top of page

Лунь Єлизавета

ДІАГНОЗ: ДЦП. ПРАВОБІЧНИЙ ГЕМІПАРЕЗ.

Добрий день. Мене звати Тетяна. Звертаюсь до Вас з проханням про допомогу для моєї єдиної донечки Лізи, їй 12 років. Дівчинка народилася в дуже тяжкому стані внаслідок ускладнених пологів. І цілий місяць провела у реанімаційному відділенні з діагнозом: гострий період церебро-спінальної травми, асфіксія 3 ст., набряк головного мозку, крововилив, судорожний синдром. Після лікарні почалася низка безкінечних ін'єкцій та процедур. На рік поставили діагноз ДЦП, правобічний геміпарез.

Я роблю все можливе, щоб Ліза стала здоровою. Ми постійно лікуємось. За свої 12 років Ліза пройшла понад 50 курсів лікування в реабілітаційних центрах і санаторіях України та Польщі. У квітні 2014 року зробили операцію за методом Ульзібата. Після цього донечка стала набагато краще ходити. На даний час Ліза ходити самостійно, вкорочені праві кінцівки, порушено рухову функцію правої руки, повністю відсутня дрібна моторика правої кисті, стерта форма дизартрії. Навчається у 6 класі навчально-реабілітаційного центру. Ліза весела та товариська дівчинка.

Я вихову донечку сама. Працюю медичною сестрою. Усі кошти витрачаю на лікування. І ми вже досягли добрих результатів. Тому змушена просити про допомогу, бо дуже необхідно продовжувати лікування. Лізочкіна мрія якнайшвидше стати здоровою. Коли твоя єдина дитина страждає від хвороби, впоратися самій дуже складно. А здоров'я дитини — найцінніший скарб, що є у нашій житті. І коли ти розумієш, що ти не сама, що тобі підтримують і допомагають, стає тепліше на душі і з'являються нові сили для боротьби з недугою. Дуже сподіваюся, що небайдужі люди готові простягнути руку допомоги.


На цей рік заплановано лікування у Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця, у реабілітаційному центрі «ВІЛЬНИЙ рух» м. Києва та у Варшавському центрі інтенсивної терапії «Олінек». Дуже прошу про допомогу, самій мені не впоратися. Дуже дякую.


Прямі контакти батьків:

(телефони, e-mail)тел мамі +380957324428 Тетяна
kvelit@mail.ru
luntetiana@gmail.com

Адреси проживання: м. Луцьк


Прямі банківські реквізити:

ПриватБанк 5168 7573 9810 8532
Отримувач: Лунь Тетяна Сергіївна

Новини від матері на 14.10.20

З 10 по 28 серпня пройшли курс лікування у центрі Пріоритет. Зараз Ліза навчається, ходити до логопеда, реабілітолога, остеопату.

Новини від матері на 03.08.20

Літо Ліза проводитиме у будинки. Читаємо, займаємось лікувальною фізкультурою.

Реабілітацію в Клініці Казявкіна, яку було заплановано на 3 серпня, на превеликий жаль, довелося відмінити, у зв'язку з відсутністю грошей.


Новини від матері на 13.05.20

З 16 березня пройшли курс лікування у центрі стимуляції мозку «Пріоритет». Розробляли кінцівки після операції. Пройшли курс рефлексотерапії, масажу, лікувальної фізкультури, поляризації та багато інших процедур. У центрі займалися з ранку до вечора. Мали велике інтенсивне навантаження. На карантині, вдома, робили лікувальну зарядку, виконували домашнє завдання зі школи. Плануємо надалі проходити повторні курси реабілітації у центрі.
Новини від матері на 09.12.19

Наприкінці жовтня було проведено операцію за методом Ульзібата лікарями Тульського інституту клінічної реабілітації. Три тижні після операції Ліза провела вдома, не можна було ставати на ніжку. Зараз ходимо до реабілітолога на лікувальну фізкультуру.


Новини від матері на 29.09.19

Тільки-но розпочався навчальний рік, як нам знову довелося їхати на реабілітацію. Цього разу до Києва до Центру Приоритет. Але Ліза легко переносити зміни, тому їхала із задоволенням. Пройшли курс лікування з 16 до 27 вересня. Дві тижні пролетіли дуже швидко, бо цілий день були розписані процедури. Але ми все ж таки знайшли годину, щоб побувати у Свято-Успенській Київо-Печерській лаврі та Свято-Введенському монастирі. Це була давня наша мрія. І вона збулася!


Новини від матері на 04.09.19

У серпні їздили на лікування до центру інтенсивної терапії «Олінек» м. Варшава. Пройшли курс лікування перед початком навчального року.

Новини від матері на 24.06.19

Закінчився навчальний рік. Але, поки що Лізі відпочити не вдалося. З'явилося більше години на заняття у басейні, та з інструктором з лікувальної фізкультури. Також продовжуємо займатися за методикою JKA. З початку літнього сезону Ліза катається на коньках.

