top of page

Рожко Олег

Діагноз: Нейробластома середостіння праворуч - 4ст.

Надано фінансову допомогу на лікування у розмірі 26 687 грн
Новини від мами на 23.09.16

Доброго дня дорогі наші! Ось і ми пройшли чергове обстеження. Все добре Слава Богу! Стабільно, ті два осередки в печінці цього разу менше накопичили контраст. Онкомаркер сечі в нормі, а онкомаркер крові завищений, але як лікар пояснив, що це не показник, тому що решта результатів хороші. Дякуємо всім величезним хто переживав все це разом з нами!


Новини від мами на 20.09.16

Вчора у нас була зустріч з анастезіологом, сьогодні поставили катетр та трепанбіопсію кісткового мозку. Все пройшло добре. Олежка почувається нормально. Завтра МРТ. У четвер та в п'ятницю MIBG сканування м'яких тканин та кісток. Ось такі новини. Дякую всім хто залишається з нами!


Новини від мами на 13.09.16

Олежка почувається вже нормально, ангіна перейшла в стоматит, дуже погано їв, боляче було жувати, бо весь рот був у виразках і нижня губа. Зараз все Слава Богу, добре намагаюся відгодувати хоч трохи). Сьогодні ми пройшли перші уроки вдома. Нарешті ми почали вчитися. Квитки у нас на 17 вересня, 19, початок обстеження. Переживаємо дуже! Отакі у нас справи! Дякую всім за підтримку


Новини від мами на 30.08.16

Доброго дня дорогі наші! Справи наші не дуже (Олежка захворів, ангіна, вже третій день, температура, горло болить - все в виразках (слабкість, лежить. П'ємо антибіотик, полоскаємо горло, взагалі лікуємося на всю, дуже хвилююся щоб не дало ніяких ускладнень. На 1 вересня ми знову не потрапляємо(((. Ну нічого, головне здоров'я, решта наздоженемо. Є й хороша новина, звернулася в авіакомпанію МАУ, і знову вони нам надали квитки в гуманітарному блоці, величезне дякую їм! Ось такі у нас справи. Дякую Вам за те). що залишаєтеся з нами!

Новини від мами на 15.08.16

Доброго вечора дорогі наші! У нас все добре. Олежка почувається добре Слава Богу! На 19 вересня нам призначено дату обстеження. Зараз чекаю на документ, що підтверджує виклик для того, щоб звернутися в авіалінії для бронювання квитків (якщо все складеться, то квитки будуть надані в рамках гуманітарного блоку, безкоштовно). Ще одна радісна новина, УРА, 1 вересня ми йдемо до школи. Хоча це індивідуальне навчання, але все ж тішить те, що ми поступово повертаємося до нормального життя, і Олежка зможе знайти знання, нових друзів та й взагалі радіти життю! Дякую всім, хто залишається з нами і переживає за Олежку! Бережи вас Бог!!!

Новини від мами на 27.06.16

Добрий вечір дорогі наші! Ми вже вдома Слава Богу! Втомилися дуже! Нас зустріла спека така). Олежка прийняв душ і одразу ліг, відпочиває. Днями виставлю звіт. Всім дякую за підтримку!


Новини від мами на 24.06.16

Сьогодні відбулася розмова з лікарем. MIBG сканування – все чисто! МРТ у тих самих місцях де і було показує, але не світитися, сказала залишкові рубці. У печінці також два вогнища по 10 мм, як і було (без змін) - також схиляються до рубців. Онкомаркери сечі та крові – в межах норми, а також показники крові в межах норми. Ось таке у нас щастя! У понеділок ДОДОМУ!!! Дякую Вам всім величезне що залишаєтеся з нами та за підтримку!

Новини від мами на 21.06.16

Доброго дня дорогі наші! Вчора у нас за планом була розмова з анастезіологом, взяли аналізи, і поставили катетр, сьогодні трепанбіопсія. Все пройшло добре, Олежка відійшов від наркозу, і ми пішли додому. Почується добре. Завтра МРТ, у четвер та п'ятницю mibg сканування, і у п'ятницю відбудеться розмова з лікарем за результатами обстеження. Дякуємо всім за підтримку!


