top of page

Карпін Владислав

Діагноз: ДЦП, спастичень тетрапарез

Надано фінансову допомогу на лікування у розмірі 9 512 грнДоброго дня!

Сердечно вдячні Вам за допомогу медичними препаратами для хворого Владислава! Прийміть нашу найщирішу дяку і материнський поклін!


Доброго дня!

Дозвольте подякувати Вам за довіру та побажати щастя та благополуччя.

Велике спасибі за надану допомогу БФ «Оберіг життя» а також усім співпрацівникам фундації, які так шанобливо ставляться до нашої особистої сімейної ситуації, за надану можливість і підтримку нашого Владислава!

Мій хлопчик важкий, але для мене ДЦП не вирок, ми з Владиславом сповнені великою надією на одужання.

Потрібно докласти великих зусиль, і дуже багато коштів на лікування мого синочка Владиславчика. Лікування потрібне що три місяці у різних лікувальних закладах, дорогих та непростих. Те ж дуже Вам вдячні!

Хай береже Вас Господь Бог!

Дякуємо всім Вам!

З повагою мама Владислава Карпін Ірина Степанівна.

З повагою Ірина Карпін


22.09.15

Хочемо подякувати вашому фонду за допомогу у фінансовому плані моєму сину Владиславу!

Я впевнена, що не завжди коли «стукаєш», то «відчиняють двері». Тож, щиро хочу подякувати тим людям, що не залишилися безуважними та відгукнулися на нашу біду. В наш час це велика рідкість зустріти людей, які простягнути «руку» допомоги.

Поважно мама Владислава, Ірина!


Новини від матері на 11.01.19

У грудні ми потрапили на лікування, курс пройшли добре. За два місяці хочемо Владислав пролікуватися у сан. «Любінь Великий», Львівська область. Просимо вас допомогти нам у зборі коштів. Дякуємо, що цікавитись! Всього вам найкращого!

Новини від матері на 05.10.18

Владислав повинен їхати на лікування 24 грудня, коштів немає, тому просимо вас допомогти у зборі коштів на реабілітацію. Лікування потрібне, бо Владислав росте і ми вдома нічого не можемо зробити. Дякуємо. З повагою мама Владислава, Ірина!


Новини від матері на 27.03.18

У лютому місяці нам не вдалося пролікуватися, оскільки вся сім'я захворіла на грип. Ми лікування перенесли на березень, лікування пройшли успішно. Поки не видно нових покращень, будемо надіятися на покращення через деяку годину. Хочемо попросити допомоги добрих людей, які небайдужі до нашого прохання, допомогти Владиславу фінансово, зібрати кошти на лікування на сентябрь місяць. Владислава ми лікуємо чотири рази на рік у різних мед. установах, а Владислава пенсії вистарчає тільки на їжу, я непрацюю, доглядаю за ним, держава платити мені за ті 25 грн. на місяць. Дуже важко нам сьогодні. Дякую. З повагою мама Владислава, Ірина!


Новини від мами на 27.12.17

Владислав пройшов курс реабілітації у вересні дуже добре, мав ще бути на лікуванні у грудні, але, на жаль, не вийшло — дістав алергію на мед.препарати, три тижні лікували лишай Жібера. Зараз слава Богу все нормально, але у нас є проблема, на лютий місяць Владиславу потрібна фінансова допомога, нам потрібно потрапити на лікування у клініку ім. КОЗЯВКІНА де коштує лікування 14 350 грн. Просимо всіх небайдужих допомогти Владиславові! !!


Новини від мами на 23.09.17

Допомога нам потрібна завжди, зараз ми на лікуванні до 29 числа, зібрати кошти потрібно на листопад-грудень місяць 13 800 грн. Владу буде вже 18 років, тож така ціна на лікування. Сподіваємося, що Ви нам допоможете.

Новини від мами 21.03.17

Курс лікування пройшов Владислав успішно, трішки прихворів, але ми їздили на процедури. Цього разу спробували три тижні пройти курс, набагато краще ніж дві тижні, Владислав тільки починав розслаблятися і кінець лікування, а третій тиждень якраз у норму, правда лікувалися в борг, аж сьогодні заплатили. Плануємо в травні лікування у сан.»Любінь Великий», наприкінці червня місяця в сан. мусимо своїми силами лікувати дитину. Дякуємо за увагу, та всього найкращого. З повагою мама Владислава, Ірина!

