top of page

Гейко Софія

Діагноз: гострий лейкоз, лімфобластний варіант

Придбано мед. препарати для Гейко Софії у сумі 8200 грн.,вона проходить курс лікування у м. Мінську (тел. бабусі Софії 0678542840 Світлана Володимирівна), потребує Ізраїльського Метатриксату, а також протигрибкового дорогого мед. препараті Амфомаронал.

Лист від родини Гейко Софії

Наприкінці листопада 2012 року Соня повністю закінчила лікування в Мінську (ГУ РНПЦДОГИ) і повернулася додому. З діагнозом — Гострий лімфобластний лейкоз, у Білоруському центрі онкології та гематології, вона разом із мамою провела довгих два з половиною роки. Важко згадувати, що довелося пережити Софійці та всім нам за цей час. Тяжка хвороба і не менш важке лікування — нагадують тортури концтабору. Іноді навіть самі лікарі не розуміють, як ці бідолахи-малюки можуть витерпіти все це. І до того за лікування треба було платити величезні гроші. Нашій сім'ї одній витягнути таке лікування було не під силу, тому довелося звернутися до людей із проханням про допомогу. В інтернеті розмістили інформацію, і поступово почали надходити пожертвування.


Усього нами оплачено до Мінської клініки 44 500 дол США, трохи більше 16 000 пішло на оплату за житло (знімали квартиру та лікувалися на денному стаціонарі, так виходило дешевше, ніж лежати у відділенні), проїзд, проживання, купівля імпортних мед. препаратів (Амфо-Моронал, Колістин, Дексаметазон, Урсофальк, 6-Меркаптопурин, Метотрексат, метиленовий синій у кристалах та ін.). Загалом було витрачено близько 60 000 дол США. Майже половину цієї суми нам допомогли зібрати небайдужі люди, яких виявилося дуже багато у нашому світі, та благодійні фонди, у тому числі благодійний фонд «Оберіг життя». Від усього материнського серця, від усієї нашої сім'ї хочу подякувати всім, вклонитися до землі.


Зараз Соня почувається добре, дякувати Богу, у неї ще минає період реабілітації. Щомісяця ми контролюємо розгорнутий аналіз крові у ЗОДБ, у відділенні онкології та гематології. У квітні потрібно їхати до Мінська на повний контроль (безліч аналізів, усі УЗД, вірусологія тощо). Всі процедури звичайно платні, плюс дорога та проживання. Наша сім'я ще не розрахувалася зі старими боргами за лікування, а треба знову збирати малу суму на поїздку. Крім того, дитині необхідно зараз нормальне, повноцінне харчування, вітаміни і звичайно ще доводиться купувати деякі ліки. Дуже важко все це зробити на одну пенсію щодо інвалідності. Але ми не впадаємо у відчай. Слава Богу, що Софійка вдома та потихеньку повертається до нормального життя, а решту з Божою допомогою ми переживемо. ЩЕ РАЗ ВЕЛИЧЕЗНЕ, ЩИРО СПАСИБІ ВІД СОНЕЧКИ І ВІД ВСІЙ НАШОЇ РОДИНИ!!!

Comentarios


bottom of page