Новини від мами на 17.06.16

Завтра о 9.25 ранку ми вилітаємо до Німеччини на обстеження. Немає просто сил, так переживаю! Дуже сподіваюся, що все буде добре! Не знаю що писати….Побажайте нам удачі! Дякуємо за підтримку Вам дорогі наші!


Новини від мами на 04.06.16

Доброго дня дорогі наші! Візу нам відкрили на рік. МАУ нам надала квитки, на 18 червня, у форматі гуманітарного блоку, дякую їм величезне, квитки нам коштували лише 20 гривень!!! Олежка почувається добре. Намагаємося більше часу проводити на природі, апетит нагулюємо, але щось Олежка не в ширину а в зріст йде))) Дуже переживаємо за обстеження, намагаємося не думати про погане, сподіваємося тільки на хороше! Дякую вам за підтримку!!!

Новини від мами на 28.05.16

Доброго вечора дорогі наші! У нас все як і раніше… Олежка почувається нормально. Отримали запрошення на рік та рахунок, днями здам у бюро перекладів та виставлю до групи. Здали у візовий документ, чекаємо… Ось такі справи у нас. Дякуємо всім за підтримку!!!!

Новини від мами на 19.05.16

Доброго дня дорогі наші! У нас все добре! Олежка почувається задовільно, хороший апетит, навіть пару кг набрали вже))). Днями отримаємо рахунок та запрошення та займатимемося відкриттям візи, часу до обстеження вже місяць залишилося! Отакі справи у нас! спасибі всім


Новини від мами на 10.05.16

Доброго вечора всім! У нас все добре! Олежка почувається добре, багато часу намагаємося проводити на свіжому повітрі, нагулюємо апетит)), набираємось сил… Такі у нас справи! Дякую всім за те, що залишаєтеся з нами!

Новини від мами на 05.05.16

Доброго вечора дорогі наші! У нас все добре! Олежка почувається добре, багато часу проводить на повітрі, на городі допомагає), читаємо, і звичайно, грає на комп'ютері)). На 20 червня нам призначено термін на обстеження у клініці. Не встигли ще відійти від лікування, час летить так швидко). Ось такі у нас справи. Дякуємо всім за підтримку!


Новини від мами на 25.04.16

Доброго вечора дорогі наші! Продовжуємо лікувати кашель, сьогодні вже краще Олежці, кашляє, але набагато рідше. Взагалі самопочуття задовільний. Апетит є), дочекався нарешті бабусиних пиріжків))) про які мріяв усі ці місяці, перебуваючи на лікуванні)). Отакі у нас справи. Спасибі вам!


Новини від мами на 11.04.16

Доброго дня дорогі наші! Ось ми і вдома!! Долетіли нормально. Олежка втомився небагато, з 5 ранку на ногах вже. Ну вже вдома, відпочинемо. Всім дякую!


Новини від мами на 08.04.16

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні під наркозом зняли підключичний катетр. Все пройшло добре. Олежка почувається добре. Ще кілька годин поспостерігають за його станом і відпустять додому. Спасибі всім!

Новини від мами на 01.04.16

Доброго вечора дорогі наші! Тільки-но повернулися з клініки, відбулася розмова з доктором Кітц. Онкомаркери крові та сечі в межах норми! MIBG все чисто! На МРТ, як пояснила доктор Кітц, МРТ ще дуже довго показує ці місця, де була поразка, буває навіть все життя. або зміни після проїдених хіміотерапій - вони не можуть), а операцію в цьому випадку вони робити не можуть, оскільки ризик дуже великий, тільки контролювати. Перший рік кожні 3 місяці потрібно проходити обстеження у цій клініці, і якщо все буде стабільно, наступні обстеження можна буде проходити за місцем проживання. 8 квітня міні операція з видалення підключичного катетера, і потрібно хоча б кілька днів поспостерігати і додому! Ось такі новини у нас. Спасибі всім !!!


