top of page

Островський Олександр


Діагноз: ДЦП, гіперкінетична форма, двостороння сенсоневральна приглухуватість 2-3 ступеня

07.06.2008

Надано фінансову допомогу на лікування у розмірі 33 795 грн
Новини від мами на 20.11.19

Ми зараз у Одесі на лікуванні. Про успіхи говорити рано, бо лише третій день. У вересні курс у Центрі розвитку пройшов добре. Багато чого з того, що Сашко не вмів — цього разу вийшло. Він сам був мотивований своїми успіхами. Також з'їздили до Трускавця. Тож у школі навчалися дистанційно більше. У планах у березні до Центру розвитку мови та у травні у МКВЛ. Також розраховуємо на Вашу допомогу!

Новини від мами на 17.08.19

Доброго дня! Цього літа Саша вдома, але заняття продовжуємо. На дошці, що балансує, займається, читає, пише. Пішли англійською для дітей з особливостями розвитку. Про результати говорити ще зарано, але букви вчить із задоволенням, пробує вимову. У вересні збираємося їхати до Одеси по нові знання.

Новини від мами на 10.06.19

Зараз Сашко вдома. 7 червня відзначили 11-річчя. Реабілітація у Трускавці пройшла чудово. Як завжди зменшилися гіперкінези та покращилася рівновага. Займаємося вдома за завданнями з Одеси. Потроху йдемо вперед. Все літо ми вдома і користуючись нагодою будемо частіше ходити на море. Водні процедури також добре. На осінь заплановано 3 реабілітації. Також просимо допомоги небайдужих людей. Одним нам не впорається!Новини від мами на 07.05.19

У нас все добре. Зараз на реабілітації у Трускавці, добігають кінця до кінця. Фізично Сашко зміцнів, став витривалішим. Усі фахівці клініки відзначили позитивну динаміку. Ось що означає комплекс процедур – Одеси та Трускавця. Тепер за планом закінчити навчальний рік, багато і наполегливо займатися вдома і на початку вересня та наприкінці листопада на нас чекають у Центрі розвитку промови «Loqyar». Також сподіваємося на допомогу небайдужих людей! Щоразу переконуюсь, що разом – МИ сила!

Новини від мами на 07.04.19

4-й курс-інтенсив у «Еволюція мови з «Loqyar». Корекція аутизму» позаду. За цей місяць багато чого було: і Сашкові страхи, і проблеми, пов'язані не лише з промовою, а й контролем поведінки, координацією рухів, фокусуванням уваги, інтелектуальним розвитком. Взяли домашні завдання у спеціалістів, відкоригували поведінку. Тепер усі результати роботи треба закріпити перш за все вдома. Це складно, але потрібно. Велике спасибі всім небайдужим людям, які беруть участь у нашому житті. Сашко? із задоволенням і без протестів ходив на заняття, прийшло розуміння, що треба. Йому не завжди було? легко. Але у більшості занять? цікаво. Не можу не відзначити індивідуальний підхід і зрозумілий план проведення занять, що робив їх більш ефективними. Я була дуже рада, коли в синочка пішов страх висоти. Раніше піднятися на 2-3 сходинки по шведській стінці це був максимум. Зараз же мотузкові сходи і він із задоволенням і радістю долає її. Бачити успіхи своєї дитини-це круто!

Новини від мами на 04.03.19

Перший день, як завжди, тяжкий. І так ще кілька днів. Поки Сашко не увійде до робочого настрою. Але фахівці ті самі, професіонали своєї справи, тож вірю, що приїдемо з добрими результатами.


Новини від мами на 12.02.19

Поки в школах був карантин, ми займалися вдома за шкільною програмою і не тільки, а й малюємо, ліпимо, щодня, крім вихідних, Сашко займається на орбітреці, вже 15 хв без перерви в середньому темпі, виконує вправи з м'ячем на балансувальній дошці. Набагато впевненіше виходить тримати рівновагу та виконувати поставлені завдання. Ходили до улюбленого перукаря. Якось Саші виходить їй пояснити, щоб йому хотілося і вона, у свою чергу, його чудово розуміє. Нове — це добре забуте старе:)) Повернулися до колишньої зачіски. Зробили ЕЕГ. Без змін. Це теж тішить. Хоч кора мозку і не зріла, але судомної готовності немає. Це дуже добре для занять методом Томатіс. Виїжджаємо до Одеси 2 березня, а з 4-го – повноцінна реабілітація. Вірю, що приїдемо з добрими результатами!

Новини від мами на 10.01.19

3-й курс інтенсивний в Еволюція мови з Loquar корекція аутизму позаду. Не знаю у кого як, у нас місяць занять просто пролітає.

Дуже рада, що із Сашком займалися ті ж фахівці, що й на перших двох курсах. Це справді професіонали своєї справи. За цей час Сашко став краще розуміти постановку цілей, їхнє виконання, він намагається контролювати свою поведінку, збільшився словниковий запас. Вдома я не завжди можу знайти мотивацію для виконання завдань. Тут все відбувається легко і практично без проблем. Я, звичайно, розумію, що це не чаклунство, а праця, причому щоденна.

Проблем, з якими треба працювати ще дуже багато, це розсіяна увага, і сенсорна і моторна недостатність. Через порушення слуху, ще й так пізно діагностованих, Сашко більше покладається на зір, ніж на слух. Відповідно, навчання просувається негаразд ефективно. Але динаміка є. І вона позитивна. Сашко йде вперед!

Бломберг-рухи, які лікують. АВА-метод, що будується на заохоченнях. Все це у комплексі дає разючий результат!

З новими знаннями, масою вражень, керівництву до подальшої роботи приїхали додому! Тепер найголовніше не зменшувати темп. Школа, логопед, гуртки, заняття вдома. У березні нас знову чекають у Центрі, а наприкінці квітня у МКВЛ у Трускавці. Важливо дотримуватись регулярності реабілітацій для хороших результатів. Також сподіваємося на допомогу небайдужих людей!


Comments


bottom of page