Новини від мами на 21.12.16

На лікування не потрапили, захворіли на грип. Влад має високу температуру, вже йде на покращення. Переписалися на наступний курс на 20 лютого. Йдемо пити пігулки, та робити компрессі, кашляємо дуже сильно. Завтра викличемо дільничого педіатра.

Новини від мами на 21.09.16

Владислав пройшов курс реабілітації в літку у сан.»Хаджибей», у вересні курс у клініці Козявкіна, зараз відпочиває так як з понеділка починається у нього навчання. Лікування пройшло трішки боляче, бо ввели нову процедуру. Апітерапія — бджолотерапія, бджолину отруту ставили на певні зони укусів. Бджолина отрута є дуже потужний каталізатор практично всіх фізіологічних процесів, що відбуваються в нашому організмі. Попередньо проводили біологічну пробу, щоб дізнатися, переносить чи Владиславовий організм отруту. На здивування Владислав переніс дуже добре сім процедур по три-чотири бджілки і ніяких рецидивів не було. На слідуючий курс реабілітації Влад записаний на 12.12.2016р. Ми б були раді дуже сильно, якщо б знайшлися люди, які б хотіли допомогти фінансово Владиславові на лікування! Наші контакти: 0987323057.

Новини від мами на 31.05.16

Доброго дня наші дорогі друзі! Ми проходили реабілітацію у Міжнародній клініці ім. Козявкіна і ми дуже раді були потрапити на лікування! Владислав занімався з великою віддачею, терпів усі розтяжки, намагався виконувати всі рекомендації. За годину реабілітації понизився тонус м'язів, почала рівніше триматися спина, Влад став сильніше стоять з підтримкою, краще ходити і вище піднімати ноги, розкрилися кісти рук, краще розстяжка, а саме головне ми закріпили наші кожноденні домашні заняття. Нас хвалили, казали видно, що ми займаємося вдома. Отримали нові рекомендації та вправи для заняття вдома, будемо займатися і вчитися новому. Виписку та фото висилаємо Вам !!! Ми збираємось ще потрапити на лікування у вересні місяці цього року, тому просимо не бути байдужими до нашого прохання, допомогти потрапити Владу на реабілітацію!!! Дякуємо Вам і низький материнський поклін! З повагою мама Владислава, Ірина!

Новини від мами на 01.05.16

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати вас зі святом світлого Христового Воскресіння!!!

Свята Пасха несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріплює віру та живить душу.

Тож хай Божа милість та благословення оросять вашу життя, а мир, любов та злагода запанують у оселі.

Зичу вам гарного настрою, відмінного здоров'я, тихого сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення всіх задумів!

Новини від мами на 08.04.16

Добрий день! Владислав пройшов курс лікування у березні місяці, на наступний курс записали його на 16 травня, у клініку ім. В.І.Козявкіна. Влад зараз займається з учителями, вчить історію, хімію, фізику та багато інших предметів. Привіт усім, і всього найкращого!


Новини від мами на 01.01.16

Вже стукає біля дверей Новий рік, і Дід ​​Мороз щось у мішку приносити. Тож киньте черевичок за поріг,він покладе туди хто що попросити. Щоб вам з мішка дістав щасливу частку, нічого щоб не пожалів для вас, щоб не бракувало хліба та солі.

Живіть, працюйте і добро творіть, Щоб поважали люди Вас і діти, Цінуйте друзів і життя любіть, Тоді воно і Вас буде любити! З НОВИМ РОКОМ!


Новини від мами на 19.12.15

ЛИСТ СВЯТОМУ МИКОЛАЮ!

Через поле, через гай,

Святий прийде Миколай...

Просимо, щоб у торбині

приніс світу Україні:

єдності, порозуміння,

сили, стійкості, терпіння

Забери наші нещастя,

вділити радощів і щастя.

Прожене орду на Сході,

бо вже того лиха годі!

У кожен дім і в кожну хату,

сміху дасть і добра багато.

І дорослим і малятам

хай веселим буде свято…

Лист вітрам дамо крилатим

Миколі передати.

Він прийде тихенько з неба

й принесе все, що нам треба


Новини від мами на 03.12.15

Владиславу виповнолося 16 років! Подорослішав, виріс, голос змінився і з'явилося слів більше. Сьогодні Владислав прихворів, температура піднялася. 14 грудня нам на лікування у клініку Козявкіна, переживаємо, щоб не затягнулася хвороба. Всім гарного настрою і чікайте новин від нас через дві неділі.