Новини від мами на 30.03.16

Доброго вечора дорогі наші! Вчора взяли мозок. Все пройшло добре. Олежка відійшов від наркозу, виспався і пішли додому. Сьогодні зранку пройшли МРТ, офтальмолога, ЕКГ та УЗД серця. Завтра MIBG сканування м'яких тканин, а в п'ятницю кісток сканування ... та результати відомі будуть теж у п'ятницю. Олежка почувається нормально! Дякую всім за підтримку!


Новини від мами на 27.03.16

Привіт дорогі наші! У нас все добре. Олежка почувається добре. Відпочиваємо, гуляємо, ще два дні залишилося почекати і обстеження. Небагато фотографій наших діток))

Новини від мами на 22.03.16

Доброго дня дорогі наші! Показники крові у межах норми. Почує себе Олежка добре. У вівторок, 29 березня, пункція кісткового мозку за планом ... після МРТ, сканування ... 1 квітня буде результат обстеження вже. Залишився всього тиждень ... очікування просто вбиває ((. Дуже сподіваюся і вірю в те, що все буде добре!) І 8 квітня повинні зняти підключичний катетр під анестезією. Всім дякую за підтримку!


Новини від мами на 16.03.16

Доброго дня дорогі наші! У понеділок були у клініці – показники крові в межах норми. Сьогодні були у стоматолога, цілу годину Олежку мучили)), запломбували два зубики, тепер усі зубки у нього здоровенькі). Почувається Олежка добре. Тепер у клініку нам 21 березня, а 29 розпочинаємо обстеження. Дякую вам за підтримку!

Новини від мами на 07.03.16

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні були у клініці, здали аналіз крові – всі показники в межах норми. Професор Лоде оглянув Олежку — все гаразд. Самопочуття задовільне. Наступного разу до клініки у понеділок нам. В іншому як завжди - гуляємо, якщо немає дощу, а вдома Олежка грає у свою улюблену гру. Ось такі новини. Всім дякую за підтримку!

Новини від мами на 02.03.16

Сьогодні ми мали позаплановий похід до клініки. У Олежки запалилася ясна, і нас направили до стоматолога. Справа в тому, що молочний зуб не давав можливості рости новому, і його видалили під анестезією, ще два зуби треба підлікувати, записали на 16 березня. Завтра нарешті відключать помпу з антитілами! Олежка ніяк не може дочекатися))) годинник вважає). В іншому все гаразд. Почувається моя дитина задовільно, нудота звичайно турбує часом, але блювоти немає. Дякую вам за підтримку!


Новини від мами на 27.02.16

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні нам змінили помпу, до четверга ще капаємось, показники крові — у межах норми. Олежка почувається не дуже добре, нудить, їсти став погано. Чекає на четверга (дні вважає) коли знімуть помпу. В іншому все гаразд. Погода чудова, сонечко, тепло, гуляємо, граємо, розважаємось як можемо). Ось такі у нас сьогодні новини! Дякуємо всім за підтримку!


Новини від мами на 24.02.16

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні нас відпустили додому із помпою. Олежка почувається задовільно, трохи горло болить з ранку, нам видали в клініці таблетки, приймаємо. Обстеження у нас розпочинається 29 березня. Весь цей час ми перебуватимемо вдома, ходитимемо в клініку лише на контроль аналізу крові. Ось такі у нас сьогодні новини. Всім дякую за підтримку!


Новини від мами на 22.02.16

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні ми розпочали терапію, Олежку оглянули, взяли аналізи крові, сечі, зробили ЕКГ, ЄЕГ, рентген та підключили крапельницю. Олежка почувається добре. Настрій піднятий, останній курс, дуже хоче додому.. .І ще у нас новина, МОЗ перерахував на рахунок клініки суму, що бракує, 21 358,62 євро. Дякуємо всім за підтримку!


Новини від мами на 15.02.16

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні здали аналіз крові – всі показники в межах норми. Лікар оглянув Олежку все добре. Почувається також задовільно. У понеділок заступаємо на 5-й останній курс антитіл. І радісно та страшно перед обстеженням контрольним. Ось такі новини на сьогодні. Дякую що ви з нами!!!


