top of page

Коробка Іван

Діагноз: Органічне ураження ЦНС, мікроцифалія, спастичний тетрапарез, часткова отрофія зорового нерва, симптоматична епілепсія, затримка психічного та передмовного розвитку.

Проблеми зі здоров'я у Ванюші від народження, внаслідок важких пологів та двох тижнів проведених у реанімації під апаратом штучного дихання. Але Ванечка не здається і від народження бореться за своє право на життя!

Діагноз -Органічне ураження ЦНС, мікроцефалія, спастичний тетрапарез, ЧОЗН, симптоматична епілепсія, ЗПіРР.

За сім років пройдено понад п'ятдесят реабілітацій (я вже просто перестала рахувати), прийнято безліч таблеток, мікстур, зроблено безліч уколів і все це недаремно. Ваня навчив стоять з підтримкою, сидіти за мінімальної допомоги, крокувати з підтримкою під пахви, частково розуміє звернену мову, дуже любить дивитися мультфільми, грати, балуватися як справжнісінька дитина.

При народженні лікаря прогнозували нам «лежачий» спосіб життя, казали: буде «овоч», але ми побороли все це! Зараз їхня думка кардинально змінилася, лікарі наполягають на регулярному проходженні реабілітацій, медикаментозному лікуванні, так само потрібні регулярні обстеження, аналізи. Ми готові зробити і робимо все заради синочка, але не все нам під силу. Все це коштує дуже і дуже дорого, за сім років постійного лікування наші фінансові можливості просто вичерпалися, а зупинятися ніяк не можна! Попереду боротьба за здорове, повноцінне життя!

Будь ласка, допоможіть нам досягти більшого і вилікує нашого єдиного, довгоочікуваного синочка!


Прямі контакти батьків:

+380969818243 мама Таня
tanya.korobka.00@mail.ru

Група допомоги у Фейсбуці: www.facebook.com/groups/149692232203879/


Адреса проживання: Дніпропетровська обл. м.Кривий Ріг вул. Лісового


Прямі банківські реквізити:

А-Банк (ПриватБанк)
МФО 307770
р.рахунок 29244825503000
ДКПО 14360080
ІПН 3268218920
Призначення платежу: Поповнення картки № 4149 4991 2458 3608
Коробка Тетяна Воїлівна

Новини від мами на 22.02.24

Доброго дня! Ваня зараз почуває себе добре. Нещодавно перехворів застудою. В "Vigor" ще займаємося останній тиждень. Працюємо над зменшенням спастики. В травні місяці плануємо пройти реабілітацію в МКВЛ "Козявкіна". Звичайно продовжуємо займатись вдома.

У Ванюші нові ходунки (ті вже були малі), тож опановуємо новий транспор. Взагалі не здаємось, працюємо!
Новини від мами на 15.11.23

В вересні місяці були на реабілітації в МКВЛ Козявкіна, відпрацювали на сто відсотків. На протязі місяця вже відвідуємо наш міський центр реабілітації "Vigor".

Ванюша почувається добре, старається. Мені здається навіть почав більше мене розуміти.

Загалом працюємо, займаємося!
Новини від мами на 10.08.23

У Ванюші все добре. Весняна реабілітації пройшла добре, знизилась спастика, покращився емоційний стан. В вересні місяці знову плануємо їхать на лікування.

Літо проводимо у бабусі в приватному будинку, настрій супер.

Зараз ще займаємося в нашому місті в реабілітаційному центрі і звісно не припиняємо зайняття вдома.
Новини від мами на 11.04.23

Ванюша почуває себе добре. Нещодавно закінчили курс реабілітації та масажу на дому. З 24 квітня будемо проходити курс реабілітації в МКВЛ Козявкіна. 8 березня лікували зуби під загальною анастезією, все пройшло добре.

Загалом у нас все добре займаємося та чекаємо нашої перемоги
Новини від матері на 15.09.22

У нас все добре) Ваня як завжди займається! Слава Богу повторно курс у серпні місяці ми пройшли. Також розпочинаємо новий курс реабілітації з 26 вересня з тими ж спеціалістами з Харківського іпоцентру «Росток життя». У ніжках у Ванюші спастики майже немає, а з ручками проблеми, але ми не здаємося, поборемо і це.

Спасибі Вам за турботу!

Скорішого Миру нам Всім!


Новини від матері на 18.06.22

Ванюша відчуває собі добре. Неділю тому закінчили реабілітацію у нашому місті, до нас приїжджали фахівці з Харківського центру «Росток життя». Ваня проходив фізкультуру та масаж за методом Сандакова. Повини знову приїхати у липні, дуже сподіваюся, що буде змога пройти. У Ванюші сильна спастика у ручках, постійно займаємось. Перебуваємо у нашому місті, Кривому Розі.

Спасибі Вам за допомогу!

Скорішого за нас Всім мирного неба над головою.

Новини від мами на 03.04.22

Добрий день. Ванечка почувається добре ❤️ Ми залишилися поки що вдома, у нас порівняно нормальна обстановка, далі дивитимемося. Займаємося вдома, на реабілітацію, яка мала бути в березні, ми звичайно не потрапили.

У мене, напевно як і у всіх зараз дуже складний моральний стан, Вані цього не показую, він дуже сприйнятливий хлопчина.

Зараз гостимо у бабусі. Займаємося, допомагаємо на городі та дуже чекаємо якнайшвидшого закінчення та нашої перемоги

Дякую вам за допомогу!!!

Новини від мами на 12.01.22

Вітаємо Вас з новим роком! З Різдвом Христовим! Усього Вам і Вашим близьким хорошого! Здоров'я, везіння, удачі

Свята пройшли добре. Ванюша має багато подарунків, а головне цукерок. На жаль, у січні місяці ми не потрапляємо на заняття до приїжджого фахівця, нас не внесли до списків, тому працюємо самостійно. У березні місяці їмо на реабілітацію до Києва, Центр стимуляції мозку.

