top of page

Думов Максим

ДІАГНОЗ: ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСНИЙ ЛЕЙКОЗ (РЕЦИДІВ)

Я, Барка Валентина Володимирівна, опікун дитини Думова Максима, 27.02.2008 р.н. У два тижні його мати покинула, я оформила опікунство над ним і т.к. охочих більше не було. У п'ять років він захворів на гострий лімфобластний лейкоз, пройшли лікування хіміотерапією, у лікарні на Космічній у відділі гематології – 10 місяців. Потім вже вдома була підтримуюча терапія, тобто. хімія у таблетках. Сподівалася, що все позаду, але у листопаді 2016 року під час перевірки виявили рецидив, хвороба повернулася. Він став погано їсти, схуд і важив, як у п'ять років.

Зараз лежимо в тій же лікарні, проходимо курс хіміотерапії, тільки все важче. Я на пенсії, мені 61 рік, лікування дуже дороге, хочу звернутися до всіх небайдужих людей, допоможіть врятувати мою дитину.


Прямі контакти:

+380965488379 Валентина Володимирівна (бабуся)

Адреса проживання: м. Дніпропетровськ


Прямі банківські реквізити:

Отримувач: ПриватБанк
МФО 305299
ОКПО:14360570
Р/р 29244825509100
Призначення платежу: Поповнення картки № 5168 – 7427 – 0456 – 7530 Благодійна допомога на лікування Думова Максима
Отримувач: Барка Валентина Володимирівна

Новини на 18.06.22

З таким діагнозом і тими умовами поза домом нам краще залишатися вдома. Вчора їздили на Космічну, треба було запис до картки на домашнє навчання. Все добре. Не було б сирен і було мирне небо над головою, на даний момент більшого щастя і не треба.


Новини від бабусі на 16.02.22

Лімфоцити підвищені. Скаржиться, що нирки болять. Але я боюся як би це не було гірше. Коли в нас починалося все, також думали нирки. Нині проблеми у фінансовому плані. Мій старший онук і я дуже перехворів. Трохи пізніше передамо аналізи і треба пройти УЗД. А потім подивимося, може, на Космічну треба буде зателефонувати. Може, у страху очі великі. Будемо сподіватися на краще


Новини від бабусі на 26.09.21

Доброго дня! Тепло не скінчилося, як захворів. Проходили комісію та набігали собі темпіратурку. Нині тільки кашляє, а так краще. Загалом нормально.

Боїмося сонця, літо провели вдома тобто у місті.

Дякую вам за турботу, що не забуваєте про нас.


Новини від бабусі на 25.06.21

Літо проводимо вдома. Спека, сонце — бережемося, нам не можна.

Тільки похвалилися в лікарні, на Космічній, що не хворіли взимку. І ось літо - він так сильно захворів. До того ж були дощі тривалі, нікуди не ходили. П'ять днів було неможливо збити темпіратуру 38 — 38,5. Вона від Нурофена зовсім не збивалася, а навпаки зростала. Така паніка була. Вчора вже 37,5*. Сьогодні йдемо до лікарні. А так начебто нічого. Видеремося


Новини від бабусі на 17.03.21

Тільки здали аналізи Максиму (біохімію, ще треба з пальчика). 900 грн нашкреблі, а на пальчик 100 поки немає. Він скаржиться щоранку – болить живіт. Одного разу думали навіть апендицит – не підтвердилося. Жовч іноді відригує, печія. Зробили УЗД, сказали підшлункова. У нього гепатит, але печінка не збільшена. Коли каже, що ноги болять, я в шоці, бо з цього почалося. А в принципі, так начебто і нормально. Скаржиться іноді, що голова болить - так і тут невдача, апарат для тиску зламався, (пропускає повітря, треба рукав купувати)


Новини від бабусі на 14.09.20

Лікарі нічого не говорять через те, що ми не їздили до лікарні. Карантин, тепер школа. Здаємо аналізи регулярно. Лімфоцити трохи підвищені, трохи цукор. Лейкоцити та тромбоцити в нормі.

Багато часу пішло на комісію для школи (домашнє навчання), зараз комісія до Опікунського, щороку — мені й Максиму. Прив'язані до будинку, тому що заняття щодня. Зідзвонюємося з лікарем коли ставати гірше. Хочеться плюнути, щоб не наврочити. Така хвороба, що може бути сьогодні так, а завтра інакше


Новини від бабусі на 11.04.20

На даний момент Максим почувається краще. Карантин проходить як у всіх – сидимо вдома. Заняття з Інтернету. Боїмося сходити до лікарні здати аналізи, нічого потерпімо. Дякую за участь.


Новини від бабусі на 06.01.20

Новий рік пройшов нормально. Максимові надіслали посилку добрі люди. Дякую їм. Я йому спекла торт, він був щасливий. Його улюблені мишки, тим паче такий рік. Але дуже захворів учора. Температура 38* Бережемося і не завжди виходить. Як і раніше по ночах погано спить, як і раніше говорить погано. Печінка турбує, нудить. Я думаю: може, вдень він відволікається, а вночі прислухається до себе. Один раз на рік триває переоформлення опікунських, у нас неприємність. Поїхала до Юстиції за довідкою про несплату аліментів, а документи переслали до іншого району. Тепер усе зупинилося і ми залишилися без грошей, мабуть, до середини березня. Восьмого поїду «падати навколішки», просити, але сумніваюся, що у цій системі хтось поспівчує.

