top of page

Нещерет-Шаповалова Поліна

Діагноз: Аномалія розвитку ЦНС, множинні пароцефалічні кісти, синдром рухових розладів у вигляді подвійної гіплокзії, гідроцефальний синдром, синдром грубої затримки психомоторного розвитку.

Я, Нікітенко Уляна Сергіївна, мешканка м. Бахмут (раніше Артемівськ) Донецька область, мама двох дівчат 5-ти та 10-ти років, одна з яких, Нещерет-Шаповалова Поліна, 2007р.н. є інвалідом з дитинства віком до 18 років. Полінка має діагноз: аномалія розвитку ЦНС, множинні пароцефа-тичні кісти, синдром рухових розладів у вигляді подвійної гіплокзії, гідроцефальний синдром, синдром грубої затримки психомоторного розвитку.

У свої 10 років вона не може самостійно ходити та сидіти, але після кожного курсу реабілітації ми робимо нехай незначні, але успіхи. Але все у нас обов'язково вийде за правильної реабілітації в клініках, де для роботи з такими дітками спеціально навчений персонал. Для сім'ї, де росте дівчинка з особливими потребами, придбання коштів гігієни (памперсів), їх ми носимо постійно, придбання медикаментів, самостійно зібрати певні суми на реабілітацію, де працює тільки чоловік, - неможливо. Ось нам довелося знову звернутися до людей, які ми віримо, не залишаться байдужими.


Контакти:


Адреса проживання: м. Бахмут


Прямі банківські реквізити:

Карта ПриватБанку:
5168 7451 1597 3155 - гривня
5168 7573 3856 2749 - рублі
5168 7573 0084 7730 - долари
Шаповалова Людмила Василівна (бабуся)
ПУМБ 5355 2800 0286 2017 Нікітенко Уляна Сергіївна (мама)
Карта ПУМБ активна з 11.01.18

Новини від бабусі на 24.01.24

Позавчора був напад, довелося вколоти протисудомне. З 01 січня почали проходити 4-й курс медикаментозного лікування, сьогодні вже 24-й укол зі 120ти. На Новий рік були вдома, в селі, особливих розваг немає. Намагаємось займатися вдома, але не завжди виходить. На реабілітацію поки що немає можливості, хоч і Трускавець ніби поруч. Це не з Бахмута діставатиметься 1,5 діб. Але в мене на руках ще й мій батько 88 років.

Вам дуже дякую за те, що турбуєтеся про нас. Велике вам спасибі.


Новини від бабусі на 09.11.23

у нас все стабільно, займаємося вдома по можливості. Нам скоро 16 років, росте моя принцеса. Ось виписали їй до ДН "гусака-обіймашку". Сподіваюсь що їй знадобиться як подушка та іграшка.


Новини від бабусі на 09.08.23

У нас все стабільно, займаємося вдома з Поліною. Звичайно бувають приступи, але ми боремося. Хочу тут з медикаментами та перперсами для таких діток забезпечення нульове.


Новини від бабусі на 24.05.23

Надворі потепліло, вже третій день без дощів. Сьогодні плануємо з Полінкою з'їздити до міста по продукти. Самопочуття Полінки ці два дні відмінне, а перед цими днями був напад. Можливо, це пов'язано зі віковими змінами в організмі. По можливості займаємось самостійно. Документи та заяву на зруйноване житло (будинок батька та свою квартиру) подали звернувшись до міліції. Наступного дня ми отримали на руки витяг О. подальших своїх дій не знаємо. Посадили собі різну зеленушку на прибудинковій ділянці.


Новини від бабусі на 09.04.23

Наша квартира повністю зруйнована, весь під'їзд зруйнований від прямого влучення ракети. Будинок батька у приватному секторі теж згорів.


Новини від бабусі, на 27.02.23

В нас все нормально, тихо, а це головне. Займаємось самі на скільки це можливо. Дуже шкода, що наші тренажери швидше за все вкрадені мародерами. Адже всі квартири розкриті. А у нас там, у Бахмуті звичайно справжнє пекло.


Новини від бабусі, на 14.02.23

Ми в безпеці і це чудово. Займаємось вдома, настільки це можливо. Слава Богу, що ми живі та здорові.

Новини від бабусі, на 17.01.23

Слава богу, що зараз ми в безпеці. Важко навіть уявити, що там відбувається нині. Квартири з 1 по 9 поверх розкриті, розумію, що в квартирі вже просто нічого вже немає. Дуже шкода усвідомити, що ми тепер лишилися жебраками. Дай Боже, щоб уцілів будинок і квартира. Забивала вікна, щоб не влізли з вулиці, а вони вибивають двері. Ну, тепер трохи про нас, вірніше про Полінку. Слава Богу здоровий, сон спокійний, починаємо потроху займатись. Стали на облік до місцевої поліклініки. Ось такі наші новини.


