top of page

Омельченко Мілана

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія

Надано фінансову допомогу на лікування у розмірі 15 160 грн

Новини від мами на 18.04.16

Лікуємося за місцем! Влітку можливо з'їздимо до Трускавця! А так ми готуємося до школи, проходимо комісії, ходимо на педучку! Адже нам влітку вже буде 7-ма, пора в перший клас!)) Вам спасибі та успіхів!


Новини від мами на 17.11.15

Реабілітація, пройшла добре, як завжди)) Після нового року знову плануємо туди їхати! Наразі вже активно почали ходити на заняття «Підготовка до школи», адже наступного року Мілані вже в перший клас! 2 рази на тиждень їздимо займатися на коні, і проходимо зараз приватний курс масажу у Києві! Ось такі новини!


Новини від мами на 13.09.15

Через тиждень збираємося на реабілітацію до Білої Церкви, до нашого улюбленого Шансу, попутно хочемо ще додатково позайматися з логопедом! Ось такі поки що у нас справи!


Новини від мами на 30.06.15

Сьогодні закінчили курс масажу, далі поки що плануємо канікули) хоча б до серпня нічого не робити, а в серпні вже подивимося, що й куди! Логопеда поки що теж «відклали» Дякуємо, що цікавитеся нашими новинами!


Новини від мами на 28.05.15

Тільки-но повернулися з Білої Церкви! З логопедом поки що ніяк, хоча дуже потрібно, зараз шукаю варіанти!


Новини від мами на 06.04.15

Курс масажу ми пройшли! Зараз їздимо на коні і ось хочу почати заняття з логопедом, матусі на іпотерапії порекомендували, хочу з нею після Великодня зателефонувати, щоб поїздити тривалий період хоча б 2 рази на тиждень на заняття!


Новини від мами на 04.03.15

Нещодавно хворіли ми дружно всією сім'єю, я досі не можу вичахатися (Ми від'їздили курс у БЦ 2 тижні тому, а з сьогоднішнього дня почали їздити на масаж, приїхала наша масажистка! До садка поки не потрапляємо) Такі у нас справи! Дякую, що не забуваєте про нас!


Новини від мами на 19.01.15

У Білу Церкву збираємося найближчим часом, бо після НГ захворіли небагато, долечимось та їдемо! У садок, з цієї причини не ходимо! Свята, в принципі, пройшли добре! Тільки вірус трохи підхопили, кілька днів потемпературили, а зараз кашель ще!


Новини від мами на 17.12.14

Масаж пройшли, до Білої Церкви поки що не їздили, потрібна перерва та відпочинок, не можна все й одразу! Думаємо вже після січневих свят! Ремонт у садочку закінчили, вчора їздили! Зараз ми займаємося вдома та 2 рази на тиждень їздимо на іпотерапію!


Новини від мами на 17.11.14

У нас все добре! На іпотерапію ми їздимо щосереди та п'ятниці і їздитимемо доки буде суха погода)) головне без дощу! У садку ремонт все ще роблять((, відчуваю, що до нового року ми туди не потрапимо! Другий тиждень їздимо на масаж, приїхала наша масажистка зі Львівської області, вона дуже гарний масаж робить, нам він підходить дуже! Білу Церкву перенесли трохи пізніше) , поки поробимо масаж тут, раз так пощастило і вона приїхала сюди, не треба їхати за 700 км!Ще їздимо на краніосакральну терапію!А ось дізналися сьогодні, що наша невролог у Білій Церкві закінчила курси у Пітері мікрополяризації, купила апарат, щоб робити самій і проводить сеанси, один сеанс 200 грн, але в Україні тільки в Центрі стимуляції мозку робили таку процедуру, але там набагато дорожче, а тепер ось і вона робитиме!.. Якось спробуємо!


Новини від мами на 14.10.14

Ми пройшли курс масажу, тільки тиждень тому повернулися. в садку вирішили зробити ремонт)))), виділив якийсь кандидат гроші та починають ремонт кухні, якщо у кого зовсім немає куди дитину подіти то можна до двох днів але без світла та харчування, а минулого тижня з обігрівачем там було +16 , а без світла я взагалі не уявляю, тому така перспектива не радує! Виходить, що ми в садок були схожі 2 тижні! Зараз поки що тепло ще хочемо позайматися іпотерапією, їздимо 2 рази на тиждень до Боярки! А в листопаді гадаю, поїдемо на курс до Білої Церкви!


Новини на 18.07.14

Мілана нещодавно повернулася із Трускавця, де вона проходила черговий курс реабілітації. Мілана після лікування почувається добре, вона розслабилася, почала тримати рівніше спину.

Наступна поїздка планується у жовтні, але, швидше за все, Мілана їхатиме не до Трускавця, а до Львова, бо там менше діток та менше можливості підхопить якийсь осінній вірус.

Дівчинка пройшла комісію і вже з 1 вересня зможе піти до спеціалізованого садка. Мама планує наводити її туди, для початку, десь на пару годин. Усі радили Мілану здати у звичайний садок, так дитина добре розвинена і може ходити, але дівчинка боїться дітей та має панічний страх перех ходьбою. Тому, щоб не травмувати дитину і щоб вона ще більше не закрилася в собі, прийняли рішення, для початку, поводити її в садочок з такими дітками як вона, а далі буде видно.

До жовтня місяця, швидше за все, Мілана пройде курс масажу та реабілітацію за місцем проживання.


Новини на 12.06.14

У нас змінилися реквізити картки Приват банку, старій закінчився термін дії! Новий номер 5168 7553 6916 8881. Старий був - 4405 8850 1914 3004


Новини на 14.05.14

Мілана повернулася з реабілітації, що проходила у м. Біла Церква. Очікувати якихось колосальних результатів не варто, оскільки лікування спрямоване більше на підтримку результатів, що вже є.

Зараз Мілана знаходиться вдома, триває активна підготовка до оформлення до спеціалізованого садка «Пролісок», здавання документів, аналізів, проходження комісії (23 травня).

Також дівчинка готується до чергового курсу реабілітації, який має відбутися 14 липня у Міжнародній клініці відновної реабілітації за методом проф. Козявкіна м. Трускавець.


Новини на 14.01.14

Мілані зробили операцію методом Ульзибата у Німеччині. Дівчинка особливо не їздитиме на реабілітації, лише за місцем до Центру Реабілітації на Київщині. На 28 лютого призначено курс лікування в Трускавці, але швидше за все поїзду перенесуть на травень, оскільки в зимовий час є дуже велика ймовірність підчепити якесь сезонне захворювання і це дуже вплине не на краще на результати лікування.


Новини на 06.03.13 від мами Олени

У Трускавці ми пройшли вже 5 курсів реабілітації! Останній був у грудні 2012 року! 6-й курс реабілітації призначено на 24 червня 2013 року! З наших новин, це збільшення словникового запасу Мілани, складна діалогова мова ... взагалі в розумовому розвитку додали, Слава Богу, за віком! З нових фізичних навичок, на жаль, не такі зрушення вперед, але є, це стояння на високих колінах, ходьба на колінах до 10 кроків без підтримки, а це дуже важливий етап, який наближає до самостійної ходьби!


コメント


bottom of page