top of page

Жаровський Владислав

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез

22.05.2016 р. н.

Здрастуйте, мене звуть Тетяна. Я мама чудового 12-річного хлопчика, звуть його Владислав Жаровський і нам дуже потрібна допомога. Владик народився 2005 р., на сьогоднішній день його діагноз звучить так: ДЦП, спастичний тетрапарез. Владик єдина дитина у нашій родині. Дитина бажана і довгоочікувана. Але одного дня синулька поспішив з'явитися на світ. Я весь час молилася, щоб він вижив. Його одразу забрали до реанімації та підключили до штучної вентиляції легким. Але, як кажуть у народі, біда не ходить поодинці... Чия халатність і недосвідченість додала нам проблем: синові пробили шлунок під час встановлення назального зонда. З Божою допомогою та завдяки грамотним лікарям-хірургам, до яких ми потрапили вже пізніше, через півтора місяці після народження ми потрапили додому! І одразу через тиждень почалася боротьба за повноцінне існування сина, яка триває донині, а коли закінчиться невідомо… За ці дев'ять років ми робили і продовжуємо робити все, щоб наблизитися до нашої мрії – побачити, як наш хлопчик робить самостійні кроки! !! ПОКИ це так і залишається мрією…

Ми дуже любимо нашого синочка! Незважаючи на недугу, він росте життєрадісним і тямущим, знає багато віршів, співає, любить читати енциклопедію, вивчає польську та англійську мови. Як будь-який хлопчик, Влад мріє колись пограти у футбол і стати захисником для мами. Щодня, крок за кроком через сльози, біль, помилки, розчарування син прагне своєї мрії. Ми намагатимемося зробити все можливе і неможливе, щоб допомогти йому! Але на все, що ми робимо і хочемо зробити, потрібні величезні кошти.

Звичайно, не всім відомо, скільки коштує реабілітація такої дитини на рік, а державна пенсія дуже мала – близько 2500 грн. Співвіднести такі цифри навіть кумедно. Через це мені довелося вийти на роботу, але і це не дає можливості повноцінно реабілітувати нашого синочка. У рік необхідно проводити три-чотири курси реабілітації в інших містах, а ми навіть на одну не можемо зібрати. працюю тільки я, а чоловік змушений був звільнитися, щоб увесь свій час присвятити сину — адже тільки сильним чоловічим рукам під силу носити хлопчика, що дорослішає, який не може ходити! А є ще й щоденні заняття зі спеціалістами вдома.

Завдяки допомозі небайдужих людей нам вдалося 13 разів пройти реабілітацію у Польському ЦЕНТРІ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ OLINEK, що спеціалізується на реабілітації дітей із ДЦП. У багатьох дітей дуже хороші результати після такого інтенсивного лікування: використовується сенсорна інтеграція та спеціальні костюми для навчання ходьбі – чого, на жаль, немає в українських центрах! І ми змогли переконатися, що ця методика чудово працює і на нашому синочку! З'явилася ще одна надія та впевненість, що ми на правильному шляху! Ми отримали рекомендацію пройти наступний реабілітаційний курс протягом найближчих 3 місяців і по можливості дотримуватися такої періодичності, т.к. у синочка є помітні поліпшення і потрібна систематичність ... Але вартість чергової поїздки в еквіваленті - тепер 70 000 гривень через стрімке падіння гривні! Самостійно нам такої суми не зібрати! На жаль, це може так і залишитися лише надією.

Дуже прошу Вас, допоможіть нам пройти реабілітацію в цьому центрі! Кожна реабілітація, кожне заняття - це маленький крок для здійснення найзаповітнішої мрії нашої родини - можливість нашого синочка ходити самостійно!

Навіть у такий час ми маємо права зупинятися на досягнутому, т.к. щодня у нашого синочка на вагу золота! Потрібна постійна реабілітація, попри все!!!

Людська доброта здатна творити чудеса. І ми щиро віримо у диво! Ми будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу та підтримку. Ми віримо, що з Вашою підтримкою та Божою допомогою наша мрія здійсниться! Ми віримо, що настане день, коли наш хлопчик зробить свої довгоочікувані перші самостійні кроки!

Здоров'я Вам, Вашим близьким та всіх благ!


Контакти батьків:

+38 050 911 25 12
+38 091 114 07 17 Тетяна (мама)
vlatata2005@gmail.com


Адреса проживання: м. Київ


Прямі банківські реквізити:

ПРИВАТБАНК № 5168 7427 0073 1445
Отримувач: Жаровська Тетяна Василівна

Новини від мами на 09.02.22

Доброго дня! Дякую Вам величезне за турботу та увагу до нашого сина! Що необхідно нам на сьогоднішній день — це спеціальний інвалідний візок, який ми замовили у січні цього року. Особливість її в тому, що вона буде повністю виготовлена ​​під параметри Влада та його фізичний стан після операції. Це найважливіший момент відновлення, т.к. син більшу частину часу проводить сидячи, тому правильна установка хребта і всього тіла – це така ж частина реабілітації, як ЛФК, розтяжки та масажі. Висилаю рахунок на візок. Оплату потрібно здійснити на початку травня 2022 року — сума близько 186000 грн. Передоплата 50% має відбутися не пізніше ПОЧАТКУ квітня, щоб розпочалося виготовлення коляски за індивідуальними параметрами. Заздалегідь дякую! 🙂