Новини від бабусі, на 26.12.22Доїхали ми до Львова добре. Нас вивезли з дому швидкою допомогою до Покровська, погодували в червоному хресті, а потім ця ж бригада посадили нас на потяг. У Львові зустріли нас донька із чоловіком. Батько сьогодні оформив ВПО і поїхали з моєю донькою на консультацію з його ногою, поклали його в хірургію. Зняли діти нам будиночок, добрий з газом, водою в 4х км від моєї дочки


Новини від бабусі, на 01.12.22

Ми, як і раніше, на місці. Отримали 2т вугілля та піч-буржуйку, ось обіцяють дати 5м³ дров жителям Донецької області. Тепер ми з теплом, але без води, світла, зв'язку. У нас все стабільно, погано. Ми намагаємося вижити і чекаємо на повернення до колишнього життя. У квартирі вибиті всі вікна, довелося зашивати зсередини панелями ОСБ, та до зовні на вікнах решітки. Дай Бог, щоб обійшлося без пограбувань квартири.

Новини від бабусі на 30.10.22

Ми продовжуємо залишатися в Бахмуті. Нічого немає, ні світла, ні води, ні газу, не кажучи вже про інтернет. Тому ми часто і не може виходити в мережу. Молим Бога про наше спасіння, засинаємо і прокидаємося з молитвами. Дякувати Богу, що живі. Скільки все це буде продовжуватися? Не видно ні кінця ні краю.


Новини від бабусі на 21.09.22

Ми вдома, у Бахмуті.


Новини від бабусі на 17.08.22

Ми на місці, нікуди не виїхали. Тримаємось


Новини від бабусі на 15.07.22

Ми, як і раніше, в Бахмуті, сподіваємося що виживемо. Чим далі поїдемо, тим важче буде повернутися додому, переїхали до мого батька, тобто прадіду Полінки. Йому 87 років, не можу залишити його одного, а на виїзд не погоджується, тож ми вдома.

Закінчили медикаментозний курс, дуже сподіваємося хоча б на мінімальні зрушення. Продовжуємо, як можемо самі займатися, але вже у дідуся. Страшно дуже, але сподіваємось на краще.


Новини від бабусі на 11.06.22

Ми як і раніше вдома, нікуди не виїжджаємо. Вам гарного дня, а нам тихого, спокійного. Щоб не налякати Полінку під час бахкання говоримо їй, що це хтось стукає до нас. Надворі не виходимо, в будинку якось тихіше звук. Боїмося, що на вулиці може злякатися, що може спричинити напад. Тому дихаємо тільки у прочинені вікна.


Новини від бабусі на 01.05.22

Ми вдома. Заняття наші поки що вдома, все у звичайному режимі


Новини від бабусі на 03.04.22

Добрий день. Ми вдома, нікуди не виїжджаємо. Як і раніше, займаємося вдома. Запаслися продуктами і намагаємось нікуди не ходити.

Бережіть себе

З ув до вас наша сім'я та Полінка


Новини від бабусі на 24.03.22

Здрастуйте, ми живі, по можливості здорові. Ми вдома, страшнувато, звичайно, намагаємося бути акуратними, нікуди не виходимо. Зарядкою, масажем займаємося вдома самі. Намагаємося вчити звуки, склади. Ось такі наші новини. А в іншому, як у всіх, війна.

З повагою до вас наша родина та Полінка


Новини від бабусі на 14.01.22

У нас помінявся номер картки з 5167 9856 6043 4119 на 5168 7451 1597 3155


Новини від бабусі на 12.01.22

Новий рік зустріли у родинному колі та близьких, з надією на диво. Полінка стала активнішою, дуже емоційною. За інтонацією визначає переживання мами, бабусі та в її очах одразу проглядаються слізки. Все частіше говоримо Полінці, що все в нас добре. Вона у нас велика розумниця, за її працю та витривалість Дід Мороз приніс Полінці різних смаколиків та подарунків. Ми її дуже любимо, просто за те, що вона наша улюблена дочка та онука.

При кожній вільній хвилині, наскільки це можливо, продовжуємо займатися вдома масажем, на тренажерах.

Новини від бабусі на 27.11.21

Хочемо повідомити Вам про те, що ми подолали стоматит, який застав нас останніми днями реабілітації. З яким ми розпочали боротьбу ще у Трускавці, потім у Києві на вокзалі, де нам довелося чекати на свій потяг 14 годин. Було дуже складно: ці стрибки температури, обробка ротової порожнини прямо скажемо не в кращих тоді умовах. Але ми все змогли. На сьогоднішній день для Полінки це вже в минулому.