Новини від мами на 08.02.16

Доброго ранку дорогі наші! Сьогодні були в клініці, лікар оглянув Олежку, все добре, тільки ось під пластиром де підключичний катетр висип якийсь — взяли бак посів, чекатимемо що покаже... показники крові все в межах норми. Олежка почувається добре, гуляємо на свіжому повітрі, ну а вдома звичайно ж граємо, нічого не змінюється. Ось такі новини. Дякую всім велике за підтримку.


Новини від мами на 05.02.16

Доброго дня дорогі наші! У нас все гаразд, відпочиваємо, набираємось сил. Олежка почувається задовільно, апетит хороший, цілими днями грає у свою гру)). У понеділок на аналізи. Ось такі новини. Всім дякую!!!!!


Новини від мами на 01.02.16

Доброго вечора дорогі наші! Сьогодні здали аналізи, всі показники в межах норми, лікар оглянув Олежку — все гаразд. Почувається задовільно, гуляємо — якщо дощу немає, їмо, граємо. Ось такі новини сьогодні. Всім дякую!


Новини від мами на 26.01.16

Доброго дня дорогі наші! Здали аналізи вчора, всі показники в межах норми, крім ЦРП — 21, завищено, але лікарка сказала, що при антитілах це нормально. Олежка почувається, не скажу що погано, якось часом нудить, а взагалі нічого ... У четвер знімуть помпу і вже буде легше. Ось такі новини у нас. Всім дякую!!!


Новини від мами на 23.01.16

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні моєму найдорожчому і найулюбленішому чоловічку, моєму синочку, Олежці виповнилося 13 років, зовсім вже дорослий). Дякую велике всім за вітання та побажання!!! Так склалося, що ми не вдома в цей день, Олежка трохи засмучений, настрою немає ((. Сьогодні з ранку сходили в клініку, поміняли помпу, почувається Олежка з вчорашнього вечора не дуже добре, нудити починає, апетит потихеньку зникає). такі у нас новини Дякую всім за те, що ви з нами!

Новини від мами на 21.01.16

Ми вже вдома сьогодні відпустили. Завтра знову в клініку на електроенцефалограму голови, у суботу змінять помпу, а в четвер, наступний, відключать. Олежка почувається добре, апетит тримається, настрій гарний, все гаразд, навіть із клініки дійшов цього разу сам, без коляски обійшлися. На 5 курс заступаємо 22 лютого. Ось такі новини на сьогодні. Всім дякую!


Новини від мами на 18.01.16

Доброго дня дорогі наші! Вітаю Вас із найбільшими православними святами Богоявленням та Хрещенням Господнім! Здоров'я вам міцного та всіх благ! Сьогодні ми заступили на 4 курс імунотерапії. Пройшли ЕКГ, здали аналізи та Олежці підключили крапельницю. Відчуває він себе добре, з апетитом теж нормально).


Новини від мами на 11.01.16

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні були у клініці, здали аналізи – всі показники крові в межах норми. Наступного понеділка розпочинаємо 4 курс терапії. Олежка почувається задовільно, нормальний апетит. Погода сьогодні тепла, хоч прогулялися на свіжому повітрі, прийшли додому і Олег одразу ж взявся за свій ноутбук. Ось такі новини. Дякую за підтримку! Дякую що ви з нами!

Новини від мами на 04.01.16

З новим роком вас! Бажаємо всіх благ, міцного здоров'я вам та вашим близьким, успіху у всьому, будьте щасливі! Сьогодні були у клініці, здали аналізи. всі показники не більше норми. Почується Олежка нормально, сидимо в основному вдома, оскільки погода у нас морозна, тому на прогулянки ми зараз не виходимо). Ось такі новини у нас сьогодні. Дякую вам за підтримку!!!


Новини від мами на 28.12.15

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні були у клініці, здали аналізи – всі показники в нормі. Олежка почувається нормально, як тільки відключили помпу з антитілами і апетит відновився, і нудота пройшла. Весь цей тиждень ми вдома в понеділок на аналізи. Всім дякую.