Новини від мами на 08.02.22

Ось у квітні минулого року ми робили Владу операцію на хребті, вартість якої була для нашої родини просто космічною – 7800 доларів США. Після цього Влад уже тричі пройшов інтенсивну реабілітацію, яка була дуже важливою у післяопераційний період. Дуже намагаємося триматися на плаву і не прогаяти жодної можливості допомогти нашому синові! І ДУЖЕ СПОДІЄМОСЯ І ПРОСИМО ДОПОМОГИ!


Новини від мами на 09.12.20

Ми, як і раніше, робимо все, що під силу нашій сім'ї, щоб допомогти нашому синові зробити свої перші самостійні кроки. Нещодавно повернулися із Варшавського реабілітаційного центру. І в планах наступний реабілітаційний курс (рахунок додаю), сума для бюджету нашої родини просто непідйомна. На жаль, ситуація у світі не дуже сприяє благодійності((( Навіть не знаю, чому… Дуже складно без підтримки реалізувати все заплановане і дуже необхідне для нашого сина. Тому дуже віримо, що поряд виявляться люди, здатні зрозуміти чужий біль, підтримати нас у цій нелегкій боротьбі за майбутнє Влада!Будемо дуже раді будь-якій допомозі!

Новини від мами на 01.07.20

Карантин багатьом поставив підніжку(((( Ми не змогли пройти травневий курс реабілітації — від цього дуже сумно! Віримо, що ситуація стабілізується, а отже знайдуться добрі серця, готові допомогти нашому синочку!)) Висилаю Вам рахунок на найближчий курс реабілітації та нове фото Влада. ДУЖЕ-ДУЖЕ вірю, що збір для нашого сина вдасться розпочати в рамках Фонду «Оберіг життя» та КУРС РЕАБІЛІТАЦІЇ ТАКИ ВІДБУДЕТЬСЯ!!!!

Новини від мами на 27.01.20

У нас все добре! Новорічні свята пройшли спокійно у тихому домашньому режимі — і слава Богу!

Ми, як і раніше, робимо все можливе, щоб Влад проходив необхідну йому реабілітацію!

І ми, як і раніше, будемо раді будь-якій допомозі та підтримці!

Дякую!


Новини від мами на 26.11.19

У нас все добре! Влад працює вдома у своєму інтенсивному режимі! 🙂

Ми, батьки, робимо все можливе для сина та шукаємо будь-які варіанти, щоб реабілітація тривала!


Ми маємо запрошення на черговий курс до Варшавського реабілітаційного Центру та рахунок для оплати. Тепер ДУЖЕ ВАЖЛИВО ЗІБРАТИ НЕОБХІДНІ СУМИ!

Надсилаю документи.

Дякую за підтримку!

Новини від мами на 30.09.19

У нас все добре. Курс реабілітації Влад уже завершив. З Божою допомогою все гаразд!


От би нам ще фінансова підтримка — це дозволило б зробити реабілітаційні цикли більш насиченими. Адже кожна реабілітація – це крок назустріч МРІЙ! Влад дуже позитивно реагує на всі заняття і це дає свій величезний результат! Ми насилу намагаємося зберегти темп реабілітаційних заходів. Адже дуже важливо утримати відвойовані кроки вперед! Нас так важливо зараз підтримати! Ми будемо дуже вдячні!

Дякую!!


Новини від мами на 25.07.19

Добридень! У нас все добре! Попереду реабілітації у Варшаві. Шукаємо кошти та віримо! Дякуємо за увагу до нас!


Новини від мами на 22.05.19

Доброго дня! У нас все добре. Ось тільки повернулися із варшавського реабілітаційного курсу. Влад - супер-трудяга. Працює дуже багато і вдома, і на виїзді! Адже нам треба не зупинятися на шляху до МРІЇ!

Але не завжди виходить рухатися в бажаному темпі через фінансове питання. ((( Але намагаємося зробити все для сина, що в наших сила! Звісно ж, підтримка нам не буде ніколи зайвою - це дозволить нам зробити реабілітацію більш насиченою і зберегти потрібну періодичність.) Дуже сподіваємося на допомогу небайдужих людей!

Віримо! Працюємо!

Тільки вперед!


Новини від мами на 04.03.19

Доброго дня! Хочемо трохи розповісти про нас. Влад пройшов у січні курс реабілітації у Варшаві. Кожна поїздка для нас, як підкорення Евересту - фінансового Евересту (((( Адже ми знаємо, що інакше не можна - це життя і здоров'я нашого синочка, але щоразу підкорювати вершину все складніше і складніше ... Але ми віримо і не здаємося!)).