Новини від мами на 29.10.15

Владислав пройшов курс лікування у сан. «Любінь великий», процедур було небагато: грязі торф'яні, сірководневі вані, масаж. Курс лікування проходив 11 днів і Владислав слава Богу пройшов 10 процедур. Було холодно, але Владислав не захворів. Владу подобається лікуватися у санаторії, там дуже гарно, у кімнаті жили тільки ми двоє, харчування теж гарне. Медперсонал гарно ставився до нас, допомагали Владиславу, бо він уже важкий. Всім гарного настрою! З повагою мама Владислава, Ірина!

Новини від мами на 29.09.15

Владислав їде на лікування до санаторію «Любінь Великий» Львівської обл. 5-ого жовтня на 10 днів, вже з гарним настроєм не може дочекатися поїздки. Зараз Владислав займається з учителями, навчається 8-го класу. З'явилися нові слова, повторює за логопедом склади, сподіваємося, що скоро Влад почне розмовляти. Всім бажаємо гарного настрою та гарної осені!

Новини від мами на 07.09.15

Доброго дня! Від Владислава всім привіт! Сьогодні перший день лікування у клініці ім. Козявкіна пройшов успішно, Влад задоволень, бо сьогодні не було процедур. Поміряли, поважили, розписали процедури, зняли відеоконтроль. Владислав виріс і вже має 1.40 см на зріст, 26 кг важити. Ще помінявся лікуючий лікар, то Владислав продемонстрував йому, як впевнено він почав сидіти у свої 15 років. Завтра буде масаж і ЛФК, доведеться потерпіти Владу перші три дні, бо вони завжди найважче проходять у нього. Всім привіт і до побачення!

Новини від мами на 04.08.15

Ми були на лікуванні у сан. «Хаджибей», Одеська обл. Вже вдома приїхали 28 липня. Влад пройшов багато процедур, грязі, гідромасажу, ГШУ, психолога, логопеда, електро і т.д. Щоправда, трохи прихворів, але процедури ми не відміняли. Ще їздили на пляж моря, загорів трохи, купався у морі. Зараз Влад відпочиває, наступний курс реабілітації у вересні у клініці Козявкіна має бути. Всім гарного настрою та теплого літа!


Новини від мами на 04.06.15

Ми їдемо до Одеси на лікування у 20 числах, нам потрібні кошти. У Владислава все добре. Закінчивши пити лікарство, дякуємо Вам сердечно за надану допомогу.


Новини від мами на 19.05.15

Поправи у нас йдуть нормально, до Владислава приходять вчителі, займаються по дві-три години на день. У містечко приїхав цирк Шапіто, адміністратор Владислава цирку запросивши в суботу на шоу, Влад вже не може дочекатися. Ще Владислав має їхати на лікування до м. Трускавець на тиждень. Всім всього найкращого та гарного настрою. Вітаємо всіх з наступаючим святом Вознесінням Христовим!


Новини від мами на 27.04.15

Ми зараз на лікуванні у Козявкіна у м. Трускавець. Від Владислава вітання, дякуємо за ліки, Владік приймає з великим задоволенням, дякуємо багато разів!


Новини від мами на 13.04.15

Христос воскрес!»-десь пролунало,

І на душі святково стало.

Ось кошики із рушниками

Несуть до церкви із пасками.


Святкові свічки засвітилися,

І всі частунки освятилися.

«Христос воскрес»-лунають дзвони.

Хай зникнуть всякі перепони!


Хай у душі панує свято,

Хай успіхів буде багато!

Хай завжди і всім щастити.

І хай вас Бог благословити!


Новини від мами на 06.04.15

ДОРОГІ!

ВІТАЮ ВАС З БЛАГОВІЩЕННЯМ!!!

Добра звістка трапилася лише одного разу,

Дещо більше двох тисяч років тому,

Про це має знати будь-хто і кожен,

І, як ведеться, це свято почитати.

З днем ​​Благовіщення вітаю,

Я Богородиці єдиної Пресвятої,

Від щирого серця і світу вам бажаю,

Нехай гармонія, і лад прийдуть додому.

Вогнище домашнє нехай горить, не холоне,

Благополуччя нехай зберігається в ньому,

Бажаю уникати всіх бід відтепер,

Завжди нехай тільки радість

до вас приходить у будинок.

Коли Марія отримала сповіщення

Про те, що Бог її дитиною обдарував,

Християни день прозвали цей Благовіщення

День Божої милості, надії та любові.

Я вітаю вас із цим святим священним.

Нехай він і вам добру новину принесе.

За всі гріхи ви попросите все прощення,

Нехай Бог позбавить вас від горя та негараздів.