Новини від бабусі на 07.10.19

Здаємо аналізи, якщо показники покращали на якийсь час — даємо відпочивати організму. Через час перевіряємо, чи вони можуть погіршитися, значить починаємо знову пити. Буває перехворіли (коли вірус починає прогресувати) і показники погані повзуть нагору. Ось тільки перехворів, почалося все з горла, потім кашель (досі кашляє). Останній раз брали кров 5 разів, у вену потрапляють, а кров кілька крапель і не капає в пробірку, я засмутилася (чого вона така густа). Але чомусь аналізи нічого не показали. Я засумнівалася в правдивості, може, не захотіли говорити, щоб перездавали (гроші заплатили вже…). Хотіли перездати, але захворіли. Ходімо в четвер чи п'ятницю. Єдине, що тішить - став краще їсти, а раніше доводилося змушувати і те не виходило.


Новини від бабусі на 06.07.19

Суху хімію пити закінчили. Аналізи здали на біохімію, підвищено АЛТ. Печінка турбує, нудить. Були на Космічній, знову призначила пити ліки від печінки. Звичайно почувається не так як у лікарні, немає тих мук та страждань. Дякую, що не забуваєте про Максима


Новини від бабусі на 04.04.19

Пуринетол та Метотрексат продовжуємо пити. Від гепатиту зробили перерву, оскільки він їсть тільки таблетки. На тому тижні здамо біохімію (з вени) і дивитимемося пити або почекати. Все залежить від результату аналізів


Новини від Бабусі на 03.01.19

Продовжуємо підтримуючу терапію (хімія у таблетках). При переливанні крові заразилися гепатитом. Тепер тривале лікування печінки. Далі поки не знаю, що буде.


Новини на 27.03.18

Максим зараз перебуватиме у лікарні. Йому провели вже перше променеве опромінення, процедуру проводитимуть щодня, окрім вихідних. У сумі він проведе у лікарні близько тижня. З приводу побічних реакцій, у дитини була невелика нудота, а взагалі лікарі сказали, що це все індивідуально і побічні реакція можуть з'явитися і через 20 днів і через 30. З апетитом є поліпшення, Максим вибірково їсть деякі продукти, тому бабуся намагається йому догодити, щоб він отримував хоч якесь харчування. Щодо підвищеної температури провели аналізи та результати аналізів не виявили нічого погано, теж стосується болю та слабкості в ногах, швидше за все це реакція організму на хімію.


Новини на 27.02.18

Максим уже з першого березня готується лягати до лікарні. За планом йому мають провести променеве опромінення – 14 сеансів. За словами лікарів результати аналізів у нього непогані, тільки що турбує Валентину Володимирівну, бабусю Максима, це повішена температура близько 37. Причина її не відома, великі надії покладаються на 1 березня, коли після ретельного огляду лікарі таки знайдуть причину. Апетит, на жаль, не налагодився, Максим схуд на 7 кг, доводиться його змушувати їсти, а через нудоту, спричинену збільшеною підшлунковою, це ще важче. Ще у дитини болять ноги це швидше за все через пройдене лікування, але МРТ має прояснити всю ситуацію.

Сьогодні Максиму День народження! Йому приготували смачний гарний торт та покликали аніматорів. Дитина отримала величезний заряд позитивного настрою, а це важливо, адже гарний настрій це значущий фактор при лікуванні.


Новини на 30.10.17

Максим закінчили основне лікування – отримання хіміотерапії. Зараз він уже близько місяця перебуватиме на сухій хімії, а вона загалом 1,5 роки. Крім цього йому належить ще променеве опромінення, але перед ним потрібно зробити 4 люмбальні пункції (одну вже провели). Пункції роблять із періодичністю не частіше ніж один раз на місяць.

Зараз Максим перебуває вдома. Останнім часом у нього погіршився апетит, а точніше сказати – зовсім зникла, дитина відмовляється їсти, але результати проведеної пункції мають показати причини. Крім прийому сухої хімії, Максим потребує підтримуючого лікування печінки та обов'язкової щотижневої здачі крові для контролю аналізів.


Новини від бабусі на 24.01.17

Максим на сьогоднішній день активно проходить лікування. Хімію він переносить тяжко, тим більше це вже вдруге, і ще дуже важкий блок. Він млявий, часто болить голова, нудить, рано лягати спати через втому і скаржиться на загальне нездужання. Після проходження блоку очікується побічна реакція, у Максима вже зараз є грибок, оскільки у нього слабкі судини головного мозку та нирки, то варто чекати погіршення в роботі саме проблемних органів. Весь блок, а це 7 днів дитині безперервно ставили крапельниці. Загалом, за планом лікарів, Максиму мають провести 10 блоків хімії, тобто закінчить він їх у кращому випадку наприкінці осені.

Валентині Володимирівні дуже важко фінансово, оскільки вона пенсіонер, грошей немає, нещодавно лише розрахувалася із боргами за минуле лікування. Вона дуже потребує фінансової допомоги, тому що лікування дуже дороге, тим більше постійно потрібно пролікувати побічні реакції від хімії.

Commentaires


bottom of page