Дякую вам за допомогу!!!

Новини від мами на 09.11.21

Наша реабілітація в МКВЛ Козявкіна пройшла дуже добре! Ванечка старався, фахівці відзначили, що він краще концентрується! Усі заняття проходили добре, жодної сльозинки. Знизилася спастика у руках. На 1 см виросла голова)

Погода нас теж дуже радувала. Займалися та дихали свіжим повітрям!

Зараз працюємо вдома. На зиму поки що не планую жодних поїздок. Маємо приїжджати фахівці до нас у місто за місцем займатимемося.

Дякую вам за допомогу! Міцного Здоров'я Вам (зараз це дуже актуально!) Бережіть себе та Своїх близьких!

Новини від мами на 26.09.21

Десять днів тому закінчився наш курс реабілітації, Ванечка попрацював на всі сто відсотків. Значно знизилася спастика, став уважнішим! З 18 жовтня починається наша реабілітація в МКВЛ Козявкіна (квитки вже куплені, житло заброньовано). Скоро поїдемо за новими досягненнями!

Зараз ми займаємося самостійно вдома, ні дня без зарядки та вправ. Дуже швидко пролетіло літо, на вулиці зараз гуляємо не довго.

Новини від мами на 09.08.21

У басейні купаємося щодня, Ванюша у захваті плюс це ще й зарядка. Відчуває Ваня себе добре. На початку вересня стане відомо, чи поїмо ми в жовтні на реабілітацію в МКВЛ Козявкіна (фонд обіцяв частково допомогти з оплатою). З 30 серпня розпочинаємо курс реабілітації у нас у місті зі спеціалістом із м.Славутич. У ходунках на вулиці ходимо все краще) Вані важко за нерівностями ходити, але він дуже намагається!

Дякуємо за допомогу та підтримку!

Новини від мами на 03.07.21

Ванечка почувається добре (не дивлячись на спеку), зараз гостимо у бабусі, скоро ставитимемо басейн. Купатися Ванюша обожнює. Поки що займаємося вдома. Наша реабілітація, яка мала розпочатися 02 серпня у Київському Центрі стимуляції мозку зривається (як завжди немає фінансування за 309 постановою). З 30 серпня до нас у місто знову приїжджає реабілітолог із м. Славутич, ми вже записалися. У ходунках на вулиці Ваня поки що боїться ходити (але це добре) значить у нього є почуття страху і він розуміє. Але любити стояти, це теж дуже добре і в мене більш розв'язані руки. Вдома крокуємо на всю.

Дякую Вам за допомогу для мого синочка!!! Дякую!!!

Новини від мами на 31.05.21

Ванюша почувається чудово, нарешті настало тепло. Два тижні тому закінчили курс реабілітації, до нас у місто приїжджав дуже класний реабілітолог із м. Славутич. Попрацювали на славу! Ходунки на вулиці поки що не куштували, ближче до кінця червня привеземо їх до бабусі. На серпень місяць у нас запланована реабілітація у Києві за 309 постановою, допоки не знаю чи буде фінансування.

Дякую Вам велике за допомогу!!!!

Новини від мами на 17.04.21

Вчора повернулися з Ванюшею з Києва. Проходили чергову реабілітацію у «Центрі стимуляції мозку», чесно сказати, це наша перша реабілітація, яка відбулася у чудовому настрої. Жодної сльози, на фізкультурі дуже старався, реабілітолог хвалив Ваню. Гнучкість у нас просто супер! Присідали, відпрацьовували карачки і сидіння. Лікарка так само нас похвалила. Є покращення на енцефалограмі, зменшилася Епі активність, знизилася спастика.

На наступний курс записалися на серпень місяць, дуже вірю, що вдасться поїхати.

Ходунки нам прийшли і ми чудово в них ходимо, правда вдома дуже мало місця, з нетерпінням чекаємо коли потеплішає і крокуватимемо на вулиці. З першого моменту, як я поставила Ваню в ходуни, він пішов, моєме щастю не було межі.

У нас є позитивна динаміка, а це означає все, що ми робимо недаремно!

Далі тільки більше!

Велике дякую Вам за допомогу! Самі ми б не впоралися, ДЯКУЮ!!!

Новини від мами на 02.03.21

Після уколів Диспорт результат був але, на жаль, менше ніж вперше, але нічого ми все одно продовжуємо працювати користуємося артезами для ліктьового суглоба. Дерматит ще лікуємо (у нас лікування розписане майже на півроку) вже третій місяць приймаємо препарати, дякувати Богові гірше не стає.

Наші ходунки до нас прийдуть до кінця тижня, сказати, що я рада це нічого не сказати. Покладаю на них дуже великі надії, я звичайно розумію, що не все відразу, але ми будемо працювати!!!

З п'ятого квітня записалися на курс реабілітації до «Центру стимуляції мозку», м.Київ поїмо за новими досягненнями!

Велике дякую Вашому фонду, Всім небайдужим людям за допомогу. Ви для нас дуже велика допомога та підтримка

Спасибі вам!!!

Новини від мами на 01.02.21

У четвер робили уколи Диспорт (для розслаблення м'язів) у ручки та ніжки. Три дні у Вані були вихідні (не можна було займатися) із сьогоднішнього дня починаємо працювати! Принагідно лікуємо наш дерматит, від куди він узявся досі не зрозумію. Призначили тривале лікування та дієту, Ванюша молодець, ліки добре п'є. Тільки всі ці препарати дорогі, якби не Ваша допомога навіть і не знаю, як би ми впоралися.

За поїздками на реабілітацію поки що планую на березень, квітень мені дуже важко його носити (вже 25 кг), але здаватися не можна.