Після повернення додому дали Полінки два тижні відпочинку для того, щоб організм відпочив і розпочали заняття вдома. Сподіваємося, що ці заняття теж дадуть результати. Підросли, зріст наш сьогодні 135 см, вага звичайно замала 21-22 кг, але ми не худі. Проблеми всіх діток з таким захворюванням, як у нас, це дуже повільний набір у вазі. Але ми стараємось.

З моменту останньої нашої реабілітації рідні та близькі нам люди помітили, що Полінка змінилася, стала краще і довше утримувати голову і корпус, стояти і ходити за підтримки, ми цього особливо не помічаємо, тому постійно знаходимося з нею в контакті. А близькі ось помітили. Значить недаремно всі наші старання та реабілітації.

20 листопада Полінки виповнилося 14 років, ми вже «наречена». Стільки позитивних і радісних емоцій від близьких їй людей, т.к. бачимося з близькими не часто, у зв'язку з обставинами, що склалися в країні з Ковидом. Так складаються обставини, що від людей треба зараз триматися подалі. Ось ми й бережемося, адже перебуваємо у зоні ризику.

Почали 6-й курс медикаментозного лікування, Дякуємо Вам та Тетяні за допомогу медикаментами.

Наближається Новий рік, от і ми з Полінкою теж придбали їй плаття до свята. Адже майбутнє свято це по суті дитяче свято, і ми теж як це не дивно чекаємо чудес і новорічних подарунків.

Ось такі сьогодні у нас новини.

З ув. до Вас і Вашого фонду вся наша родина і, звичайно ж, наша Полінка.


Новини від бабусі на 21.09.21

19 вересня ми вже повернулися додому. Курс реабілітації як завжди був плідним, як і минулого разу ми заняття на біговій доріжці та комп'ютері замінили на додаткові заняття ЛФК.

Трускавець нас зустрів дощем, але потім погода просто радувала до закінчення курсу.

Механотерапія, ЛФК, корекція хребта, загальний масаж, масаж обличчя, розробка суглобів все це проходили у відмінному настрої та з великою надією на загальне покращення здоров'я Полінки.

За три дні до закінчення курсу реабілітації на масажі обличчя виявили, що у нас стоматит. Звичайно ж, ми всі були в шоці, звідки це? Але раділи з того, що виявилося тут на місці, де своєчасно розпочали лікування. І те, що не трапилося це на вокзалі, де довелося нам чекати наступного поїзда понад 14 годин. Так що лікування стоматиту у нас почалося своєчасно, прямо після закінчення курсу, а не із запізненням. Ліки від стоматиту, свічки від температури, все було куплено з урахуванням дороги. Температура була 39.5.

На останні два дні реабілітації скасували нам парафін, щоб не нашкодити.

На сьогоднішній день температура 36,5, але якихось два-три дні ще будемо продовжувати наше лікування стоматиту.

Під час проходження курсу знизився м'язовий тонус, Полінка стала уважнішою. Знову продовжуватимемо займатися вдома, Потрібно зовсім небагато часу, щоб відновитися і розпочати 6-й курс медикаментозного лікування.

З ув. до Вас та Фонду Оберiг Життя вся наша родина

Новини від бабусі на 03.09.21

З величезним задоволенням хочемо Вам повідомити, що ми їмо в Трускавець. І що на час реабілітації до Козявкіна з 6 по 17 вересня наше прибуття на дачі тимчасово завершене. Після повернення додому ми знову повернемося на дачу до початку опалювального сезону, тому потрібно буде закінчити зі збиранням вирощеного врожаю. Цього року було просто вирощено величезну кількість корисних ягід та фруктів: полуниці, яблук, слив, винограду.

Ми дуже сподіваємося, що Полінка обов'язково поповнила свій організм потрібними вітамінками, засмагла. А ще напевно найголовніше, це те, що все літо ми були здорові завдяки свіжому повітрі та активним заняттям.

Після повернення з реабілітації додому розпочнемо 6-ий курс медикаментозного лікування і дуже сподіватимемося на його результати, оскільки він відбуватиметься після курсу реабілітації.

Сьогодні відвідали дитячого педіатра та взяли для поїздки довідку про епідоокруження, тепер ми готові до поїздки. Ось воно, вже скоро, 4 вересня. День нашої подорожі. Це ще один крок назустріч здоров'ю. Дуже сподіваємося на результативну поїздку.


Новини від бабусі на 25.06.21

Ми на дачі з 20 травня. Сьогодні ось у черговий раз приїхали на квартиру купуватись та набрати питної води, тому що на дачі вода тільки технічна. На дачі чудово, годуємо Полінку смородиною, полуницею, цього року ми її просто море. Готуємо полуничний джем, джем з червоної смородини, який нам знадобиться для млинців, коктейлю та морозива. З настанням прохолоди виходимо у двір, тому що їй не можна перегріватись на сонці, а на сонці у нас як у Єгипті, +47

Не забуває, звичайно ж, Полінка і про фізичні заняття на дачі, одним словом займаємося як можемо. І чекаємо дуже вересневої поїздки на реабілітацію до Трускавця.