Не вдалося поїхати на лікування у Клініку Казявкіна, заплановану на 10 червня, у зв'язку з відсутністю необхідних коштів.


Новини від матері на 20.04.19

Продовжуємо займатися методом JKA. На початку квітня пройшли ще один курс, але вже зі спеціалістом із Ізраїлю Yael Geva.


Новини від матері на 14.02.19

Добрий день. Як і було заплановано, у січні їздили на реабілітацію до Варшавського центру інтенсивної терапії «Олінек». Лікування пройшло добре. Наприкінці січня у нас випала чудова нагода потрапити на курс за методом Фельденкрайза до досвідченого спеціаліста Erez Pilz. Пройшли п'ятиденний курс лікування, отримали нові знання, а також багато корисної інформації. Зараз у будинку, під час зайняти використовуємо цю методику. Майже щоденно Ліза займається з репетитором, що допомагає донечці в освоенні шкільної програми. Також заняття в басейні і з логопедом.

Новини від мами на 09.12.18 З жовтня розпочали індивідуальні заняття в басейні, на які Ліза ходить з превеликим задоволенням. Регулярно, щомісячно, по 10 днів займаємося з лікарем-реабілітологом (це 4500 гривень). Також один раз на місяць з лікарем-остеопатом (це 1500 гривень). На початок січня запланована дуже важлива реабілітація в центрі інтенсивної терапії «Олінек» м. Варшава. Лікування вимагає великих фінансових затрат, тому нам дуже потрібна допомога.

Новини від мами на 08.10.18 В серпні займалися з лікарем — реабілітологом. Пройшли курс лікування перед початком навчального процесу. Також були на прийомі в лікаря — остеопата. З початком навчального року відновили заняття з логопедом. В жовтні плануємо пройти також 10 денний курс реабілітації. З початком опалювального сезону розпочнемо заняття в басейні. Новини від мами на 06.06.18 В червні закінчився курс реабілітації в клініці відновного лікування м. Трускавця. Внаслідок проведеного лікування у Лізи укріпилася спинка, зменшилася спастика правих кінцівок, більш рівніше ставить праву ніжку під час ходи. В липні пройшли десятиденний курс в реабілітолога. З кінця липня розпочалося лікування в Варшавському центрі інтенсивної терапії » Олінек «. Щойно повернулися додому з надією на нові успіхи і результати. Так що відпочити Лізі на літніх канікулах не вдалося.

Новини від матері на 31.05.18

Находимося зараз на реабілітації у Трускавці у Клініці відновного лікування. Сьогодні четвертий день процедур. Займається Ліза з великим задоволенням. Вже не могла дочекатися колись ми, нарешті приїдемо до Трускавця. З нетерпінням чекала останнього дзвінка, щоби приїхати на лікування до клініки до своїх улюблених реабілітологів.


За цей період також пройшли заплановане на квітень лікування.

Тяжко планувати лікування на майбутній період, бо грошей катастрофічно не вистачає. Реабілітації надто дорогі, також оплата логопеду, остеопату, басейн, іпотерапія. Все це вимагає великих коштів і мені складно. Дуже прошу допомоги на лікування моєї донечки.


Новини від матері на 28.03.18

Новин у нас не багато. Щойно закінчили приватний десятиденний курс лікування у реабілітолога. Це масаж у поєднанні з лікувальною фізкультурою. На повторний курс записалися на кінець квітня. Як завжди, двічі на тиждень донька займається з логопедом. Вже є невеликі покращення у вимові. Помаленьку рухаємось у перед, у надії на нові досягнення.


Новини від матері на 24.01.18

Через непередбачувані обставини довелося перенести лікування у Центрі стимуляції мозку. У грудні пройшли медикаментозний курс для покращення роботи мозку У січні їздили на п'ятий курс Томатіс терапії в «Олінек». Перенесла процедуру Ліза добре. Шостий курс призначили за півроку — на 30 липня. Зараз Ліза займається приватно з лікарем-реабілітологом.


Новини від матері на 23.11.17

Ось і закінчився наш курс реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування у Трускавці. Повернулися додому хоч і з невеликими, але все ж таки безцінними результатами. Осінні канікули замінила інтенсивна реабілітація. Але Ліза не жаліється, вона розуміє, що кожен крок у лікуванні наближає її до найзаповітнішої мрії. На кінець листопада заплановано інший курс лікування у Центрі стимуляції мозку. Будемо вдячні за будь-яку матеріальну підтримку.

Новини від матері на 07.11.17

Ми на лікуванні у Клініці у Трускавці. Відпишемося як приїдемо.


Новини від матері на 04.09.17

З 14 по 25 серпня пройшли курс лікування у Центрі стимуляції мозку. З початком навчального року відновили заняття з психологом та логопедом.

Наступний курс реабілітації 16 жовтня у Клініці відновного лікування міста Трускавця. Дуже сподіваємося на допомогу небайдужих людей.