Новини від мами на 22.12.15

Доброго вечора дорогі наші. Вчора ходили до клініки, здали аналізи, все гаразд. Олежці було дуже погано, йому підключили крапельницю - до обіду капалися, потім пішли додому. Другої ночі не спимо, нудота, мучиться — не може заснути, сьогодні дала валеріанки, під ранок заснув. Зовсім нічого їсти не хоче, вважаємо дні, коли відключать антитіла. І про приємне) ... Сьогодні отримали посилку від Наталії Павленко, з подарунками та солодощами для всіх наших діток, хто тут проходить лікування, всі залишилися задоволеними) Дякую за радість, яку ви доставляєте нашим дітям. Ось такі новини сьогодні. Спасибі всім!!!

Новини від мами на 19.12.15

У четвер нас відпустили додому, у п'ятницю зробили МРТ голови — все гаразд, і зробили повторно МРТ черевної порожнини, щоб ще раз подивитися печінку — результат той самий. Сьогодні ходили до клініки, поміняли помпу. У понеділок на аналізи. Олежка почувається нормально, іноді нудить, але порівняно з попередніми курсами набагато краще! Ось такі новини у нас. Спасибі всім !


Новини від мами на 16.12.15

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні третій день антитіл, Олежка почувається добре, їсть, грає ... Цього разу капаємося без морфіну, температура невелика 37,2. Сьогодні у відділення приходив дід мороз, була невелика вистава для діток, подарунки). Завтра нас відпускаю додому. Ось такі новини. Дякуємо всім велике за підтримку!

Новини від мами на 14.12.15

Сьогодні ми вступили на третій курс антитіл. Олежку вже підключили, почувається добре і апетит хороший. Розмовляла з лікарем Кітс, вона пояснила, що в печінці дійсно є якесь маленьке ущільнення, що це може бути аденома, яка виникає після хіміотерапій, оскільки контраст не накопичує, а сканування показало хорошу динаміку, спостерігатимемо і перед четвертим курсом зробимо повторно МРТ. Дякую всім за підтримку, сподіватимемося, що це саме так.


Новини від мами на 11.12.15

Сьогодні ми пройшли МРТ черевної порожнини, і сканування, після обіду відбулася розмова з лікарем, вона поверхово сказала про результати - mibg сканування краще, ніж попередній раз, кістковий мозок чистий, онкомаркери в нормі, а ось на МРТ незрозуміло нічого. то радіологи побачили у печінці, але сама доктор Еллерт нічого на знімку не бачить. У понеділок відбудеться консиліум і там розглянуть знімки і скажуть як справи наші.


Новини від мами на 08.12.15

Вчора, у нас за планом було МРТ і розмова з анастезіологом, але МРТ довелося перервати, оскільки Олежці стало погано, сильно розболілася голова і занудило — це обстеження проходить під сильний шум, навіть навушники не допомагають, протрималася майже година, залишалося хвилин 20 і не витримав(. Тепер проходитимемо заново 18 грудня, можливо під наркозом. Сьогодні під загальним наркозом взяли кістковий мозок. Все пройшло добре, Олежка після проспав ще 2,5 години і ми пішли додому. На завтра нічого не заплановано, а в четвер і п'ятницю MIBG сканування Онкомаркери сечі (ВМК) 18,8 - в нормі, крові 16,9 при нормі 16,3 Залишилося дочекатися інших результатів, дуже переживаємо.

Новини від мами на 05.12.15

У нас все як і раніше, сидимо вдома, ще день і з понеділка починається обстеження - у понеділок МРТ і розмова з анастезіологом. Олежка почувається добре, грає, виходимо прогулянка коли погода дозволяє…Ось такі у нас новини. Спасибі вам!

Новини від мами на 30.11.15

Доброго дня дорогі наші! Сьогодні були у клініці, здали аналізи, все гаразд, плюс кілограм у вазі додали. Олежка почувається добре, апетит нормальний. Вчора ми були на площі, у старому місті, там дуже гарно, все сяє, ялинки, атракціони, Олежка з хлопцями трохи розважалася, погуляла. Ось такі новини на сьогодні. Дякую вам за підтримку!