На дачі чудово, сподіваємось, що Полінці подобається. Чисте повітря, часткова ізоляція від оточуючих, не забуваємо, що ми в зоні ризику.

А фото у нас ось поки такі, все якось не виходило пофотографувати.

Дякуємо Вам усім за занепокоєння про нашу Полінку, з ув. до Вас мама, Полінка і звичайно бабуся, куди без неї.

Новини від бабусі на 25.05.21

Отримали вчора посилку, дякую вам усім за допомогу медикаментами. Дякую всім співробітникам фонду «Оберiг життя», всім, хто продовжує працювати над нашим збором, звичайно ж людям, кому не байдужа наша Полінка.

Ми з 20 числа вже на дачі, чисте повітря, заняття. Спить наша Полінка і сміється уві сні, таке буває рідко, але дуже сподіваюся, що це добрий сон. Жаль, що розповісти нам про нього поки не зможе, а як би хотілося.

На дачі ми з Полінкою вирощуємо курчат-бролерів для себе, їй цікаво спостерігати за ними, а головне тут менше контакту з оточуючими людьми, що зараз не мало важливо з цією епідемією Ковід-19.

З повагою до вас наші родини і, звичайно ж, Поліна


Новини від бабусі на 27.04.21

Вчора закінчили 5й курс медикаментозного лікування, дуже, дуже сподіваємося на результат. Який, звичайно ж, проявляє себе не відразу.

В даний час Полінка почувається добре, погіршення немає, але були і засмучують моменти. Протягом медикаментозного лікування тричі були напади, один із яких налякав нас усіх. Хоч і тривалість його була не більше 5 хвилин, але повторювався двічі з інтервалом в одну годину. Які сили та терпіння потрібні, щоб пережити це Можливо це було пов'язано з перемінною погодою, ці дітки дуже чутливі до всіх природних змін. Головне зараз Полінка почувається добре.

У «вільний» від фізичних занять час намагаємося розвинути зорову пам'ять, показуючи їй маленькі іграшки, вимовляючи їй звуки. Предмети менше-великий, таких як м'яч, лампочка. І як завжди ми, як і раніше, остерігаємося цього злощасного вірусу. Наша прогулянка, це відкриті на провітрювання вікна. Дуже чекаємо на теплі сонячні дні, коли ми зможемо вирушити на дачу, і бути там до закінчення дачного сезону. Одним словом там, де, на нашу думку, буде безпечно, прихопивши з собою нашу аптечку.

Хотіли вас порадувати фото Полінки, але все немає можливості, а скоріше часу. Але обіцяємо, що зробимо їх наступного разу, обов'язково.

Ось такі наші новини.


Новини від бабусі на 21.02.21

Полінка почувається чудово, закінчуємо черговий курс медикаментозного лікування, щоразу сподіваємося лише на кращий від попереднього курсу результат. Продовжуємо займатися вдома, тому що у планах цього року лише поїздка на вересень до Центру відновного лікування ним Козявкіна.

Щодо поїздки до санаторію «Хаджибей», навіть не плануємо, тому що дуже боїмося цього вірусу, розуміючи, що наша Полінка, як і всі особливі діти, знаходяться в зоні ризику. А до вересня, можливо, все зміниться.

Полінка за цей час стала трішки уважнішою, емоційнішою. Дуже складно стає відлучитися від неї навіть на короткий проміжок часу, в цьому нам звичайно допомагають наші улюблені мультики.

З 01 січня 2021 року діє картка ПУМБ видана на ім'я Нікітенко Уляна Сергіївна (мама)

5355 2800 0286 2017.

Попередня картка ПУМБ на ім'я Нікітенко У. С. не дійсна у зв'язку із закінченням терміну дії.

Ось такі наші новини сьогодні.

Усім чудового трудового тижня.

З ув. до вас Полінка та всі ми: мама, бабуся


Новини від бабусі на 18.12.20

Ми здорові, а це найголовніше у такий неспокійний час. У листопаді нам виповнилося вже 13 років, дуже великі. Сьогодні нас запросили до Центру молоді, за подарунком до Дня Миколи. Полінка звичайно ж залишиться вдома, щоб уникнути будь-яких проблем (боїмося гучної музики і ряжених). Вдома продовжуємо займатися самостійно. Записалися на курс реабілітації до Козявкіна з 06 по 17 вересня 2021р. Полінка стала більш уважною та емоційною.

Порекомендували нам проколоти 5-й курс медикаментозного лікування, звичайно ж сподіватимемося на результат.

Ось такі новини.

З ув. до Вас Полінка та всі ми.

