top of page

Баранів Денис

Діагноз: Аутизм, затримка психомовного розвитку

Надано допомогу у придбанні необхідних медикаментів на суму 224 735 грн.


Новини від мами на 08.07.19

Денис почувається добре, гуляє часто, дратівливість часом буває, але не часто, ліки добре допомагають упоратися з цим. Пройшли обстеження, часто підвищений тиск, паморочиться та болить голова. Лікування поки залишається незмінним, хоча і зі збільшеними дозуваннями. До осені без змін сказав лікар, сподіватимемося на краще!

Новини від мами на 18.03.19

Денис навесні проходить черговий курс гепабене та вітамін. Клопексола дозування довелося ще збільшити, оскільки ефекту спокою вже немає. З однолітками поводиться спокійно, спілкується по-своєму, любить багато часу проводити за комп'ютером.

Влітку плануємо пройти обстеження повністю, перевірити нирково-печінковий комплекс та інші аналізи. Можливо змінимо курс лікування

Новини від мами на 14.12.18

Взимку пройшли медогляд, лікарі трохи поміняли програму лікування, додали нові препарати.

З'явилися нові вміння, такі як постелити постіль чи чистка зубів (раніше Денису важко було зрозуміти і навчити його).

Почав налагоджуватись контакт у колективі з однолітками, з'явилося хоч якесь мінімальне спілкування з ними. Проходитимемо і надалі курс лікування та сподіваємось на ще більші покращення у реабілітації Дениса.

Новини від мами на 03.09.18

Денису дозування ліків збільшили ще, тепер рисполепту та клопексолу тепер потрібно більше. Гепабене та вітаміни 2-3 рази на рік як і раніше.

Почується відносно добре, часто буває на свіжому повітрі, за комп'ютером менше.

Восени плануємо пройти медичне обстеження, щоб знати, які препарати необхідні в майбутньому.


Новини від мами на 01.03.18

Денис у зимовий період веде себе гірше, погана поведінка, довелося збільшити дозування ліків ... з ними спокійніше стає. Менше почав спілкуватися з однолітками, більше сам у собі чи за комп'ютером.

Іноді віддаляється від усіх, хоче побути один — зиму завжди тяжко переносить.

Начебто впадає у дипресію, можливість це наслідки збільшення дозування препаратів.

Чекатимемо на весну та її гарний настрій.


Новини від мами на 01.12.17

Денис отримує основні препарати, почувається добре, поведінка стабільна.

Освоїв нову гру на комп'ютері і тепер завжди знаходить собі заняття. Почали більше гуляти на вулиці, поведінка «дозволяє» проводити більше часу на свіжому повітрі.

Став більш усидливий, легше займатися, викладачі хвалять його, бачать результати роботи.


Новини від мами на 14.08.17

Денис добре навчився займатися на комп'ютері, може годинами дивитися навчальні програми. Подобається розкладати картинки за категоріями, складати пазли, збирати пірамідки, шнурівки, дерев'яні рамки вкладки і т.д. Препарати допомагають йому сфокусувати увагу на певному занятті, може довго займатися одним і тим же, якщо йому це до душі.


Comments


bottom of page