Новини від мами на 23.11.15

Сьогодні ходили до клініки, здали аналізи — все гаразд. Ось тільки Олежка схуд на 4 кг за весь цей час, не встигаємо набрати вагу, тільки починає відновлюватися апетит, як ми заступаємо на курс… Почується нормально, нічого не турбує. Ось такі новини сьогодні. Дякую вам за підтримку!!!


Новини від мами на 19.11.15

Сьогодні ми ходили до клініки, Олежці взяли аналізи, підключили прилад для добового моніторування ЕКГ – з ним ми просиділи 3 години, після чого відключили антитіла і ми пішли додому. Самопочуття не дуже, нудота і слабкість, повернувшись із клініки, Олежка одразу ліг і заснув. Ось такі новини на сьогодні. Спасибі вам!!!

Новини від мами на 17.11.15

Вчора здали аналізи, все гаразд. Олежка почувається неважливо, вночі сьогодні блювота була, погано було дуже йому( , температури немає, але нудота не минає, п'ємо протиблювоте, але щось не особливо воно допомагає ... Ось такі у нас новини на сьогодні. Дякую за підтримку!


Новини від мами на 15.11.15

Ось ми і «вдома», вчора ввечері видали ліки, які треба продовжувати приймати і о 6-й вечора нас відпустили. Сьогодні з ранку Олежці знову погано, нудить, замучений такий.

Новини від мами на 14.11.15

Додому вчора нас так і не відпустили, тому що температура весь день трималася висока, вночі щогодини міряли, піднімалася до 39,8, вранці блювота, аналіз — нирковий показник був підвищений, залишили, щоб спостерігати. Сьогодні Олежка почувається набагато краще, лікар сказав увечері замінять помпу з антитілами та відпустять нас додому. Перед початком третього курсу ми матимемо повне обстеження. Переживаємо дуже, сподіваємось на позитивний результат. Ось такі новини. Дякую Вам за вашу підтримку, за ваші молитви!


Новини від мами на 12.11.15

Всі ці дні у нас пройшли спокійно, а сьогодні вранці біля Олежки піднялася температура 38,8, відразу апетит зник і настрій. Сьогодні відключать знеболювальне, в п'ятницю нас планують відпустити додому.

Новини від мами на 10.11.15

День вчорашній і ніч пройшли спокійно, морфін відключили вранці рано, Олежка почувається добре, сидить грає, і апетит не пропав, сподіватимемося, що й дні, що залишилися, пройдуть також. Ось такі новини у нас. Спасибі вам!


Новини від мами на 09.11.15

Сьогодні о 7.30 ранку ми вже були в клініці, оформилися, зробили ЕЕГ, ЕКГ серця, рентген, після Олежки підключили крапельницю - морфін (цього разу дозу в половину менше дали), фізрозчин, анальгетик і антитіла. Олежка почувається нормально поки що, сподіваюся другий курс перенесе легше. Ось такі новини. Спасибі вам!

Новини від мами на 02.11.15

Сьогодні були у клініці, здали аналізи, промили катетр, лейкоцити, гемоглобін та тромбоцити – у межах норми. Олежка почувається добре, їсть, гуляємо, грає. З 6 листопада починаємо приймати таблетки знеболювальні, а 9 листопада, у понеділок лягаємо на другий курс антитіл. Такі у нас новини на сьогодні. Дякую всім велике!

Новини від мами на 30.10.15

У нас все як і раніше, час пролітає дуже швидко і це тішить, вже за тиждень заступаємо на другий курс. Олежка почувається нормально, іноді нудить, але не так як раніше, температура в нормі. Цілими днями грає у свою гру, заздалегідь попереджає, щоб я його не турбувала, залишилося виділити йому окремий кабінет))) Щодня виходимо на прогулянку, погода тепла, сонечко, навіть настрій піднімається, наскільки це можливо). Ось такі у нас сьогодні новини. Дякую вам за підтримку!!!