Новини від бабусі на 21.10.20

Новини від бабусі на 07.10.20

Ми вже повернулися додому. У чудовому настрої, звичайно ж, з величезною надією на результат. На сьогоднішній день трохи знизився тонус у руках. Тепер продовжуватимемо займатися вдома. І сподіватимемося, що наступного року з поїздками буде простіше.

З повагою до Вас ми з Полінкою.

Новини від бабусі на 18.09.20

Ось і кінець першого тижня занять у центрі Козявкіна. Заняття проходять відмінно, процедур багато, щойно встигаємо перебігти з одного кабінету в інший, настільки щільний графік. І вже помітні малі зміни (трохи розслабилися руки).

З повагою до Вас Людмила та наша Полінка.

Новини від бабусі на 08.09.20

Ось сподіваємося, що трапиться нарешті диво і ми живі і здорові доїдемо, відбудемо на реабілітації і повернемося додому. Квитки куплені в обидва кінці, а значить ВСЕ БУДЕ ВІДМІННО. Вже 11-го їмо. «Номери» у приватному секторі вже нами заброньовані. І ми удвох із онукою знову назустріч до здоров'я. У дорозі, як і в центрі, будемо дуже обережні. На вокзалі в Києві доведеться чекати наступного поїзда аж 12 годин, ось це звичайно лякає. Але ми обов'язково впораємось із труднощами.

Наступна наша інформація вже після прибуття на місце, тобто в Трускавець. Сподіваємося дуже на плідну роботу та лише оздоровлення.


Новини від бабусі на 14.07.20

Ми добре проводимо час, були ягоди: полуниця, малина, смородина. Ось-ось встигнуть персики, а поки що задовольняємося абрикосами. Одним словом, поповнюємо запас вітамінів. Нещодавно дзвонили до центру Козявкіна, вони вже приймають діток на реабілітацію, дуже сподіваємося, що із залізничним транспортом до вересня щось зважиться. А поки що заняття, свіже повітря все що ми можемо робити на дачі. Поліна почувається добре, особливих змін поки не помічаємо.

Вам велике спасибі за занепокоєння.

Новини від бабусі на 01.05.20

Ми вдома, поїздка не вдалася, тепер чекаємо вересень, реабілітацію в Трускавці, дуже сподіваємося що таке може відбутися. Реабілітація у санаторії Хаджибей вже лише наступного року.

Поліна почувається добре, головне що без будь-яких пригод, зараз удома, у середині травня їмо оздоровлюватись на дачу: повітря, фрукти, ягоди. Поліна частіше стала піднімати і відводити руки в сторони, укладаючи їх то до дідуся на коліна, коли поряд сидимо, то на свого улюбленого собачку, того тер'єра. Яка для неї і друг, і нянечка, і охоронець. Продовжуємо займатися вдома. Ми, як і всі особливі діти, у зоні ризику. Наша вулиця, це вікна на провітрюванні. Таких дітей рятувати ніхто не буде. Бережемо свою дівчинку


Новини від бабусі на 01.03.20

Особливих новин немає. Чекаємо, що нам у березні повідомлять про те, що у квітні ми їмо на реабілітацію до санаторію Хаджибей. На вересень, з 14 числа записалися на реабілітацію до Трускавця, Козявкіна, дуже сподіваємося, що цього року у нас із цією поїздкою все вийде. Сума реабілітації надхмарна, понад 25000. І це без орендованих квартир, дороги, і звичайно ж харчування.

Трохи про нашу Полинку. Сьогодні перший день весни. Зима закінчилася, дякувати Богові, що в нас вона пройшла без жодного захворювання. Полінка почувається добре, особливих змін не помітили, але не гірше, і це вже здорово. Від щеплень ми звільнено ще на рік. Розуміючи, що ми не захищені від будь-яких вірусів, намагаємось не контактувати з хворими людьми. Полінка частіше почала виявляти емоції, ображається. Руками намагається вхопити іграшку, що лежить. Отакі у неї маленькі досягнення.

З ув. до Вас вся наша родина і, звичайно ж, наша Полінка.


Новини від бабусі на 26.12.19

У нас дякувати Богові все нормально. Наприкінці жовтня ми з дачі повернулися на квартиру зі своїми «засобами реабілітації». Поки що наша «реабілітація» відбувається в домашніх умовах. У листопаді нам виповнилося 12. Особливих змін як би не помічаю, але не гірше - вже добре. Почала частіше «підспівувати» слухаючи пісні. Чекаємо квітня, сподіваючись, що нам дадуть путівку до санаторію «Хаджибей». На жовтень з 15 числа записалися на реабілітацію до Центру Козявкіна. Дуже сподіваємось, що лише завдяки допомозі небайдужих людей нам вдасться з'їздити на реабілітацію до Трускавця.

