top of page

Вітьман Дмитро

Діагноз: Прогресуюча гідроцефалія. Гіпертермічний синдром.

Надано матеріальну допомогу на проведення операції у розмірі 32 000 грн.

Дякуємо

Наші серця переповнені радістю і вдячністю Богові і фонду «Оберіг життя», що перейнялися нашим горем, тяжкою хворобою однорічного синочка Дмитрика, лікування якого за кордоном вимагало непосильних для сім'ї коштів, за виявлені ваші милосердя, співчуття і допомогу.

У годину гірких випробувань наша, ще досить молода сім'я, зрозуміла, наскільки важливо у скрутну годину відчути братнє плече, щирість, небайдужість людей.

Велика дяка фонду «Оберіг життя» за чуйні серця, добрі слова втіхи і, особливо, дякуємо за фінансову допомогу.

За кожного працівника фонду «Оберіг життя», особливо директора Дмитра Миколайовича та координатора Ольгу Щоденно наші серця, наші уста славлять і величають Того Єдиного, Хто гідний хвали, слави, дяки — Господа нашого Іисуса Христа!!!

З вдячністю та любов'ю сім'я – Вітьманів, м. Рівне.

Новини від мами на 07.01.16


Новини від мами на 21.08.15


Новини від мами на 05.03.15

Ми були в Італії. Обстеження показало, що показники все гаразд. За словами лікарів у Димочки великий прорив у розвитку. Але ще потрібно наполегливо займатися фізіотерапією. Ми вже вдома


Новини на 20.05.14

На сьогоднішній день Діма почувається чудово. Він займається вдома, мама одягає на нього спеціально зроблений шийний корсет і садить у ходунки, таким чином він пересувається по кімнаті. Поки що він боїться закидати голову, але на все потрібен час і терпіння. До речі, з моменту повернення з Італії, об'єм голови у Діми зменшився на 2 см. Рідина з кісти потроху йде, шкіра і родичок починає сходити. Дитині повністю відмінили медикаментозне лікування. Мама займається з дитиною в домашніх умовах, оскільки особливо інтенсивна реабілітація їй не рекомендована, тим більше вона довіряє своїй мамі, а чужих людей трохи боїться. Діма почав добре говорити повні слова, він усе розуміє, і відразу намагається вимовляти щось нове.

У серпні на Діму знову чекають на обстеженні в Італії для контролю стану дитини.


Новини на 16.04.14

Діма ще взимку поїхав на обстеження до Італії. Ця подорож мала бути терміном на тиждень, але Діма повернувся додому тільки зараз. Закордоном він пробув близько двох місяців і ось чому. Справа в тому, що у дитини ще в Ізраїлі було виявлено кісту, під час операції лікарі вирішили її не чіпати, а після операції вона досконалого не турбувала. Але під час обстеження в Італії виявили, що вода знайшла спосіб набиратися в кісту. Діму направили в іншу клініку, де й провели операцію, з ходом якої було зроблено отвір у кісті та рідина змогла йти у шунт. Також дитині провели ряд аналізів, згідно з якими Діма може припинити прийом протисудомним мед. препаратів. Італійські лікарі дуже задоволені станом Діми, що він із таким діагнозом розвивається як повноцінна дитина. Це справді диво!

Через кілька місяців Дімі знову потрібно буде їхати клініку, де було проведено операцію, для контролю та обстеження. Але до цього часу мама Діма, Наталя, планує записати Діму на курс реабілітації у Дитячому домі у Рівному.

Новини на 23.01.14

Діма вже отримав запрошення до Міланської клініки. Тепер із цим запрошення потрібно їхати до Києва до посольства, для оформлення візи. Як тільки всі документи будуть на руках, можна одразу їхати до Італії, адже клініка готова прийняти у будь-який час.

Діма дуже перспективний хлопчик, мати дитини не може натішитися його успіхами. Він надолужує втрачене в розвитку не щодня, а щогодини. Дуже старанна дитина, вона впевнено утримує голову, сидить (що для неї є новим, бо раніше вона тільки лежала), тягнеться за іграшками, розмовляє, впізнає всіх своїх. Голова Діми в обсязі постійно зменшується, помітно, що дитина її постійно чухає, і вона знаходиться в якомусь русі.