Любові та щастя вам, і благодаті, миру,

І довгих років і зим без зла та суєти.

І будьте Богом ви і небом усім бережені.

Нехай Він здійснить ваші плани і мрії.

Новини від мами на 01.04.15

Усім привітик!

Трохи новин про Владу.

Владислав трошки захворів, у нашому будинку була сильна пожежа, не могли потрапити в квартиру довго, замерзла на вулиці, надихався чаду, бо дим сильний у під'їзді був, злякався дуже. Сильно переживав за своїх друзів, у яких залишилися вдома хом'ячок і папуга. Але дякувати Богові все нормально закінчилося, правда довго не було світла в будинку.

Всім гарного настрою!


Новини від мами на 08.03.15

Теплий промінь березневий

Розбудивши дзвінку весну.

Ароматом квітів перших

День святковий огорнувши.

Він вітання наші щирі

Передати всім дамам милім,

Щоб жили у добрі та мирі

Щоб здійснились їхні мрії,

Щоб коханими були,

Щоб у радості цвіли!


Новини на 14.02.15

Владислав вітає всіх з Днем Закоханих! Своїми ручками він із учителькою зробив серце для Вас! Дякуємо Всім за добро!

Новини від мами на 11.02.15

Владік відчуває собі добре, на вулицю поки що не ходимо, бо мені важко його виносити та гуляти з ним. Владислав зараз перебуває вдома, приходять вчителі кожного дня, займаються по дві-три години. Логопед навчила пару нових слів, то безперестанку всім дякує. Ще Владиславу подарували папужку, радості дуже багато. Кеша ручний, сідає Владікові на плечі чи голову, разом дивляться телевізор. На лікування зараз не їдемо, тому що на даний час не вистає коштів, а за допомогою нам нема куди звернутися. Я Владислава записала на реабілітацію до клініки ім.В. І. Козявкіна на 20 квітня, висилаю Вам рахунок, і сподіваюся, що Ви не будете байдужими до нашого горя! Дякуємо і хай береже Вас Господь Бог!


Новини від мами на 07.01.15

Бажаю Вам добра,

Від Різдва і до Різдва,

Щоб здоров'ям, щастям у хаті,

Ви були завжди багаті.

Спокій у домі, сонце ясно,

Хай ніколи не згасне,

Хай у добрі проживає

Уся ваша батьківщина.

Колядуйте, веселіться,

Бо весела днина.

Я щиро бажаю веселих вам свят,

Куті, пампушків, українських коляд.

На столі Свята вечеря, вся батьківщина за столом.

Відкриває Ангел двері позолоченим крилом.

Пахне снігом і кутею, сяє зірка, сніг скрипить.

І колядка над землею з добрим Ангелом летить.

Христос народився! Веселих свят!


Новини від мами на 31.12.14

Хай Новий рік благополуч Ваш покращити,

Щоб гроші у Вас були і втілювались мрії.

Хай усе в батьківщині буде якнайкраще,

Здійснюватись сподівання та надії.


Енергії, здоров'я Вам міцного,

Щоб свято за столом і в душі було,

А ми ще обіцяємо до цього

Вам забезпечити затишок і тепло.


Новини від мами на 21.12.14

Владислав зараз на канікулах, лікується у кл. ім. Козвкіна у м. Трускавець. Лікування проходитиме до 27 грудня цього року. Владислав зараз на емоціях, тому тонус м'язів підвищений у нього, позавчора приходив до нього св. Миколаю, додому і у клініці. Дякуючи Богу не хворіє, процедури таким чином відбуваються у веселому настрої. Ми записалися вже на наступний курс реабілітації, на квітень місяць 2015 р. З наступаючими святами Вас і з Новим Роком!


Новини від мами на 16.11.14

У Владислава як завжди підвищений тонус м'язів, погіршився сон за останній місяць, але окрім цього Владик у хорошому настрої проводить дні. До нього приходять вчителі, логопеди, вчителі математики, укр. мови та літератури, вчитель англійської мови, праці та малювання. Після занять ми з Владиком ходимо на прогулянки.

Справи у нас жодні щодо реабілітації в клініці Козявкіна на 15 грудня 2014 року. З клінік надійшло повідомлення сплатити аванс 700 грн, але ми не може платити, у нас немає таких коштів, тому й не знаємо, чи поїдемо ми на реабілітацію.

З повагою мама Владислава, Ірино!