Новини від бабусі на 22.10.19

Ми ще на дачі, треба закінчити справи з городом, сподіваємося, що погода дозволить нам це зробити, адже ми поки що не маємо дощів і +22-24. Як і раніше заняття проходять на дачі, там хоча б можна нагріти будинок каміном або піччю, в квартирах ще не опалюють. Поїхати до Трускавця у нас поки що не вийшло, допомогти в оплаті нам ніхто не зміг чи не захотів. Та й суму за реабілітацію дуже збільшили. Ми передзвонили до центру реабілітації Козявкіна і перепросилися як тільки зможемо. Наразі нам призначили 8-й курс лікування, який коштує понад 9 000 грн, тому довелося робити вибір. Дуже сподіваємось на допомогу Вашого фонду, що Поліна зможе отримати реабілітацію, але трохи пізніше. Найближча наша поїздка на реабілітацію проходитиме у санаторії Хаджибей, сподіваємось, що це буде кінець березня — квітень. Поки не так багато комарів, дуже погано переносить укуси, від великої кількості медичних препаратів, — жахлива реакція організму.

Зовсім небагато про Полінку стала уважніше, більше вимовляє звуків, любить слухати музику. Від корисної і здорової їжі ми набрали за дачний період «зайвий» кілограм, дуже складно діткам з таким захворюванням зробити це, а ось скинути це на «раз-два» варто тільки прихворіти. Зі слів часто виривається «мам», звичайно ж ми поправляємо її, як правильно треба вимовляти, але поки не дуже виходить. Одним словом, — реабілітація відбувається в домашніх умовах, благо наша бабуся у зв'язку з численними поїздками дещо вміє, звичайно ж не корекцію хребта, цю процедуру довіряю лише фахівцям клініки Козявкіна.

Ось такі на сьогоднішній день у нас новини. Дякуємо за те, що ви цікавитеся нашою Полінкою.

З ув сім'ї Нещерет і Шаповалових


Новини від бабусі на 20.08.19

Ми все літо на дачі, свіже повітря, фрукти та овочі з городу думаю що поповнять зростаючий організм запасом вітамінів. Ось у липні отримали візок Патрон, від соцзабезу, дуже задоволені.

Поліна за літо помітно зросла. Як і раніше не перестаємо займатися з нею, здається, що вже весь інвентар перенесли на дачу, головне щоб на благо внучки.

Поліна намагається на моїх заняттях, зрозуміло що займаємося як можемо, у нашому випадку це краще, ніж без дію. Дуже любить слухати пісні, це напевно у неї від діда, він був військовим, а восени 2014 року загинув під Іловайськом.

Стала уважніша, займаємося з нею предметно, зрозуміло, що відповідь поки що тільки поглядом, але не втрачаємо надію на краще.

Ось начебто поки що і все

Новини від бабусі на 19.06.19

Приїхавши з санаторію Хаджибей, одразу вирушили на дачу, де й перебуватимемо і набиратимемо сили до жовтня місяця. Полінка почувається добре, продовжуємо займатися прямо тут, ну як можемо. З квартири привезли все, що потрібно: килимок для занять, м'яч, мішечки із сіллю для укладання. Полінка у нас розумничка, намагається нас не підвести. Поїхати до Трускавця дуже хочеться, але без допомоги людей нам просто не обійтися, такі суми самим не реально зібрати за такий короткий час. Памперси, медикаменти купуємо все за допомогу.

Так сподівалися, що з оплатою реабілітації нам зможе допомогти соцзабез, але з 27 березня 2019 року вийшла постанова 309, що соцзабез тепер оплачує і реабілітацію та ПРОЖИВАННЯ І ЖИВЛЕННЯ тільки дітям з основним діагнозом ДЦП, у нас інший діагноз. Можна сказати, що нам просто не пощастило. Спонсорів у нас немає, одна надія здійснити мрію лише надія на небайдужих людей.

Ось такі наші новини, хіба що для нас не дуже.

З ув. до Вас Шаповалова Л.В.


Новини від Бабусі на 24.04.19

З 03.04.2019 ми перебуваємо на реабілітації в санаторії Хаджибей, що під Одесою. Реабілітація проходить успішно, призначили нам такі процедури як гідромасаж, теплове обгортання, масаж, укладання, лікувальна фізкультура, логопед, грязьові ванни, кабінет Монтесорі (там персонально займається викладач з Полінкою). Все відбувається чудово, Поліна дуже намагається на заняттях. Ось сьогодні на заняттях у логопеда кілька разів вдалося клацнути мовою. Бруд, масаж знизили тонус у м'язах рук. Стала уважніша. Пройшли тут обстеження УЗД внутрішніх органів, інцефалограму голови.

Погода звичайно нас не балує. На вулиці 14 градусів тепла, попередній тиждень був дощовим.