Новини від матері на 12.08.17

З 10 по 21 липня пройшли курс лікування у Клініці професора Казявкіна у Трускавці. Після проведеного лікування у донечки збільшився об'єм рухів у правій ручці. Після приїзду додому Лізоньці нарешті вдалося кілька днів відпочити після тривалої літньої реабілітації. Зараз майже щодня Ліза ходитиме до басейну, займається іпотерапією. Наступної тижня записалися до Центру Стимуляції Мозку на процедуру мікрополяризації. Ще встигнемо пройти курс лікування до початку навчального року.

Новини від матері на 07.07.17

З інтенсивної програми реабілітації розпочалися літні канікули. З 4 по 14 червня пройшли курс лікування у реабілітаційному центрі «Вільний рух» міста Борисполя. Були тут уперше. Позбулися задоволені центром: комфортним перебуванням, гарним, щирим відношенням персоналу, добре підібраними процедурами. Ліза вже питає, коли ми знову поїдемо у «Вільний рух»? Внаслідок лікування знизився підвищений тонус м'язів у правій руці, збільшилася сила правої кисті.

З 26 червня по 1 липня прослухали курс Томатіса у Варшавському центрі інтенсивної терапії "Олінек". Очікуємо позитивних змін від лікування. За браком коштів довелося відмовитися від 2-часової терапії рук.

9 липня їдемо у Клініку відновного лікування міста Трускавця. Так що відпочити на канікулах Лізі поки що не вдається. Але донечка на жалітися, вона звикла багато працювати для здійснення своєї найзаповітнішої мрії — стати здоровою.

Новини від матері на 29.05.17

Закінчився навчальний рік. Але це не означає, що можна полегшено зітхнути. Адже на літніх канікулах заплановано інтенсивну реабілітацію. Відновили заняття у басейні, до якого Ліза ходити з великим задоволенням. У гарну погоду займаємося іпотерапією. Мустанг пізнавши Лізу після тривалої зимової перерви. А Лізіному щастю не було межі. На стайнях вона любить проводити весь свій вільний час. Все ж таки на конях донечка катається з дворичного віку. Були на черговому огляді у невролога. Лікар призначила таблетки гамалате В 6 № 20 та краплі дельталіцин 10 ампул для стимуляції роботи головного мозку. Але медикаментозне лікування доведеться поки що відкласти, бо в суботу їдемо на реабілітацію у «Вільний рух» і коштів на ліки, на жаль, не вистачає.


Новини від матері на 27.03.17

З понеділка розпочалися канікули. З'явилася можливість трішечки відпочити від домашнього завдання. Але як і раніше продовжуємо займатися лікувальною фізкультурою за методикою Міжнародної клініки відновного лікування. Пройшли курс масажу. Не переривали також заняття з психологом та логопедом. У березні пропустили сеанс остеопату, бо саме перед його приїздом Ліза трішечки прихворіла. Мріємо якнайшвидше почати ходити в басейн, бо на зимовий період зробили перерву.

Поки що лікування проводять у межах міста. Оскільки за минулий рік пройшли 8 курсів лікування у реабілітаційних центрах Одеси, Трускавця та Варшави. Що дуже сильно похитнуло наше фінансове становище. Потрібно розрахуватися із боргами та погасити всі кредити за лікування.

На канікулах Лізонька читає. Дуже полюбляє скласти надскладні пазли. Може просидіти за ними по півдня.

Як і раніше, донька на правій руці носити лангетку. Вже правою рукою намагається брати предмети та переносити їх.

Дуже сподіваємося на допомогу небайдужих людей у ​​зборі коштів на курс лікування до реабілітаційного центру міста Києва, призначень на 4 червня.


Новини від матері на 24.01.17

У грудні минулого року відбулися дві реабілітації. Були у Варшаві у центрі інтенсивної терапії "Олінек". Прослухали вже третій курс Томатіса. Також щодня по дві години Ліза займалася на терапії рук. Донька дуже полюбляє лікуватися в Олінеці. Доброзичливий персонал, дружня обстановка і дітки самі біжать на процедури до своїх улюблених реабілітологів. Там нам порадили придбати лангету праворуч. Зараз Ліза носити її щодня по кілька годин, одягає і до школи. Донька дуже хоче, щоб її рука краще працювала. І прикладає для цього максимум зусиль. Наступний курс лікування призначень на червень. Дуже сподіваємося на допомогу небайдужих людей, щоб пройти цей курс лікування.

Також наприкінці грудня пройшли реабілітацію у Клініці відновного лікування міста Трускавець. Це був наш восьмий курс. Після проведеного лікування у Лізі знизився підвищений тонус у правих кінцівках, рівніша стала спинка. Наш інструктор ЛФК давши нам додому новий комплекс вправ. Ми щоденно робимо вдома ці вправи, незважаючи на втому чи велику кількість домашнього завдання. Це щоденні обов'язкові заняття.

Також вдома Ліза займається двічі на тиждень у логопеда та психолога. Один раз на місяць ходити до лікаря остеопат.

Commentaires


bottom of page