Новини від мами на 08.10.14

Владислав пройшов курс реабілітації у клініці Козявкіна, тепер потрібна допомога на 15 грудня 2014 р. Владу дуже подобається проходити процедури, ми розмовляємо, сміємося, таким чином Влад розслаблюється та виконує вправи добре. Влад уже у шостому класі, приходять вчителі додому щодня. Сьогодні займався з учителем Любов Богданівною, завтра математика і так щодня. Всім гарного настрою та теплої осені! З повагою мамо Владислава, Ірино!

Новини від мами на 16.08.14

Всім великий привіт!

Владислав запитує, як у вас справи? Тому що він сам писати не може, пишу за нього. Владислав відпочиває від лікування та школи, скоро розпочнуться муки, спочатку школа, а 22 вересня лікування у м. Трускавці. Точно не знаємо, чи поїмо ми на реабілітацію, але Владик дуже хоче! Просимо про допомогу! Допоможіть Владиславу пройти реабілітацію, тому що є усунення! Після лікування в Одесі є добрі новини! У Влада з'явилося більше нових слів, права рука рухається краще. Всім хорошого вечора бажаємо і з наступаючим святом Спаса!

Новини від мами на 26.07.14

Владислав пройшов курс реабілітації до сану. "Хаджибей" Одеської обл. Процедур було дуже багато: іпотерапія, гідромасаж, масаж, перлинні ванни, гаряче вовняне укутування з розробкою, бруду, заняття з логопедом, електропроцедури, вібромасаж, тренажерний зал, кололи блокади з актовегіном по точках в ніжки. Ще пройшов обстеження: ехоенцефалограму головного мозку, кардіограму серця, УЗД внутрішніх органів, рентген тазостегнових суглобів. Рентген поганий, вивихи тазостегнових, кардіограма нормально, ехоенцефалограма показала, що є судомна готовність мозку. Ортопед призначив корсет для хребта, ортопедичне взуття.

Курс реабілітації пройшов добре, оскільки Влад не хворів, на процедурах було спекотно, Владислав трошки нервував. Поки нового нічого немає, тільки більше нових слів вимовляє.

Ще ми їздили на пляж засмагати, купалися в море, їздили до аквапарку, зоопарку, океанаріуму, на виставку метеликів, воскових фігур, і звичайно в Макдональдс. Владику дуже подобається кудись їздити, багато позитиву набрався. Приїхали додому, погоди нема, сидимо вдома.

Наступний курс реабілітації має 22.09.2014р. у м. Трускавці у кл. Козявкіна.

Всім гарного настрою та гарного літа від Владислава!


Новини на 23.06.14

Всім великий привіт!

Владислав зараз на реабілітації, у санаторії «Хаджибей», Одеській обл. Поки процедур немає, тому що ми лише приїхали, минає акліматизаційний період. У середу розпочнуться процедури, водні, бруду куяльника, гаряче вовняне укутування, логопед, масаж, ЛФК, електропроцедури і так 24 дні. Дорога була важка, дуже спекотно в поїзді. Від Влада всім привіт і гарного настрою!


Новини від мами на 02.06.14

Мені дуже важко просити допомоги у людей з огляду на складну ситуацію на сьогоднішній день. Кожен має свої сім'ї, свої проблеми. Але на жаль іншого виходу у мене немає єдиний шанс, та соломинка, за яку я схопилася щоб допомогти коханому сину. Владюшка хоче як усі дітки бігати. Кожен із вас незалежно від розміру допомоги може стати добрим чарівником для Влада, наблизити нас крок за кроком до фінішу! Адже тільки завдяки ВАШІЙ допомозі, посильній допомозі кожного з вас — наша найзаповітніша мрія здійсниться. Допоможіть будь ласка нам зібрати гроші на ЛІКУВАННЯ. БЕЗ ВАС МИ НЕ СПРАВИМОСЯ!!!!!

Новини від мами на 20.05.14

Влад почувається добре. Іноді скаржиться на біль у правій ніжці. Я даю заспокійливі пігулки. Учора разом із нашими знайомими ми ходили до цирку шапіто «Аріна». Владу дуже сподобалося, він так кричав, підтримував артистів. Сидячи у візку розглядав тварин. Сміявся колись виступали клоуни. Ми провели час у цирку добре, здобули море позитивних емоцій.

Сьогодні на вулиці похмуро, але тепло, сильний дощ. Владик на вулицю йти не захотів і ми займалися математикою та злагоджували слова та пропозиції.

Поки не знаємо, чи ми їмо на лікування у м. Трускавець у клініку ім. Козявкіна другого червня.

Усім приємного дня та гарного настрою!