Реабілітолог сказав, що Ванюші потрібні ходунки (але нам потрібна певна модель). Ось уже протягом двох місяців не можу знайти, є нові, але ціна 26000 грн. Це дуже дорого.

Останні чотири дні у Вані особливо немає настрою, погода дається взнаки.

Ще раз дякую Вам за допомогу! Намагаємося, займаємось і обов'язково Все буде добре!


Новини від мами на 28.11.20

У Києві ми з Ванюшею попрацювали на славу! Проходили: ЛФК, мікрополяризацію, Бак, Логопед, лазерно-магнітну процедуру. Ваня молодець, заняття проходили без сліз, моє кошеня старався! Після приїзду додому знизилася спастика в руках, стала активнішою.

Щоправда, через п'ять днів після приїзду додому, я потрапила до лікарні (позавчора прооперували), Слава Богу це сталося вже коли повернулися додому. Ванюша зараз перебуває з бабусями, навіть не знаю, щоб я без них робила!

Велике Все дякую за допомогу! Спасибі вам! Я вірю, що разом у нас все вийде!

Дякую!!!!

Новини від мами на 20.10.20

Вчора ми мали дуже насичений день. Рано вранці ми поїхали здавати аналізи (загальні), сьогодні ми вже в лікарні будемо колоти Ботокс (це уколи які розслаблюють і знімають спастику) у нашому випадку з ручок. З 26 жовтня ми починаємо курс реабілітації в Київському центрі стимуляції мозку, там інструктор саме попрацює з нашими руками. Ще виникла проблема зараз обов'язково всім потрібно складати тест на Ковід. Людей непомірно (і це в приватній клініці), і коштує чимало. У таких чергах мені здається, можна заразитися чим завгодно. Але нічого, Слава Богу все зробили, сьогодні зробимо уколи і готуватимемося до поїздки.

Ще вчора були у дерматолога (вискочила червона цятка на щоці), призначили мазь і прибіотики, все приймаємо. Наші зубки поки що залишаються під наглядом. А так у нас все гаразд. Слава Богу не хворіємо і з нетерпінням чекаємо на реабілітацію в Києві.

Велике вам спасибі за допомогу!!

Новини від мами на 19.09.20

У нас все добре. Наша поїздка до Києва перенеслася на 26 жовтня (радбез вчасно не виділив гроші), сподіваюся, що карантину не буде і ми все ж таки поїмо.

По зубках, ми ще їздили на консультацію до іншої клініки, сказали поки що нічого не робити, спостерігати.


Новини від мами на 17.08.20

Погостили дуже добре у бабусі, купалися. У серпні до Трускавця ми не їмо (не виходить). Їмо з 7 вересня до Києва «Центр Стимуляції Мозку».

Сьогодні були у стоматолога, у Ванюші почали дуже псуватися зубки. Виставили рахунок на лікування на суму 30 100 грн. Тому я просто в шоці.

А так у нас все нормально, розробляємо ручки (сильна спастика). Взагалі вдома не сидимо без діла.


Новини від мами на 06.07.20

У нас все добре, тиждень тому повернулися з Києва, проходили реабілітацію у «Центрі стимуляції Мозку». У Ванюші збільшилася спастика в ручках (над чим ми старанно працюємо вдома), емоційний стан чудовий! У серпні плануємо поїздку до Трускавця «Міжнародна клініка відновного лікування Козявкіна». Ми зараз у бабусі.

Дякую Вам за допомогу.

Новини від мами на 10.03.20

До Харкова, на жаль, ми не поїхали, перезаписалися на 01 липня. З 23 березня розпочинаємо курс реабілітації в «Центрі стимуляції мозку». Київ.

Зараз займаємось вдома, проходимо курс лікування препаратами.


Новини від мами на 25.12.19

З 11 листопада ми пройшли місячний курс реабілітації до МКЛ Козявкіна. Ванечка великий молодець, попрацював на славу! Три останні дні ми переміщалися по клініці без коляски (не можна було посадити), тупотіли з підтримкою під пахви))) Наш лікар нас дуже хвалив! Ванюша подорослішав, погляд усвідомленіший, намагається працювати ручками.

Справжнім новорічним дивом для нас буде якщо ми потрапимо на заплановану реабілітацію до Іпоцентру «Росток життя», м.Харків, яка призначена на лютий місяць 2020 року. Сума рахунку 19 900 грн.

Будь ласка допоможіть нам! Нам не можна пропускати лікування! Я буду вдячна за будь-яку допомогу для мого синочка!

Новини від мами на 21.10.19

Три дні тому ми повернулися із Києва, там проходили лікування у Центрі Стимуляції мозку. Пройшли: Бак, мікрополяризацію, окси, ЛФК, масаж, заняття з логопедом.

Ванечка позаймався дуже добре, став розслабленішим (останній час збільшилася спастика в руках). Чекаємо ще на результати!

З 11 листопада у нас розпочинається черговий місячний курс реабілітації у МКЛ Козявкіна. Вперед за новими перемогами!!


Новини від мами на 26.08.19

Добрий день. На даний момент йде збір до Київського центру стимуляції мозку "Пріоритет", курс лікування починається з 7 жовтня.

Два тижні тому ми повернулися з Харківського іпоцентру «Росток життя», зараз займаємося вдома, проходимо курс медикаментозного лікування.

У Вані розслабилися ручки, більше ними працює. Далі самостійно стоїмо біля опори, довше самостійно сидимо.

Займаємося, працюємо 👍 Вперед і тільки вперед!


Новини від мами на 27.02.19

У жовтні місяці ми були у МРК Козявкіна на 7-му курсі реабілітації, у січні 2019 року – на восьмому курсі реабілітації. У березні місяці збираємось на восьмий курс до Києва, Центр стимуляції мозку «Пріоритет». Постійно займаємося будинками ЛФК, масаж, басейн. Прокололи курс уколів Кортексину.