І трохи фото та новий рахунок на травневий реабілітаційний курс у травні та вересні 2019.

Дуже сподіваємось на допомогу небайдужих людей!!

Новини від мами на 25.01.19

Ми, як і раніше, ведемо збори, щоб мати можливість проводити реабілітацію сина!


Новини від мами на 23.08.18

У нас все добре! Плани у нас, як завжди, реабілітація та відновлення нашого синочка. Та найближчого реабілітаційного курсу у Варшаві залишився рівно місяць. І тепер основне завдання – знайти кошти на це… (((

Дуже намагаємось!

Новини від мами на 20.06.18

Влад почувається добре. Намагається дуже!

Ми вже пройшли реабілітацію і у січні, і у травні.

Зібрати суму зібрати не вдалося, на превеликий жаль, як не намагалися і ми, і наші друзі. Доводиться, у разі, шукати інші варіанти…. (((( Виходу іншого немає! Здоров'я і життя нашого сина - це завжди було, є і буде пріоритетним у нашій родині!))

Дуже розраховуємо на вашу допомогу! І сподіваємось, як завжди!


Новини від мами на 19.06.18

Доброго дня! У нас все добре – з Божою допомогою!

Ось тільки одне нагальне питання — фінансове. Найближчий запланований курс Влада у вересні вже…

І нам так потрібна ДОПОМОГА! Ми так сподіваємось, що зможемо продовжити реабілітацію нашого сина!

Новини від мами на 21.03.18

У нашого Влада все добре, наскільки це може бути, враховуючи його фізичні можливості….


Наша сім'я не сумує - намагаємося підтримувати один одного і дякуємо Господу, що ми разом! Це дорогого варте! Хоча моменти відчаю іноді дуже близько підбираються і до нас... ((( Адже нелегко мириться з ситуацією, коли ти через відсутність фінансів не в змозі продовжити таку важливу для твоєї дитини реабілітацію — реабілітацію, яка є впевненим кроком назустріч повноцінному життю!). намагаємося шукати всілякі можливості, щоб реабілітаційний цикл не переривався!Це, часом кредити, часом позику.А іноді - несподівана допомога від небайдужих людей!І тоді ми знову надихаємося і йдемо до нашої мрії!

Січневий курс нам удалося пройти! Зібрати ВСЮ необхідну суму, на превеликий жаль, нам не вдалося. Виручили позичені кошти (((. Так от і виживаємо).

Але ми ВІРИМО! І ЦЕ ДОПОМАГАЄ НАМ ЖИТИ!

Новини від мами на 15.01.18

У нас все добре. Все йде у звичайному для нашої родини ритмі: Влад щодня займається з реабілітологом та репетиторами. Вокал — це його віддушина, дуже вже син любить співати. На новорічному концерті співав дуже добре! 🙂

Збір коштів наш на нульовій позначці, на превеликий жаль. Звичайно ж, допомога друзів та рідних нас підтримує, але це не може повністю закрити тему зі збором коштів не весь дорогий курс. Тому доводиться задіяти інші варіанти, а це не додає позитивних емоцій (((

Але ми не сумуємо — ми маємо найкращий у світі СИН, і заради нього ми здатні гори згорнути. Ми РАЗОМ — значить із Божою допомогою прорвемося.

У вкладенні пісня у виконанні Влада. Він - справжній талант і наша гордість! 🙂


Новини від мами на 13.11.17

У нас все у звичайному режимі – і слава Богу!

Влад щодня займається з реабілітологом, двічі на тиждень – вокалом, ще англійською та польською мовами.

Потроху рухаємося до нашої найзаповітнішої мрії!

А ось зі збором коштів на найближчу реабілітацію — повний нуль, на превеликий жаль. Як ми не намагаємося, але власними силами нічого не виходить відкласти, навіть за дуже сильної економії. Усі наші фінанси йдуть на поточні заняття синульки.

Пошук потенційних благодійників поки що жодних результатів на дав. Дуже з цього сумно, т.к. подальша виїзна реабілітація тепер залежить від доброї волі небайдужих людей. Ми віримо, що ще зможемо зібрати потрібну суму. Але це абсолютно від нас не залежить. Що в наших силах, ми все робимо для нашого Влада!

Дякую, що Ви переживаєте за нас, що Ви небайдужі до долі нашого сина!

Дуже вірю, що наші спільні зусилля допоможуть Владу продовжити реабілітацію! Спасибі вам!!

Новини від мами на 12.09.17

Розпочався новий навчальний рік! Влад уже учень 5-го класу школи НАДІЯ. Він дуже старанний учень. А крім школи у нього відновилися заняття з польської та англійської мов, вокалу та щоденні двогодинні заняття з реабілітологом! Це досить щільний графік для дитини. Але все це дає свої плоди. Влад дуже старається! Він вже чітко розуміє, що тільки щоденні заняття допоможуть у здійсненні його найзаповітнішої мрії - ходити самостійно!

Ми робитимемо все можливе, щоб це сталося!

Comments


bottom of page