Новини на 23.12.13

Діма потроху йде на виправлення. Незабаром йому куплять спеціальний стілець, щоб він міг сидіти. На початку лютого 2014 року планується поїздка до Італії до Міланської клініки з метою обстеження. Вартість діагностики 2000 євро, тривалість 3 - 4 дні. Після Мілана Діма отримати рекомендації щодо подальшої реабілітації. Також всі аналізи будуть відправлені до Ізраїлю, де Діма оперувався, для контролю його стану.

Поки що Діма перебуватиме вдома, він намагається самостійно перевертатися, напружує корпус, у нього зміцніла шия, і незабаром він уже зможе самостійно піднімати голову. Ізраїльські лікарі рекомендували, щоб після операції протягом 3-4 місяців дати дитині, так би мовити, «відійти» і не обтяжувати її фізичними навантаженнями, щоб не в жодному разі не завдати їй шкоди.

Після укладання Міланських лікарів можна буде думати про реабілітацію до Міжнародної клініки проф. Козявкіна.


Новини на 26.11.13

Діма перебуватиме у задовільному стані будинку. Поки жодних реабілітацій йому не проводила, то треба почекати ще деякий час. За кілька тижнів планується проведення легких масажів, надалі центр реабілітації проф. Козявкіна. Діма потроху приходить у нормальний стан, він крутиться, перевертається, всім цікавиться, сповнений сил і енергії, іноді сердитися, що в нього щось не виходить, взагалі поводиться як нормальна дитина. Об'єм голови зменшився на 4 см, впав трошки чоло, голова починає обкручуватися. Нині він приймає мед. препарати, привезені з Ізраїлю, курс становить 3 місяці. Кіста яка в нього так і залишилася, поки не дається взнаки — лікарі кажуть, що вона може сама по собі розсмоктатися. Десь у лютому місяці за планом МРТ воно й покаже всі зміни та стан кісти.


Новини на 16.10.13

Діма вже повернувся додому. Стан у нього добрий. За весь час його перебування в ізраїльській клініці в сумі йому проведи 4 операції. Батьки Діми анітрохи не шкодують про те, що вони вирішили лікувати дитину в Ізраїлі це коштувало тих грошей, які вони заплатили.

Зараз Дімі потрібен лише час і терпіння, щоб усе прийшло в норму.


Новини від мами на 11.10.13

Ми ще в Ізраїлі. Дімка йде на виправлення, шви всі зняли. МРТ нам треба буде зробити трохи пізніше. Наш лікар говорить, що дуже рано повертатися на Україну, за його словами добре щоб ми були 3-4 місяці під наглядом, але так як наші фінанси вичерпані я думаю що на наступній неділі ми повернемося додому. Прогнози лікаря — це запастися терпінням і чекати, процес занедбань, а там як Господь дасть.

Дякую за вашу підтримку і допомогу!

З повагою сім'я Вітьман!


Новини від мами на 04.10.13

Дякую що переживаєте за нас. Нам зробили четверту завершальну операцію 25.09.2013р. Операція пройшла успішно. Наш лікуючий лікар задоволений станом Дімки і я теж. Вчора нас виписали з клініки, зараз ми на квартирі. Майже всі шви нам познімали, залишилось 2 шви. Нам назначили МРТ. У неділю у нас зустріч із нашим лікуючим лікарем, дасть подальші рекомендації. Отакі в нас справи.


Новини від мами на 18.09.13

Зараз ми перебуваємо у лікарні під наглядом лікарів. Операцію призначено на наступну середу 25.09.2013. Нам ще потрібно сплатити другу операцію 15.000 тис. дол. Ця операція у тому, що поставлять інший шунт з іншого боку. Професор нас запевнив, що Дімка йде дуже добре на виправлення, а те, що сталося, не міг ніхто передбачити. Вони пояснюють так, що це відбувається через великі розміри голови. Але це не загрожує життю дитини.