Ванечка дедалі краще акцентує увагу, уважніше дивиться мультики, довше самостійно стоїть у артезах. Намагаємося все довше самостійно сидіти.

На останній реабілітації Ваня захворів на Кор'ю, два тижні відійшли, третій прохворіли. Вже дякувати Богу, все пройшло.

Ванечці у квітні буде вже шість років. За цей рік ми багато пройшли і багато чого досягли. Ми рухаємося, намагаємося, займаємося, тільки вперед і в жодному разі не збираємося зупинятися на досягнутому. Ванюша — перспективна дитина і тільки завдяки вашій допомозі ми зможемо досягти великих результатів.

Новини від мами на 24.09.18

Ми три дні тому приїхали додому. Були на реабілітації у Київському Центрі Стимуляції Мозку, пройшли сьомий курс. Ваня почувається добре. Продовжуємо займатися вдома. Скоро почнемо колоти Кортесін, ми проколюємо його курсами. З 15 жовтня їмо на реабілітацію в МКВЛ ім. Козявкіна.

З досягнень: Ванюша до трьох хвилин сидить сам, став грайливішим, багато продуктів є без блендера.

Взагалі працюємо не покладаючи рук. Ваня молодець, не лінуватися і не плаче, вже до всього звик.


Новини від мами на 12.07.18

Наш черговий курс реабілітації у Трускавці пройшов добре. Ми вперше були три тижні, мені дуже сподобалося. Ваня зовсім не втомлювався і старанно працював. Усі його хвалили. Тепер топаємо скрізь і скрізь, звичайно ж, з підтримкою, але все одно це дуже добре! Намагається сідати.

Поки ми займаємося вдома, найближчими двома місяцями їхати нікуди не плануємо. Але нам і вдома нудьгувати не доводиться. Працюємо в поті обличчя!


Новини від мами на 04.05.18

У лютому місяці ми пройшли курс реабілітації у Вінниці «Промінь». Тиждень тому повернулися з Києва у «Центрі стимуляції мозку». З 28 травня розпочнемо наш сьомий курс у МКВЛ ім.Козявкіна. Далі поки що не знаю. Дуже хочу влітку потрапити до дельфінарію, поки що тільки мріємо про це. Регулярно займаємось вдома. Ванюша більше гукає, намагається сидіти (але поки важкувато). Став активнішим, більше виявляє інтерес до навколишнього світу. Намагаємося, лікуємось, займаємось і віримо у краще!!!


Новини від мами на 01.12.17

Усі заплановані курси реабілітації ми вже пройшли до лютого вдома. Потім Вінниця, Київ, Трускавець. З понеділка починаємо курс Цереброкуріна та Гліятону.

Зараз трохи захворіли, у Ванечки аденоїди, лікуємось.

Після всіх курсів реабілітації є чим похвалитися — Ваня навчився стояти біля стіни, довше сидить турецькою, з'явилися нові звуки.

Взагалі ні дня без занять та вправ. Сміливо і впевнено рухаємося до нових досягнень з вірою у краще)))

Новини від мами на 26.09.17

Ванечка почувається добре. Прокололи уколи Цереброкурин, Актовегін та Кортексин. Пройшли курс реабілітації у Вінниці, реабілітаційний центр «Промінь» нам нам дуже сподобалося. Були всі стандартні процедури і новий для нас «Локомат» — вертикальний робот, який створює імітацію ходьби всередині дитини. Вані дуже подобалося і замість 15 хвилин ми тупотіли 27 і проходили 9000 кроків! Наступного курсу записалися на лютий.

Ванюша став більше тупотіти, навіть на вулиці)))) З'явилися нові звуки «ди» та «би»)))

У жовтні їмо до Києва «Центр стимуляції мозку», наприкінці жовтня на черговий курс у МКВЛ ім. Козявкіна.

Взагалі працюємо не покладаючи рук!

Дякуємо Вам за уколи Кортексин!!!


Новини від мами на 19.07.17

З 15 травня ми пройшли черговий курс реабілітації у Центрі стимуляції мозку. Пройшли всі процедури, зробили енцефалограму, на ній відзначаються зміни на краще))) Ванюша вже може самостійно просидіти (на підлозі) до двох хвилин - нове досягнення!

Зараз ми займаємося вдома до нас ходить реабілетолог, робить з Ванею ЛФК та ​​навчає мене новим вправам. Хвалили Ванечку, сказала, що хлопчик добрий не занедбаний. Основна проблема в тому, що слабкі м'язи зараз качаємо їх. З учорашнього дня почали бити Цереброкурин, після них буде Кортексин з Актовегіном.

З вересня розпочинаються наші поїздки на реабілітації. Вересень – Вінниця (ми туди їмо вперше, чула дуже багато позитивних відгуків), Жовтень – Київ (черговий курс у Центрі стимуляції мозку), Листопад – Трускавець (так само черговий курс реабілітації)

Дякуємо Вам за придбані для Ванюші уколи, Кортексин. Вони допомагають нам розвиватись!

Новини від мами на 26.04.17

Ваня почувається добре, тільки на погоду дуже сильно реагуємо.

19 квітня відзначили чотири роки. Ванюша був дуже радий гостям усміхався, розмовляв своєю мовою. Уважно дивився на тортик. Це перший рік ми так добре і з радістю відзначаємо свій день народження))) Ми навіть дуже багато розуміємо!!!

15 травня їмо на черговий курс реабілітації до Центру Стимуляції Мозку. Дуже сподіваємося на добрі результати.

З поїздкою на реабілітацію до Китаю, як і раніше, тиша, мені здається, що таку суму взагалі зібрати не реально((( як люди це роблять не знаю).

