top of page

Гончар Вікторія

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія

Надано фінансову допомогу на лікування у розмірі 29 878 грн.

Лист подяки.

Привіт Шановна адміністрація фонду! Пише Вам мати Вікі Гончар. Хотілося б Вам подякувати за те, що Ви є! За те, що допомагаєте діткам. Ви вже нас стільки підтримуєте. Я з впевненістю можу сказати, що завдяки Вашій роботі наша сім'я може лікувати дитину і досягати величезних успіхів. Дуже шкода, що наш час так багато залежить від грошей. І якби не було таких фондів як Оберіг Життя, напевно б у батьків опускалися руки від безвиході! За час, що Ви нам допомагаєте, про нас дізналися багато людей, яким Викулька сподобалася, які разом з нами за неї переживають. Для мене як мами це дуже важливо. Дякую Вам величезне! Окремо, мені хотілося б подякувати Вашим волонтерам, Адже це працьовиті люди з великим серцем. Нас веде Олечка. Чудовий чоловічок. Більше б таких людей як вона!

Дуже сподіваємось і на подальшу Вашу допомогу дітям, ми Вас дуже любимо!

Новини від мами на 04.10.19

У Борисполі попрацювали дуже добре! Там ми вже як удома) Розслабили тіло. Але після Борисполя… мрії мами, що все, остання поїздка за літо… А ні! Нам дали путівку до Хаджибей! Ми не були там 3 роки і Віка випросила туди поїхати) Загалом із Борисполя речі переклали і за 3 дні до Одеси. Додому повернулися лише 8 вересня. У Хаджибеї Віка була дуже задоволена! Увесь час у колективі це для неї велика радість. Ми були там 3 тижні, то Віка говорила: я звичайно скучила за татом, але може ще залишимося?) Ми оздоровилися, мама відпочила від домашніх справ, їздили на море, бо спекотно було і повернулися вже в шкільний процес. Пропустили тиждень навчання, тож відпочивати було ніколи. Зараз вчимося, намагаємося. У нас додався новий предмет – інформатика. Віці начебто подобається. Все подобається окрім читання. Читаємо з істериками. Не хочеться їй і все…

Операцію у нас призначено на 21 жовтня. Точніше 21 лягаємо, обстежуємося і якщо за аналізами все нормально, 22 нас прооперують.. Чим ближче ця дата тим більше мене трясе…


Новини від мами на 26.06.19

Ми так чекали на канікули! Але поки що їх не відчули)


1 квітня зробили ми Віці операцію у Луцьку, як і планували. Все пройшло добре, відновилася Віка нормально. Боліло тижнів 2 потім вже простіше. Довчилися ми, добре закінчили 1 клас! Віка дуже задоволена) і вже наступного дня після останнього дзвоника ми поїхали на наш великий курс у Бориспіль. Добре розробили тіло. Крім реабілітації, були в Києві у трьох ортопедів. У Вікі вивих у тазостегновому суглобі. Суглоби слабкі, м'язи тягнуть.. Ось і вийшло до 8 років. Як ми не намагалися цього уникнути. Але на жаль вивих є.

І тут роблять операцію. Ставиться пластина, суглоб виводять у правильне положення і гіпсують на 1,5 місяці щоб зрослося правильно.. Дитина 1.5 місяця може тільки лежати.. Як це пережити я не уявляю.


З Борисполя ми повернулися тільки 20 червня і вже 24 швидко поїхали ще до одного ортопеда. Він на день приїжджав у відрядження до Полтави. У п'ятницю, 28 червня, нас погодився прийняти ще один ортопед. Це вже п'яте. Поїдемо, послухаємо ще й його, а там думатимемо в кого краще прооперуватися. Вооот.. поки ми всі в дорогах.. Червень за канікули не в рахунок) Проорали місяць! 1 липня ми їдемо до бабусі з дідом у село, а потім на довгоочікуване море. Хочеться відпочити від вічної біганини, від думок. А Віке від лікарів. Так що хоч наступний місяць відчуємо канікули)

На початку серпня у нас починається ще один курс у Борисполі, це з 4 по 14. А далі підготовка до другого класу) У жовтні плануємо зробити операцію. Раніше немає можливості фінансової.. та й гіпсувати влітку ця мука. Далі жовтня планів немає. Як ми зможемо лежати стільки часу, як елементарно ходити в туалет тільки лежачи, як їсти і як вивчати уроки… поки що тільки одне суцільне як у голові…

Новини від мами на 21.03.2019

Все гаразд у нас! Давайте по порядку)


Після грудневого курсу ми вдома: Віка їздила до села, потім уроки. Загалом навчаємось і займаємося вдома! Навчання наше просувається добре, правда всією сім'єю чекаємо літа і канікул) Трохи втомилися звичайно) З математикою Віка справляється на ура, читання трохи важче їй дається, тому що вона не всі звуки вимовляє.. і не може їх почитати. Але дуже старається. Лист.. ну.. тут дуже важко. Пишемо, тренуємо руку, але пропозиції самостійно Віка писати не може. Так, деякі слова.. Я допомагаю їй з цим або тато.


5 березня Віці було 8 років! Не хотілося мені відзначати, але вона так просила. Каже — я так люблю колись у нас гості… запросили всіх своїх. А гості питали, що подарувати? Так ось.. Віка сказала, що дуже хоче на море.. а у мами з татом грошей немає.. Ось.. дитина на своє 8-річчя зібрала частину грошей, у липні плануємо поїхати на море! Вона втомилася від поїздок тільки на реабілітації.. тому треба везти.. потрібно відпочити.

1 квітня ми маємо операцію за методом Ульзібату. Здаємо аналізи, квитки вже є. Після операції організм відновиться, 2 місяці. 24 травня у школі останній дзвінок, а вже 25 травня треба їхати до Борисполя. Після операції ми взяли 2 курси поспіль.. щоб добре розробити тіло.. Загалом місяць нас вдома не буде.

Ось начебто і всі новини) Поки я пишу у Вікі урок англійської) Працює першокласник)

прикріплюю останні фото: ранок у школі, Вікі День Народження і так, домашні)

Comments


bottom of page