top of page

Нагірна Аліна

Діагноз: Перехідна органічна деменція спастичний тетрапарез епілептичний синдром після перенесеного герпетичного енцефаліту

Дитина народилася цілком здоровою. Росла і повноцінно розвивалася, почала вимовляти перші слова, ходити. Але коли моїй дочці в 1 рік і 1 місяць зробили щеплення БЦЖ через півтора місяці вона захворіла. Спочатку нічого дивного ми з чоловіком не помічали, але через годину дитини почалися судоми і через дві доби дочка впала в комусь 1 ступеня. Слава Богу, з коми дитина вийшла через 2 тижні, але на сьогодні залишається інвалідом (не ходить, не сидить, не тримає голову, рук, не каже, відсутня більшість рефлексів вже на протязі 1,6 року). Нам, як батька нашої дочки, дуже боляче дивитися і приймати таку реальність. Ми бачила як дитина вимовляла слова і дарувала нам посмішку таку щиру і безтурботну.


Просимо всіх, хто може допомогти, не будьте байдужими до нашого горя. Дитині потрібна термінова якісна реабілітація, щоб наша дочка знову жила повноцінним життям!!


Прямі контакти батьків:

+380661547788 Нагірна Ольга Сергіївна
+380669161724 Нагірний Руслан Володимирович

Адреса проживання:

Київська обл., Броварський р-н, с. Рудня, вул. Леніна

Прямі банківські реквізити:

Отримувач: ПриватБанк
Банк: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: Поповнення картки № 4149 4391 0173 9179 Благодійна допомога на лікування Нагірної Аліни
Отримувач: Нагірна Ольга Сергіївга

Новини від матері на 06.03.21

Ми мешкаємо у Броварському районі, 30 км від Броварів. Вчора у нас було дуже гаряче, все село навколо зазнає обстрілів. Аліна дуже важка, 30 кг, ховатись і носити її важко((


Новини від матері на 26.11.21

Зараз я в лікарні, мене прооперували.

Аліна нормально зараз із татом і сестрою.

Новини на 09.08.21 від мами

Ми у суботу тільки приїхали по реабілітацію з Трускавця. Аліна стабільна, стомлена.


Новини на 19.01.21

Як тільки став питання про операцію, сім'я Аліні, не втрачаючи години, розмістила в соціальних мережах прохання про фінансову допомогу. Завдяки небайдужим людям, потрібна сума зібралася швидко. Аналізи також були зроблені вчасно. Все було готове до операції. Алінка разом із мамою приїхали до лікарні та готувались до операції. Лікарі зробили рентген-знімки і не сказавши жодного слова пішли в ординаторську на консультацію. Через деяку годину вони повернулися для того, щоби зробити ще кілька знімків, але вже без гіпсу. Лікарі довго радилися, а потім ухвалили рішення, яке шокувало маму Аліні – операцію проводити не будуть. Ці слова пролунали як постріл, адже що тепер робити, час спливає, шукати лікарів закордоном це довго. Ольга, мама Аліні, наполягала на операції, адже сам лікар їй радив це нещодавно. Згодом домовилися проконсультуватися онлайн із відомим лікарем з Харкова. Тому Алінка з мамою залишились у лікарні на ніч, не знаючи, що наступного дня їм принесе, одна надія буде на Бога. І Бог їм відповідав! Наступного дня, лікар викликам батьків Аліні до свого кабінету і детально їм усе пояснимо. Виявляється за таку коротку годину, що Аліна провела у гіпсі, на місці перелому сформувалася хрящова тканина, яка утримує кісточки. Тобто це найкращий спосіб загоювання перелому, тому що операція (а це накладання 2 пластин) може принести багато ускладнень, особливо під чай іншої операції, коли потрібно виймати платісні і можна легко задіти сухожілля. Ця хрящова тканина повністю сформується за півроку. На запитання батьків, чи зможе дитина згодом стати на ноги з таким загоюванням, лікар відповів категоричним — Так. Алінка зможе продовжувати реабілітації, ЛФК, масажі, єдине що — ніжка стала на 3 см коротшими, але якби провели опрерацію, то треба було б ще відрізати 1 см кістки. Крім цього дива, лікар порадував ще однією новиною — завдяки цьому страшному перелому у Алінки суглоб у стегнах став на місце. Саме через нього у дитини, ще до цієї страшної ситуації, були больові відчуття, а лікарі радили згодом провести опреацію, щоб поставити його на місце.


Тепер Аліна вже вдома серед своїх близьких, у оточені люблячої сім'ї. За рекомендацією харківського лікаря, дівчинці вже не накладали повторно гіпс, адже новоутворена хрящова тканина досить міцна і про обережне поводження дитина може перебувати без гіпсу, і це велика радість, оскільки під гіпсом нога мала набряк і невелику рану через тренування. Зараз Аліна відчуває собі добре, про неї піклуються рідні, набряк майже пройшов і ранка загоїлася.


Новини на 06.01.21

На початку грудня з Аліною стався страшний інцидент – на масажі дитині переламали тазобердрену кістку. Пішло зміщення, наклали гіпс. Аліна дуже важко переживала перші дні і тижні, бо відчувала страшний біль і була прикута до ліжка. Вона постійно вередувала та мучилася. Лікарі в обласній лікарні запропонували таких план лікування — дитина буде знаходитись у гіпсі, потім з'явиться кістковий мозоль, який допоможе з'єднати два кінці кістки. Операцію, за словами лікарів, робити дуже небезпечно. Але сім'я Аліна не змирилася з таким станом та почали шукати консультації з іншими лікарями. Дякувати Богу, вони знайшли хорошого лікаря з Києва, який не тільки погодився оперувати, а й не наполягає на скорішій госпіталізації, оскільки згаяно багато часу і Аліна потребує негайної операції, бо в м'яких тканинах залишилися осколки кісток. Операцію призначено на 15 січня. Київський лікар дає оптимістичні прогнози після операції, правда через згаєний час доведеться відрізати частину кістки.


Новини від матері на 16.11.20

Наразі все стабільно. Ми всі у сім'ї перенесли COVID. Слава Богу все минуло і без лікарні ми впоралися, але було страшніше за Аліну. Наразі Аліна проходе реабілітацію у Броварах вже третій тиждень. Візьмемо кожний день.


Новини від матері на 13.08.20

Аліна відчуває себе нормально. Ми постійно вдома. На море не відважилися… Реабілітація у нас була у травні онлайн: реабілітолог, психолог, дефектолог, ЛФК.

Такі у нас справи.


Новини від матері на 01.05.20

Звичайно ми вдома на карантині. У нас все стабільно, Аліна теж стабільно, але лежали біля лікарні, була звичайна пневмонія, виписали 6 квітня. Рекомендацій дотримуємось МОЗу.


Новини від мами 23.01.20

Аліна зараз хворіє, три дні була висока температура, майже не збивалася.Komentáře


bottom of page