Всім небайдужим людям будемо вдячні за будь-яку допомогу!

Новини від мами на 22.01.17

У листопаді місяці ми пройшли другий курс реабілітації у Центрі стимуляції мозку, м. Київ. Після нього Ванечка став міцнішим і впевненішим тримати спинку. Практично не кидає голову. У січні місяці ми пройшли третій курс у цьому ж центрі. Зовсім недавно повернулися жінкою. І ми вже маємо маленькі зрушення. Ваня став вимовляти більше звуків, з'явилися окремі літери Д, Б, О, і це просто не може не тішити. Намагається повзти, щоправда не дуже виходить через слабкі ручки. Сподіваюся всі результати чекають на нас попереду!!!!

На третьому курсі ми проходили Томатіс терапію, Оксі, Мікрополяризацію та ЛФК. Після мікрополяризації результат після трьох-чотирьох тижнів, вірю, що ми навчимося чогось нового!!

Поки займатимемося вдома. Куди і як їхати далі, поки не знаю.

Наш збір на Китай за весь цей час просунувся на 400$, звичайно, для нас це крапля у морі. Але величезне материнське спасибі і за це!!

Будь ласка, у кого є можливість ДОПОМОЖІТЬ мені поставити сина на ноги!!

Новини від мами на 09.11.16

Ванечка почувається добре. Ретельно без потурань продовжуємо займатися вдома. На протисудомні пігулки Бензонал Ванюша добре реагує, правда ми п'ємо дуже маленьку дозу, збільшувати поки що боюся. До 20 листопада зробимо енцефалограму, там буде видно що та як. Басейн поки не відвідуємо, у Вані дуже слабкі очі, десь продує і одразу коньюктевіт.

З 19 вересня до 03 жовтня пройшли реабілітацію в МКВЛ ім. Козявкіна. Ваня там дуже добре поводився. Дуже добре займався, не плакав. На даний момент помітила зміни в емоційному та розумовому плані. З'явилося більше нових звуків. Трохи краще тримає спинку (вся проблема в невмінні тримати рівноваги), якби тримав уже давно сидів. АЛЕ МИ НЕ ОПУСКАЄМО РУКИ І ВІРИМО ТІЛЬКИ В КРАЩЕ!!

З 21 листопада ми їдемо на реабілітацію до Києва до Центру Стимуляції Мозку. Дуже сподіваюся і вірю, що привеземо від туди добрі результати.

Збір на нашу поїздку до Китаю стоїть на місці. Я вже взагалі не вірю, що ми колись туди потрапимо. Хоча нам це просто необхідно! Куди тільки вже не зверталася, результату нуль, прикро і дуже важко розуміти, що здоров'я твого синочка залежить від грошей.

Будь ласка люди, у кого є можливість БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!!! Кожна Ваша копієчка піде в скарбничку здоров'я Ванюші!


Новини від мами на 29.08.16

Особливо нового нема чого розповісти. Ванюшка нещодавно перехворів (ще трохи кашель залишився). Два тижні тому закінчили курс масажу. До Ванечки приходить реабілітолог, заняття подобаються. Щодня займаємося лфк, масаж, слухаємо Моцарта, намагаємося повзати, щоправда погано виходить. У басейн поки що не ходимо (наш інструктор у відпустці).

Наш невролог призначив нам новий протисудомний препарат Бензонал, ми п'ємо невелике дозування. Нам пігулки підходять. Також лікар рекомендував проколоти стимулюючі уколи Цереброкурин, але можливості поки немає (вони дорогі).

З 19 вересня в нас починається курс реабілітації в МКВЛ ім. У листопаді плануємо знову їхати до Центру стимуляції мозку.

Збір на Китай стоїть на місці, чесно кажучи, я вже перестаю вірити, що ми туди поїмо. Хоча нам це просто потрібно. Час дуже швидко іде і наші шанси на повноцінне життя йдуть.

Будь ласка, у кого є хоч найменша можливість надати допомогу не стійте осторонь! Ми будемо вдячні за будь-яку копійчину! Від того, що ми зробимо зараз, залежить подальше життя Ванюші!


Новини від мами на 21.06.16

З Києва ми привезли добрі результати. Ванечка став уважнішим, краще акцентує увагу, заспокоїлася нервова система, менше вередує без причини. Почав протяжніше витягувати звуки. Інструктор з ЛФК із центру стимуляції мозку хвалив Ванечку, сказав, що ми готові повзати. Головне постійно займатися тим, що ми старанно і робимо вдома. Правда повзати поки ніяк не виходить, ніжками штовхається, а ручки не підключає. Якщо все вийде, то у серпні місяці знову поїдемо до Києва. Щоправда, є одна і погана новина — зробили в Києві енцефалограму, вона у нас дуже погана, є велика судомна готовність. Це нам дуже небезпечно т.к. будь-якої миті може бути напад, але ми не сидимо на місці і продовжуємо займатися.

У фізичному плані особливих зрушень немає, спав тонус, а це добре для нас.

Поки що займаємося вдома. Масаж та фізкультуру я роблю сама. Ходімо в басейн, щоправда, останні півтора тижні пропустили плавання. Ванечка трохи захворів, уже йдемо на виправлення.

Завтра, 21 червня, йдемо до нашого невролога. Подивимося, що він скаже, і потрібно взяти нові призначення на препарати. Якщо вдасться (у фінансовому плані) хочу проколоти Цереброкурин, вони дорогі, але нам дуже допомагають.

Наша подорож до Китаю знову відкладається, т.к. з потрібних 240 000 грн. зібрано лише 52 000 грн. Напевно, коли ми туди потрапимо, я буду найщасливішою мамою на планеті. Нам обіцяли там дуже добрі результати. Ми не здаємось і збираємо, звертаюся куди тільки можна. Сподіваюся, незабаром ми туди потрапимо.