27-го числа виїжджаємо додому. Наступна наша реабілітація за планом з 14 жовтня у центрі відновного лікування Козявкіна, за умови якщо вийде накопичити кошти.

Ось такі наші новини, тепер продовжуватимемо як завжди займатися вдома. Курсом реабілітації ми задоволені, подивимося, можливо, якісь зміни будуть уже вдома, дуже на це все сподіваємося.

Всіх Вас вітаємо з Великоднем, всього найкращого та міцного для всіх здоров'я.

З ув. до Вас Шаповалова Л.В.(бабуся) та Полінка

Новини від бабусі на 21.03.19

Нам дають путівку на реабілітацію до санаторію Хаджибей, їмо втретє туди. Курс реабілітації з 3-26 квітня. Дуже намагатимемося, сподіваємося на добрі результати.


Новини від бабусі на 04.03.19

Особливо новин немає. Пропили курс пігулок Пантогам, після чого почала частіше вимовляти звуки, які словами поки не назвеш. Запропонували з 5 березня путівку до санаторію Хаджибей, куди ми постійно їздимо, але через те, що необхідно брати речі і зимові та весняні, відмовилися. Перенесли на квітень, тепліший місяць. Ось чекаємо кінця березня, щоб дізнатись дату поїздки до цього санаторію. Наступний за планом Трускавець у жовтні, але якщо не збігатиметься у нас дати проведення реабілітації, то зможемо потрапити ще й до Миколаєва. Полінка почувається добре, зимовий період пройшов без прикрощів, а головне не хворіли. За призначенням лікаря нефролога щомісяця здаємо аналіз сечі, останні два місяці результат аналізу нас тішить. Ось такі новини.


Новини від бабусі на 02.01.19

Поліна зустріла Новий рік, Дід Мороз подарував їй сніговика Олафа та цукерки. Поліна залишилася задоволеною. Частіше почала «говорити», трохи розслабилися ручки.


Новини від бабусі, на 04.11.18

28 жовтня ми з Поліною повернулися вже додому з реабілітації додому. Все пройшло чудово — знизився м'язовий тонус у руках, частіше почала вимовляти звуки, намагається мені, бабусі, співати своєю мовою.

Лікар, Волошин Тарас Богданович, до якого ось уже вкотре були прикріплені, сказав нам, що в Полінки збережено інтелект, емоції, залишилося дочекатися, коли ж мозок почне давати імпульси. І в жодному разі не робити оперативного втручання в мозок дитини та хребет. А ще, важливо, що ми повернулися не захворівши при такому скупченні дітей, чого дуже боялася.

Записалися на курс наступної реабілітації з 14 по 25.10.2019 до клініки відновного лікування Козявкіна м. Трускавець.

Новини від бабусі на 17.10.18

Ми в Трускавці з 15 жовтня 2018 року, сьогодні третій день занять, які пройдуть сподіваємося з користю. Поліна почувається чудово, заняття проходять чудово, вона у нас стійкий олов'яний солдатик.

Погода нас також балує, на вулиці 27.

З ув. до Вас Шаповалова Людмила Василівна та Полінка

Новини від бабусі на 15.08.18

Ми після курсу реабілітації до «Хаджибей» все літо проводимо з Полінкою на дачі, але навіть там день у Поліни починається з розминки та масажу. Намагаємося витрачати час з користю для внучки, одночасно поповнюємо організм вітамінам, благо всі фрукти з саду.

Були в гостях у своєї сестри у м. Суми, але навіть там, за рекомендацією лікарів санаторію «Хаджибей», пройшли консультацію 23 червня 2018 р. у дитячого нефролога у Дитячому медичному центрі «Алтес-СУМИ».

З 15 по 26 жовтня 2018 року їмо з Полінкою до центру відновлювального лікування Козявкіна м. ТРУСКАВЕЦЬ. Полінка почувається добре, коли поряд є люблячі її близькі.

Новини від бабусі на 09.06.18

Ми літній період перебуваємо за містом, на дачі, набирається Поліна сил, їсть полуничку, черешню, п'є компот з вишень, взагалі поповнюємо запас вітамінами. І, звичайно, не припиняємо займатися навіть тут. Привезли матрац та пакети з піском, продовжує розтяжки м'язів (скоріше сухожилля) рук, ніг. Зміцнює м'язи спини, одним словом - поєднуємо корисне з приємним.


Новини від бабусі на 14.04.18

Ми з Полінкою в Одесі, санаторії Хаджибей на реабілітації з 27 березня по 19 квітня 2018 року. Заняття проходять плідно, дуже сподіваємося на успіх. Проходимо масаж, фізкультуру, ванни, розробку суглобів у воді, проходять заняття з логопедом та вчителем.

Після того, як ми в грудні минулого року побували в реанімації з нападами, нам після приїзду в санаторій хотіли відмовити в реабілітації, але пішли на поступки і зібравши медичну комісію ВКК дозволили бути, але відмовили нам в електропроцедурах, бруді. За законом медицини ми можемо бути на реабілітації тільки через рік після нападу.

