top of page

Красножен Іван

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз. І пізній комбінований кістково-мозковий рецидив (кістковий мозок+ЦНС) 27.02.15. Симптоматичний судомний симптом. С-м лікворо-динамічних порушень. ВНМК. Вторинна кардіопатія. Випітний перикардит.

Надано допомогу в оформленні документів для необхідного лікування закордоном

Лист від Юлії, мами Вані, на 30.11.18

Доброго дня! У листопаді Вані виповнилося 12 років, а також ми були на контролі в римській клініці – 3 роки після трансплантації кісткового мозку. Крім невеликих нюансів - все добре! Ваня живе та радіє життю! Знову дякую вашому фонду та директору Дмитру за своєчасно надану допомогу! Завдяки і вам ми вчасно потрапили на лікування і врятували Ваню! Коли ми були у відчаї, саме ваш фонд простягнув нам руку допомоги! Бажаю фонду «Оберіг життя» та директору Дмитру процвітання, благополуччя, кохання та добра! І більше врятованих життів! Велике дякую!


Лист від Юлії, мами Вані на 10.12.16

Доброго дня! Ванечці 1 листопада виповнилося 10 років. А 17 листопада ми були у римській клініці на контролі – 1 рік після трансплантації кісткового мозку – пункція показала, що все добре! Ваня ходить до школи, займається вільною боротьбою, любить грати з друзями на вулиці та ганяти у футбол. Завжди з вдячністю згадуємо ваш фонд на чолі з директором Дмитром, адже завдяки вам ми змогли потрапити на рятівне для нашого синочка лікування! Вітаємо всіх вас з наступаючим Новим роком та Різдвом! Нехай ваші добрі справи ніколи не вичерпуються!

З повагою,

Юлія Красножен

Лист від Юлії, мами Ванечки

14 листопада 2015 року Ванечці зробили ТКМ. Півроку після трансплантації ми спостерігалися у Римі. 13 травня ми прилетіли до України. Все добре! Тепер на контроль до італійської клініки нам 3 серпня. Ще раз дякуємо за допомогу та підтримку! Ваш фонд із директором Дмитром у списку наших рятівників! Сердечне вам спасибі! І нехай Господь благословляє вас і надалі творити добро!

PS: На першому фото — Ванечка і тато (який був донором) у день трансплантації кісткового мозку,

На другому та третьому фото — Ваня сьогодні з обіцяним йому собачкою!
Commentaires


bottom of page