Друзі, будь ласка, допоможіть Ванечці! Він здібний хлопчик. Дайте йому шанс! Ваша дрібниця-це наше життя!

Новини від мами на 20.04.16

19 квітня відзначили Ванечку 3 роки!!! Бажаю своєму кошеняті більше здоров'я!!!!

Сьогодні ми їдемо до Києва до Центру стимуляції мозку, сподіваюся повернемося від туди з добрими результатами!!! Після приїзду одразу напишу.

Дорогі наші, будь ласка, не забувайте про нас, нам дуже потрібна реабілітація в Китаї! Для нас має велике значення будь-яка Ваша допомога!

Новини від мами на 25.02.16

Закінчили з Ванечкою курс масажу та процедуру мікрополяризації. Результат має бути десь через місяць (у нас зазвичай так). Через три дні робитимемо енцефалограму (дуже сподіваюся, що у нас не буде судомної готовності), потім одразу до лікаря за новими призначеннями. Продовжуємо заняття у басейні. Ванюша у захваті (тільки бачить інструктора починає посміхатися). На багато довше вже затримує дихання при пірнанні - це дуже добре!

Ночами так і продовжуємо грати. Раніше за три години ночі ніяк не вдається укласти.

А тепер наша головна новина. Я спілкувалася з лікарями з клініки Аркан-Байкан у Пекіні. Вони ознайомилися з Ваніною випискою та знімками. І запропонували нам дуже хорошу інтенсивну реабілітацію на 45 днів. Обіцяли нам добрі результати. Сума значно менша і реальніша (у порівнянні з Німецькою клінікою) Виставлено рахунок на 9 165 $. Єдине на чому вони наполягали - це не затягувати з приїздом. час іде, а разом із ним йде і наша можливість на здорове життя.

Термін закінчення збору – 01 липня 2016 року.

Будь ласка звертаюся до всіх небайдужих, допоможіть врятувати синочка!! Для нас важлива будь-яка ваша допомога! Ваня дуже здібний і життєрадісний хлопчик, але без вас у нас нічого не вийде!

Прикріплюю дві фотографії. На одній ми посміхаємося у відповідь на мамину посмішку, на другій намагаємось малювати (правда після цієї години дві відмивала Ванечку та меблі) але синулі сподобалося)))

Новини від мами на 17.01.16

Привіт наші дорогі друзі!

Вирішили з Ванечкою розповісти Вам наші новини.

Сьогодні зробила останній укол Кортексина, перед цим капала Вані крапельки Дельталіцин (це із серії Цереброкуріна лише дешевше). Не припиняємо наші заняття в басейні, постійно займаємося вдома. З 19 січня робитимемо масаж та мікрополяризацію.

Отримали з радбезу нахилу стійку і ходунки. У стійці стоїмо із задоволенням, а ось ходунки це якийсь жах, у них дитині простіше вбитись, ніж навчитися ходити.

Є у нас і невеликі здобутки — активніше й довше почали гукати. Намагаємось повзати, правда з ручками ніяк не виходить. Дуже любимо дивитися мультики.

Дякуємо Вам наші добрі за допомогу та підтримку!!!

Ванюша дуже старанний. життєрадісний хлопчик, тільки разом у нас все вийде!

Новини від мами на 12.12.15

Ваня дуже перехворів, була висока температура, млявість. Зараз, дякувати Богу, все добре) Продовжуємо наші заняття в басейні, ходимо 3 рази на тиждень. Ванюші дуже подобається, тільки пірнати не дуже любить (боїться). Регулярно займаємось вдома. Трохи розбагатіючи хочу пройти процедури мікрополяризації (стимулює головний мозок), чула багато хороших відгуків.

На жаль, наші нічні «гульки» так і продовжуються, вже просто не знаю, що робити і до кого звертатися.

Є у нас дуже добрі новини. Нам прийшли наші ходунки та стійка похила, на які ми чекали пів року. Наступного тижня заберемо. Вчимося тупотіти в ходунках, рівно стоятимемо.

Надсилаю фото. У такій позі і за гарного настрою Ванечка може просидіти 5 хвилин. Це дуже нас тішить)))

Дякую Вам наші помічники за все!

Ванюша дуже старанний хлопчик і разом з Вами у нас обов'язково ВСЕ ОТРИМАЄТЬСЯ!

Новини від мами на 29.09.15

У нас знову почалися безсонні ночі. Лягаємо спати під ранком, а о 10 годині ранку зі скандалом бужу, т.к. потрібно їхати до реабілітаційного центру. На заняття ми їздимо щодня. Вані там роблять масаж. лфк, фіз.процедури, працюємо з реабілітологам.

На заняття іпотерапією ми їздимо раз на тиждень, це мало. Нам потрібно зробити 20 занять поспіль (займатися вранці та ввечері). Закінчимо займатись у реабілітаційному центрі, потім пройдемо повний курс. Поєднувати, на жаль, у нас не виходить, Ванюша втомлюється.

Поки що жодних нових досягнень у нас немає, але ми працюємо, намагаємося.

Дуже сподіваємось і віримо, що скоро зможемо порадувати Вас нашими успіхами!

Ванечка дуже терплячий і старанний хлопчик. БУДЬ ЛАСКА НЕ ЗАЛИШАЙТЕ НАС! Ваша підтримка для нас є дуже важливою!

Велике Все дякую за допомогу моєму синочку!!!!

Новини від мами на 28.08.15

Ми вже закінчили колоти уколи (Цереброкурин та актовегін). Нападів у нас не було (протисудомні препарати я не давала). Вчора робили енцефалограму судомної готовності немає, є зміни на краще в мозковій діяльності.

Щоправда, Ванечка вже четвертий день хворіє. У нього слабкість та блювання. Вчора здали аналізи, завищено лейкоцити в крові (в організмі йде запальний процес), зараз лікуємось.