Дякую за розуміння!

Новини від мами на 17.09.13

Ми вдячні фонду «Оберіг життя» за підтримку, Ми мали їхати додому, але трапилося непоправне — шунт перестав працювати і занеслася інфекція Діма вчора поклали знову до лікарні і сказали, що треба робити операцію, грошах. Операцію призначено цього тижня.

Новини від мами на 16.09.13

Шломи Костянтині сказав, що операція була складною, але пройшла успішно. Нас виписали з лікарні, перебуватимемо в країні приблизно 2 тижні, а може більше, бо пішло більше, ніж очікували, і зараз зараз шукаємо гроші, щоб віддати. Дякую.


Новини від мами на 29.08.13

На наступний понеділок 02,09,2013 буде проведено операцію. Операція була запланована раніше, але приїхавши до Ізраїлю ми всі поболіли у тому числі і Дімка. Дуже велика спека. І професор Шломо Константіні переніс операцію на понеділок. Дякуємо за Ваші переживання. Якщо будуть новини чи зміни, обов'язково повідомлю.

З повагою сім'я Вітьманів.


Новини на 13.08.13

Вже в середу 14 серпня Діма відлітає до Ізраїлю на операцію. Бо чекати вже нема часу. Після приїзду він близько тижня буде на обстеженні, після цього операція та через деякий час огляд лікаря. Якщо все минеться добре, то він пробуде там 2-3 тижні.


Новини на 05.08.13

Діма перебувати у стабільно-важкому стані. Ні погіршення, ні поліпшення у нього не спостерігається. Мама Діми була і в Києві, і в Ужгороді — українські лікарі радять оперуватися лише в Ізраїлі, бо там більше досвіду у подібних ситуаціях. Операцію можуть провести і в Україні, але знову ж таки за наслідки ніхто не відповідає. Справа в тому, що мозок Діми вже адаптувався і якісь результати будуть після операції ніхто не знає.


Новини на 08.07.13

Ізраїльські лікарі, переглянувши аналізи Діми, говорять про можливість проведення двох операцій замість однієї, а це ще додаткова сума. Взагалі батьки мають бути готовими до всього фінансово, морально та психологічно. Поки не зібрано необхідної суми для операції, батьки Діми надсилають запити в інші клініки, з надійною на те, що рахунок буде значно меншим, адже проведення операції це ще не повне одужання, оскільки Дімі потрібно буде проходити дорогу та тривалу реабілітацію.


Новини на 15.04.13

Діма повернувся з діагностики із Ізраїлю. Лікарі виявили у нього кісту з правого боку. Призначили термінову операцію, вартість колосальна – 50 тис доларів. Через цю кісту, яка тисне на праву півкулю мозку, дитина не може нормально розвиватися, у неї дуже почастішали напади. Ізраїльські лікарі дають шанс на нормальний розвиток із шунтом. Терміни встановили – це 2 тижні.


Новини на 21.03.13

Нещодавно Діма був у Києві в Інституті нейрохірургії. Там йому проведи обстеження і винесли вирок — якщо дитині терміново не зробити операцію, вона решту днів не проживе, а проіснує. У Києві беруться поставити шунт, але жодної відповідальності, а тим паче гарантій вони не дають. Ізраїльська державна клініка готова допомогти хлопчику і говорить про те, що після хірургічного втручання хлопчик має всі шанси на нормальний розвиток. На даний момент сім'я Вітьмана назбирала невелику суму. Їм терміново, оскільки у Діми починаються напади та посиніння, потрібно їхати на діагностику до Ізраїлю. Там група лікарів на протязі 8 -9 днів проведе необхідну низку аналізів і після консиліуму вирішуватиме про подальшу операцію. Виліт планується вже на початку квітня, є можливість того, що одразу після діагностики Дімі призначать операцію, а зібраної суми на неї не вистачить і часу для збору не буде.

Зараз хлопчик розвивається нормально — їсть, сміється, але йому терміново потрібна дорога операція.

Comments


bottom of page