Дякувати Богу, що склалося саме так і ми займаємося, але в центрі реабілітації м.Миколаїв нам відмовлять точно. Тож не ризикуючи навіть їхати туди, перенесли реабілітацію у Миколаєві не наступний рік.

Наступна реабілітація у нас виходить за розкладом у Трускавці у Міжнародному центрі відновного лікування ім. Козявкіна з 15 жовтня 2018 року.

Тут, у санаторії Хаджибей, ми були на Великдень, все було чудово. Дітей благословив священнослужитель, роздавали паски та солодкі подарунки дітям і звичайно ж фарбовані яйця, куди ж у таке свято без них. Все було чудово!

Тут для дітей є свій живий куточок.

Новини від бабусі на 13.03.18

У нас хороша новина, нам учора зателефонували і від медицини запропонували їхати на реабілітацію до Хаджибею, що не далеко від Одеси з 27 березня по 19 квітня 2018 року. Ми там були минулого року, дуже сподобалося. там у центрі ми паралельно можемо пройти не тільки реабілітацію, а й енцефалограму, кардіограму, УЗД усіх органів, тобто все те, що нам необхідно буде для поїздки до Миколаїва. Одним словом «турне» почалася реабілітація у м. Миколаїв з 27 травня по 16 червня, яка наступала за «розкладом», і укладає — Міжнародний Центр відновного лікування ім. Козявкіна м. Трускавець з 15 по 26 жовтня 2018 року.

Відчуваємо себе добре, щодо нашого захворювання, частіше почала вимовляти склади.


Новини від бабусі на 14.02.18

У нас хороша новина: нас з Полінкою запросили від соцзабезу до центру реабілітації м. Миколаїв з 29 травня по 15 червня 2018 року. До них ми їхатимемо вже втретє, дуже сподіватимемося, що курс пройде результативно. Тепер очікуємо ще запрошення в Хаджибей від медицини, обіцяли нам на весну. У Трускавець як і планували їмо з 15 жовтня 2018 року.

Вас усіх вітаю з Днем Закоханих, будьте здорові та кохані!


Новини від мами на 15.01.18

Ми вчора були на святі, присвяченому Різдву, все пройшло чудово, організатори свята розважали діток, влаштовували їм конкурси на тему Життя Ісуса, дарували діткам цукерки, подарунки. Нам теж зробили відмінний подарунок, подарувавши нам стіл для ліжка для годування, а то ми весь цей час стикалися з такими незручностями в годівлі.

Новини від мами на 13.01.18

Завтра йдемо на ранок з нетерпінням чекаємо на нього тому що це все-таки свято для Полінки і звичайно ж дуже переживаємо як на все це вона відреагує, чи не злякається, адже Поліна боїться гучної музики та мікрофони. А ще дуже сподіваємось, що організатори свята знають, що це свято для особливих діток. Думаю, що все у нас буде чудово, адже з нами на свято йде наша бабуся і якщо буде така можливість, фотографуватимемося. Про все обов'язково поділимося із Вами.


Новини від бабусі на 10.01.18

Вчора нам переслали рахунок-фактуру із клініки відновного лікування ім. Козявкіна м.Трускавець, де ми записані та плануємо пройти курс реабілітації з 15-26 жовтня 2018 року.

Нас запросили на новорічне ранок 14-го числа, яке буде проведено спеціально для особливих діток. А ще, ми дуже сподіваємося, що нам все-таки допоможуть не байдужі люди в зборі коштів на реабілітацію.

Новини від бабусі на 05.01.18

За минулий час у Полінки відбулися деякі покращення, ми частіше і з цікавістю стежимо очима за тим, що відбувається, вимовляємо звуки, іноді навіть виходять коротенькі слова, можливо навіть не осмислено, намагаємося брати руками предмети, перевертатися з живота на бік і спину. Не без участі небайдужих людей, які щиро бажають одужання Полінки, ми у листопаді 2016 року змогли пройти реабілітацію у центрі відновного лікування ним Козявкіна м. Трускавець. Торік проходили реабілітацію у м. Хаджибей та м. Миколаїв.

Кінець року, що минає, засмутив нас звичайно ж тим, що в період поки ми були з Полінкою в реанімації, надійшов дзвінок, і ми були здивовані тому, що нас розшукав «благодійний» фонд, який навідними питаннями просто використав необхідну йому інформацію, для того щоб грудні при надходженні допомоги по інвалідності, - вкрасти його в повному розмірі у дитини-інваліда через ПУМБ Онлайн, ми звичайно ж пережили, але з цих причин не можемо для збору коштів виставляти номер картки ПУМБ.


Commentaires


bottom of page