Почали займатися іпотерапією, Ванюші подобається, дуже намагається виконувати все, що говорить інструктор. Щоправда, у зв'язку з тим, що ми захворіли, заняття поки що довелося скасувати.

Займаємось постійно вдома. Зарядка, лфк,але, у зв'язку зі слабкістю, зменшила навантаження.

Після курсу уколів Ваня став краще тримати голівку, коли тримаю на руках відхиляється (хоче сидіти сам), почав хапати волосся, щипатися. Більше зосереджений і краще реагує. Це вже великий успіх для нас!

Дякую Вам наші добрі за допомогу та підтримку без Вас нам ніяк не впоратися!!!!!


Новини від мами на 24.07.15

Здрастуйте наші дорогі чарівники!

Хочу розповісти Вам небагато наших новин.

Ванечка тримає спинку, довше утримує голову, з'явився інтерес до навколишнього. Дуже подобається слухати музичні іграшки, особливо звертає увагу на звуки тварин. Сам перебувати зовсім не хоче — вередує, потребує уваги. Практично постійно хоче стояти, тупотіти. Любить гуляти на вулиці на дитячому майданчику, стежить за дітками. Це для нас уже новеньке та приємне.

До Трускавця поки їхати не будемо, для нас зараз актуальніше проколоти уколи Цереброкурин та Актовегін (вони дуже сильні, що стимулюють) тому перенапружувати Ваньку не можна. Колоть почну з понеділка. Цей курс у нас триватиме 20 днів. Дуже сподіваюся на позитивний результат!

Постійно займаємося вдома, намагаємось потроху повзати. Звичайно, не дуже виходить, але ми не здаємося.

Ночі наші минають без змін, погано. Лікар не знає у чому причина. А зараз на додачу до всього ще й спека додалася, тож, взагалі, весело.

ДЯКУЄМО ВАМ наші дорогі за допомогу, за те що Ви з нами!

Береже вас Господь.


Новини від мами на 23.06.15

Нині займаємось із Ванечкою у реабілітаційному центрі нашого міста. Там із нами працює реабілітолог (дуже хвалить Ванюшу), робимо масаж фізкультуру, ампліпульс. Вані теж подобаються заняття, не вередує. Закінчили колоти Кортексин, наприкінці липня треба колоти Актовегін та цереброкурин. З таблеток зараз п'ємо Депакін і місяць приймаємо Віта-мелатонін (заспокійливе зі снодійним), т.к. у нас великі проблеми із сном.

На жаль, нашу поїздку до Трускавця я перенесла на липень, є фінансові проблеми.

Ванечка став спостережливішим, усе розглядає. Дуже реагує на сміх, розмови дітей. Це дуже приємні та радісні новини для нас.

Дякуємо Всім небайдужим людям за допомогу моєму малюку!!!! ДЯКУЮ!!!

Новини від мами на 14.05.15

Новин у нас не багато. Зараз продовжуємо робити масаж. З басейном зараз перерва. Прокололи курс уколів Цереброкурин (щоправда, покращень поки немає). З ліків зараз приймаємо лише Депакін. Наступного тижня поїдемо до невролога, він зробить нові призначення.

Зі зором поки що без змін. Поїздила з Ванею лікарями вирішили очки поки не одягати, щоб не зробити гірше.

Зараз Ванечка із задоволенням гуляє вулицею. Дуже любить природу, дивитись на листочки (так уважно спостерігає, розглядає). Реагує на машини, що проїжджають, дитячі крики. Це вже дуже приємно.

З 29 червня у нас розпочинається четвертий курс реабілітації у клініці Міжнародного відновного лікування ім. Козявкіна. Сподіваюся, ніщо не завадить нашій поїздці і ми повернемося з новими результатами.

Велике Все спасибі за допомогу!!!!Будь ласка не залишайте Ванюшу, без Вас нам не впоратися!!!!


Новини від мами на 02.04.15

Новин у нас не дуже багато, ще менше хороших. Ванечка захворів, з суботи почався кон'юнктивіт, уже начебто долікували так учора почав покашлювати. Викликала лікаря діагноз — аденовірусна інфекція, тому посилено лікуємося.

Заняття в басейні та поїздки на масаж поки довелося припинити У басейні Вані дуже подобатися (вчимося пірнати), на масажі теж менше плачемо, але поки ми займаємося вдома, правда не завжди виходить через хворобу Ванька в'яленький.

Буквально три дні тому помітила — Ванюша промені концентрує погляд, відразу дивиться в те місце, звідки виходить звук. І це вже маленька перемога!!!! Сподіваюся їх ще буде багато!!

У понеділок їздили до окуліста (до центру зору) лікар дуже здивувався, коли побачив запис у картці з рецептом окулярів. Як вона сказала, що вони йому не потрібні. І чи він далі втрачатиме зір ніхто не скаже, все залежить як поводитиметься неврологія. Я сподіваюся і вірю у краще.

Друзі будь ласка не забувайте про нас!!! Разом у нас все вийде!

Ще зараз нам потрібно буде самим купувати Депакін Хронно 300 (протисудомні) раніше ми їх отримували за безкоштовними рецептами. Вони також не дешеві 985 грн.

Дякую вам за допомогу!!!!


Новини від мами на 03.03.15

Вже 4 дні даю Ванечці заспокійливе, дуже погано спить по 2-3 години на добу, постійно вередував. Зараз потихеньку все налагоджується.

У Міжнародній клініці відновного лікування ім.Козявкіна наш курс розпочався з 07.02 до 18.02 (ми брали не повний курс). Дорога, що туди що назад, видалася дуже важкою (було дуже душно та й шлях не близький майже 20 годин).

