top of page

Майоренко Маргарита

Діагноз: Вроджена повна двостороння ущелина верхньої губи, альвеолярного відростка, твердого та м'якого піднебіння.

Надано фінансову допомогу на лікування у розмірі 50 171 грн.


Лист подяки!!!

Хочемо висловити слова подяки керівнику Б/ф «Оберіг Життя» Харківському Дмитру Миколайовичу, а також усім співробітникам фонду за їхню Шляхетну працю, а також усім людям, які брали участь у зборі коштів. Нашій дочці Маргаріті необхідно зробити близько 7 операцій у нашій сім'ї 3 неповнолітніх дітей — коштів для проведення операцій у нас не було, але Слава Господу ми звернулися до БФ Оберіг Життя. Нашій родині було надано реальну допомогу не словом, а ділом — фонд перерахував на операції дочки 49 475 грн. На даний момент ми зробили 3 операції, а також маємо можливість планувати подальші операції для нашої доньки, щоб вона змогла стати повноцінною людиною.


З повагою та Подякою всім вам родина Майоренка.


Новини на 27.08.13

Раніше Маргарита лежала у відділі патології. Так як у неї проблема з дихальними шляхами, їй дуже складно приймати їжу, адже вона може захлинутися, тому годувати її потрібно стоячи. Батьки дівчинки справляються із цим, тому їй не потрібно перебувати у лікарні під постійним наглядом лікарів.

Тільки під час операцій Маргариту тримають у лікарні до останнього та виписують під відповідальність батьків. Затримуватися надовго в Донецьку, де крихітці проводять операції, неможливо, оскільки Маргарита має двох неповнолітніх братів, яких залишати одних немає можливостей.

Вже в листопаді цього року, коли Маргаріті виповниться рік, вона знову поїде до Донецька на консультацію щодо подальших операцій. Є велика ймовірність того, що при цій поїздці буде проведено ще одну операцію, все залежить від того, наскільки в неї виросло небо.

До цього часу сім'я Маргарити повинна підготуватися фінансово, але це дуже складно, оскільки в сім'ї є ще дві дитини.


Потрібно розуміти, що не всі витрати піддаються документуванню. Якщо обов'язковий страховий внесок перед кожною операцією та витрати (частково) на медикаменти для операцій можна підтвердити, то про такі витрати, як: транспортні вартість проїзду Дн-ск-Донецьк-Дн-ск на авто — 2 тис. грн., наркоза- 1 тис. грн, оренда палати-100 грн/добу, за два тижні - 1400 грн., харчування батьків (на час перебування в лікарні) -1 тис. грн., залишаючи під опікою двох неповнолітніх дітей, оплачуємо - 2 тис. грн . на їх зміст., то про такі витрати знають ті, хто зіткнувся з такою бідою.


Новини на 12.11.13

На сьогоднішній день Маргарита знаходиться вдома. Вона трохи захворіла. Батьки дівчинки дуже хочуть потрапити на консультацію до львівського лікаря, про нього кажуть, що він найкращий хірург у цих питаннях. Але потрапити до нього ще не означає, що він візьметься за операції Маргарити. Але поки дівчинка більше про жодні поїздки і мови не може бути.


У батька Маргарити, Володимира, траплялася неприємність — втрата банківської картки. Тож старий номер йому заблокували (№ 4405 8858 2820 2033) і тепер у нього інша картка — 4405 8850 8211 8354


Новини на 28.11.13

Наступного тижня планується поїздка до Львова, квитки куплені. Це буде лише консультація, але не виключено, що Маргарите можу там провести операцію. Взагалі, потрібно бути до всього готовими.


Новини на 12.12.13

Маргарита відвідала львівського лікаря на консультації. Він готовий провести їй операції, але через велику зайнятість, вона відбудеться у квітні 2014 року.


Новини на 17.01.14

Маргарита знаходиться у Дніпропетровську. Стан її стабільний, вона чекає на квітневу операцію, бо навіть якщо звільнитися місце у львівського лікаря — треба дуже швидко виїжджати, і це не дуже зручно, бо Маргарита живе у Дніпропетровську.

Загалом, без косметичних операцій, планується проведення чотирьох. Вартість однієї операції з усіма побутовими витратами становить 14 тис. грн.


Новини на 13.02.14

Маргарита, як і раніше, знаходиться вдома. Усі батьки оберігають її від сезонних захворювань. Тато дівчинки, Володимир, зателефонував до Львова і домовився, що якщо виникне можливість прооперувати Маргариту раніше, щоб вони обов'язково повідомили це батькам. Офіційно операції для Маргарити призначено на 16 квітня, і до цього часу потрібно пройти різноманітні аналізи та обстеження, чим, власне, і займуться батьки дівчинки найближчим часом.


Новини на 14.03.14

Маргарита готується до операції у Львові, яка має відбутися 16 квітня. Наразі батьки намагаюся дістати квитки не поїзд, але поки що безрезультатно. З наступного тижня Маргарита почне проходити всі необхідні для операції обстеження - це УЗД і кардіограма і великий список аналізів.


Новини на 14.04.14

14 квітня об 11.15 поїздом Дніпропетровськ-Львів Маргарита виїхала до лікарні для проведення операцій. Дівчинка почувається добре, правда недавно перехворіла, всі необхідні аналізи здані. 15 квітня Маргарита вступає до лікарні, а вже 16 квітня їй проводять першу операцію - закриття ущелини піднебіння. Як довго вона знаходитиме в лікарні після оперативного втручання не відомо — можливо це буде 2 тижні, можливо до 10 днів і її переведуть на амбулаторне лікування. Щодо подальших операцій теж важко щось сказати — все буде відомо після 16 квітня. Але точно Маргаріті ще проводитиме операцію на губі. а надалі – закриття відсутньої ясна.


Новини на 23.04.14

Сьогодні Маргарита вже їде додому зі Львова, де провели операцію за закриття ущелини в небі. Операція пройшла добре, все зробили дуже акуратно та професійно, дівчинка потроху йде на поправку. Реабілітація в лікарні проходила дуже швидко, оскільки вона дуже інтенсивна. Лікар не дуже задоволений попередніми операціями, і готовий взятися за їх коригування. Перше за що він хоче взятися це дві операції на губі, десь через 10-12 місяців. А в 3 - 5 років можна провести операції на ясен.

Операція на небі з попередньою консультацією коштувала приблизно 20 тис. грн.

Лікар рекомендував стежити за очками, нирками та вушками дівчинки. 1,5 м'ясець їсти тільки протерту пишу, за цей час повинні зійти шви, в цей період стежити щоб дитина в жодному разі не хворіла. Також потрібно купити Маргарите духові інструменти та розробляти дрібну моторику рук – все це покращує мову.


Новини на 26.06.14

Маргарита знаходиться вдома, самопочуття у неї гарне, шви вже зійшли. Незабаром десь через місяці 3-4. батьки Маргарити планує поїхати до Львова не консультацію та розпочати підготовку до подальших операцій. Дівчинка тільки на шляху до одужання і їй потрібно буде пройти ще не одну операцію, на це можуть піти роки і, звичайно ж, на все це потрібні не малі гроші.

Commentaires


bottom of page