Коли життя під загрозою смерті,

І весь світ чомусь мовчить,

У небеса спрямовуються діти,

Отримавши полегшення душі.


За спиною з'являються крила,

Біль іде і сліз більше немає,

Від мук, давно обридлих,

У їхній душі пропадає й слід.


Не змогли захистити (не встигли…)

Наших діток коротке життя,

І тому до неба злетіли

Ті, чиї долі ми не зберегли.


Запізнилися… пройшли (гірше!) повз…

Адже ШАНС на порятунок БУВ!


Як же жити з думкою незгладжуваною,


Що дитину ТИ життя позбавив…


Бережіть дітей ВСІХ на світі!

Допомагайте, якщо допомога потрібна!

Не повинні вмирати у світі діти,

Від захмарних цифр у рахунках.


Як часто, прочитавши про хвору дитину, у нас відразу спалахує бажання допомогти! І як часто ми забуваємо це зробити! Один ніколи не мав справу з банківськими переказами, іншому потрібно переписати собі номери телефонів чи гаманців для пожертвувань, а потім піти та переказати гроші в терміналах оплати або пунктах зв'язку. Назавтра, вибігаючи на роботу, запізнюючись у своїх справах, збираючи дітей, ми просто забуваємо переписати реквізити… забуваємо добігти до терміналу… біжимо у справах, запізнюємося, знову біжимо… А ввечері згадуємо, що не зробили сьогодні щось дуже невелике, але таке важливе для маленької людини, яка страждає, щохвилини сподівається на диво. Не відкладайте Добру Дію на завтра! Допоможіть зараз!

ПАМ'ЯТАЙТЕ ЦЕ НЕ ПРИХИТИ! ВІД НАС ЗАЛЕЖИТЬ ДОЛЯ МАЛЕНЬКОГО ЛЮДИНИ!!!!


Новини від мами на 18.04.14

Доброго дня! Владислав з учителькою на уроці зробив писанки, вітає всіх зі святом Великодня!!! Веселих свят!

Новини від мами на 04.04.14

Нам потрібна допомога! Ми з Владом маємо їхати на лікування до сану. «Любінь Великий», 6 250 грв (тільки дитині на лікування) у травні місяці, та 2 червня у клініку ім. Козявкіна, де з проживанням та харчуванням стоїть лікування 25 034 грн. Нам такі гроші і не снилися, тому що я не працюю, наших доходів стає тільки на харчування, тому звертаємось до Вас за допомогою. З повагою мамо Владислава, Ірино!

Новини від мами на 10.03.14

Вже минуло два місяці після курсу реабілітації Владислава у клініці пр.Козявкіна у Тускавці. Після проходження курсу реабілітації з'явилися позитивні зрушення: помітно знизився тонус м'язів і спастика, що збільшило обсяг рухів, Влад став не тільки краще сидіти і працювати лівою рукою, але й робити те, що раніше взагалі не робив. хліб, печиво. Влад трошки хворів на ГРЗ, лікували зуби під місцевим наркозом. Збиралися їхати на лікування до м. Євпаторії, але так як у Криму зараз події, то ми побоялися. Хочемо поїхати до сану. Любинь Великий, Львівська обл. на квітень - травень, там сірководневі ванни, вони допомагають Владу знизити тонус. Лікування коштує приблизно 6000 грн. Дуже дякую за вашу підтримку та турботу, ми Вам дуже вдячні! Кохання вам, удачі та процвітання!

Новини від мами на 17.01.14

Влад пройшов курс лікування у клініці ім. В.І. Козявкіна, 4 січня 2014 р. закінчив останні процедури. Почується нормально, зменшився тонус м'язів, більше нових слів з'явилося. Зараз Влад займається з вчителями вдома, щодня приходять дві вчительки. Владислав навчається у шостому класі м. Стебник.

Плануємо у лютому в м. Миколаєві пройти курс іпотерапії «Вітер змін» – 5000 грн. з проживанням та дорогою, у березні місяці санаторно курортне лікування МО у м. Євпаторії, червень – клініка ім. Козявкіна - 22 000 грн, липень - сан. «Хаджибей» Одеська обл — 4 500 грн, жовтень — дельфінотерапія м. Київ «Немо» — 8 000 грн, грудень — сан. «Великий Любінь» -10 000 грн, Львівська обл.. Ще Владу лікарі рекомендують проколоти «Цереброкурин» — 5 000 грн, двічі на рік, плавати в басейні, масажі, фізкультуру тощо.


Comentarios


bottom of page