У центрі Ваня старанно займався, хоч і починає вже показувати характер. Додали нам ще дві процедури. У нас трохи міцніше стала спинка (довше тримає рівно), але голову все одно іноді втрачаємо, топаємо за руки, правда не дуже впевнено, але раніше ми й так не могли (ходив лише за підтримки під пахви). Піднімаємось із присядки, звуків на жаль у нас ніяких не з'явилося. Став емоційнішим, краще реагує на мою мову.

З вівторка їздитимемо на масаж, трохи потеплішатимемо ходитимемо в басейн.

Зараз із препаратів приймаємо Нейромедін (ще майже місяць пити) Депакін – його ми приймаємо постійно. Лікар рекомендує робити уколи, але вони дорогі (курс 10 уколів 3000 грн.) робитимемо ближче до кінця березня (поки немає можливості).

Ванюша дуже життєрадісний та старанний хлопчик. Будь ласка, не залишайте його!!!!! У нас залишається дуже мало часу для того, щоб подарувати Вані здорове життя.

Ми віримо що разом у нас все вийде!


Новини від мами на 01.02.15

29 січня робили МРТ, результат буде у понеділок. Попередньо сказали, що позитивної динаміки немає. Хоча я цього не можу зрозуміти. Ванечка розвивається, не стоїть на місці, послухаю ще що скаже лікар.

7 лютого їмо на наш довгоочікуваний третій курс реабілітації до Міжнародної клініки відновного лікування ім.Козявкіна. Дуже сподіваюся повернутися з добрими результатами!

Постійно займаємося з Ванюшею вдома, він старається. Стала міцнішою спинка, дуже подобається стояти в ходунках, дивитися мультики.

Хочу сказати всім небайдужим людям величезне ДЯКУЮ!!!!!

Дай Бог Вам здоров'я!


Новини від мами на 11.12.14

Ванечка став промені тримати голову, зміцніла спинка, дуже подобається стояти на ніжках. Став яснішим погляд, розглядає. Найчастіше посміхається, впізнає рідних. Нападів протягом п'яти місяців не було, але робили енцефалограму — судомна готовність є. Тому змушені пити протисудомні препарати, що помітно гальмує розвиток. У серпні місяці ходили на масаж і лфк до реабілітаційного центру при «будинку малютки», у листопаді їздили до реабілітаційного центру Козявкіна м.Трускавець. На даний момент займаємося в реабілітаційному центрі «Марусич», там Вані роблять масаж, акупунктуру, мануальна терапія. Після нього ходитимемо на електрофарез. Намагаємося робити максимум, але, на жаль, на багато просто не вистачає коштів. За три місяці у Ванюші на один сантиметр зросла голова (це вже перемога)! Записалися на МРТ 29 січня. У лютому знову збираємося до Козявкіна (це буде третій наш курс). Ванечка дуже старанний хлопчик, це нам не раз говорили й самі лікарі.

З препаратів зараз п'ємо: Депакін 300, ноофен 100, стіатель. Нещодавно прокололи Гліятон.

На жаль, наш збір до Німеччини стоїть на місці (на даний момент зібрано 4167,41). Куди вже тільки не зверталася. Писала на телебачення (відповіді поки що не було), дзвонила до благодійних фондів, поставили нас на чергу. Але все одно ми віримо і сподіваємось!


Реабілітаційний центр Марусич знаходиться у нашому місті (Кривий Ріг) на 95-му кварталі. Це приватний центр. Вартість заняття 100 грн. (ми робили 10 занять). Повторювати можна хоч щомісяця. Нам там робили мануальну терапію (схожа на методики Козявкіна), акупунктура, стимулюючий масаж, масаж на голові, уколи в голову якимось апаратом (не пам'ятаю як називається), тренували м'язи. Гарний масажист Олеся. Ми туди ходили вперше я залишилася задоволена. Результати є. Зателефонувати туди можна за номером 097-870-51-96. Наші заняття займали там дві години на день.


Новини від мами на 08.07.14

Хочу написати вам наші новини. Ванечка останнім часом дуже вередує (лізуть зубки а тому що пізно, то лізуть важко, болісно). На початку червня ми проходили курс реабілітації у Міжнародному центрі відновного лікування імені доктора Козявкіна м. Трускавець. У Ванюші пішла позитивна динаміка. Наступного разу їмо у жовтні. В даний момент ходимо в реабілітаційний центр при будинку малюка у нас в місті. Там нам роблять масаж, парафін і лфк. Нападів у нас зараз немає (Слава Богу).

З препаратів зараз приймаємо лише протисудомне «Депакін 300 хроно».

Хочу звернутися до всіх небайдужих людей у ​​яких добре серце. Будь ласка допоможіть нам!

Ми почали збір у Дитячу Неврологічну клинку Шемберг, Німеччина. Сума дуже велика, але ми сподіваємося і віримо, що завдяки вашій доброті ми зможемо поїхати туди. Адже так хочеться щоб у мого синочка було щасливе, повноцінне дитинство.

Сума до збору 249 761.62 грн. (Рахунок додається)

Не залишайтеся байдужими! Дякуємо ВАМ!

Новини від мами на 15.04.14

Ванечці дуже скоро буде рік, ми нічого не вміємо робити (голову тримаємо насилу). Останній тиждень почастішали напади.

Приймаємо зараз Кортексин (внутрішньом'язово) – для стимуляції роботи головного мозку, Декапін (таблетки) – протисудомний засіб. Самостійно роблю масаж, ЛФК, плаваємо.

02 червня ми їмо в реабілітаційний центр доктора Козявкіна м.Трускавець (рахунок за лікування з проїздом та проживанням 10 300грн. )Направила заявку в клініку доктора Геор Ф.Хоффманн Німеччина м.Гайдельберг (чула дуже хороші відгуки) Клініка спеціалізується на. Чекаємо відповіді.


Comentários


bottom of page