Новини від мами на 17.10.15

Сьогодні ми були в окуліста, оглянувши Олежку, вона нам порекомендувала поки що нічого не робити, тому що протягом усього лікування антитілами зір може змінюватися, а після лікування вже, якщо звичайно він не відновиться, тоді вже підібрати лінзи. Аналіз крові у нормі. Олежка вже більше часу гуляє на вулиці, вже не так швидко втомлюється, апетит потихеньку відновлюється, два дні як не приймаємо протиблювоту. Ось такі новини. Спасибі вам!


Новини від мами на 21.10.15

У нас все як і раніше, вчора, скориставшись нормальною погодою (тут мало не щодня дощі) вийшли на прогулянку, оскільки Олежці було не зовсім добре (нудило, в очах темніло), я його катала на інвалідному візку. Ну а сьогодні вже біля будинку гуляли самі, хоч і недовго, хвилин 20, але все-таки. Олежка навіть покрутив на велотренажері, що стоїть на подвір'ї будинку. Апетит до нас повертається потихеньку, вчора сам попросив бутерброд навіть). На вівторок нас записали вже до окуліста. Ось такі новини на сьогодні. Спасибі вам!

Новини від мами на 19.10.15

Сьогодні ходили до клініки на аналізи, Олежка ледве дійшов, зупинялися біля кожної лавочки, нудота та слабкість ніяк не йде. Нарікає, що праве око погано бачить, професор Лоде сказав, що це наслідки терапії, але все одно призначать нам огляд окуліста. Температура вже нормальна, з апетитом не дуже, але потроху їсть. Ось такі новини на сьогодні. Спасибі всім!

Новини від мами на 15.10.15

Сьогодні відключають нам антитіла! Олежка почувається не важливо, слабкість, температура 37,6, їсти нічого не хоче, нудить постійно. Аналіз на інфекцію, який брали у понеділок, нічого не виявлено. Сьогодні чи завтра нас відпустять додому. Ось такі новини на сьогодні. Спасибі вам!


Новини від мами на 11.10.15

Вчора нас відпустили додому із помпою з антитілами, незважаючи на температуру 38,6. Олежка зовсім слабенька, ледве додому дійшов. Надвечір температура 37,6 була. Вночі погано спав, нудило, голова боліла, вранці блювота була. Випив бульйону трошки і лежить відпочиває. У понеділок у клініку на аналізи. Ось такі новини у нас. Спасибі вам!


Новини від мами на 09.10.15

Два дні вже капаємося без морфіну, болю немає, тільки скаржився на дискомфорт у животі. Сьогодні зробили узі черевної порожнини, ЕКГ, ЕЕГ – все нормально, температура 38,7 тримається. З апетитом погано, змушую хоч потроху їсти, вранці було блювання. сьогодні новини. Дякуємо Вам!


Новини від мами на 07.10.15

Сьогодні Олежка почувається трохи краще, незважаючи на температуру 38,7, яка тримається цілий день, болі в ногах є, але не так як вчора до сліз (вчора вперше побачила як він ридав від болю)… слабкість сильна. Морфін учора підключили, трохи пізніше зменшили о пів на половину, а сьогодні повністю відключили. Ось такі у нас сьогодні новини. Дякую що ви з нами!!!

Новини від мами на 06.10.15

Сьогодні Олежка цілий день почувається погано, болять ноги, відтік, при його вазі 37 кг, ваги показують 41 кг, температура вдень була 38, до вечора 39,1, парацетамол капають і зовсім не спадає, реакція на антитіла. Морфін сьогодні вдень відключили, але відчуваю, що потрібно буде підключати((. Цілий день проспав сьогодні. Апетиту немає, настрою немає, навіть у гру свою не грає. Ось такі у нас на сьогодні новини. Дякую всім за те, що переживаєте та цікавитеся) нашими справами!

Новини від мами на 05.10.15

Весь тиждень ми пробули вдома, тільки один раз сходили до клініки на промивку та заміну пластиру, а так удома міняла пластир сама. У суботу до нас прийшла дівчинка Аріна (вони також проходять лікування тут) із бабусею та покликали Олежку на прогулянку на морську затоку, погода була сонячною. Йому дуже сподобалося, бачив там кораблі, яхти, грали на майданчику у формі корабля, обідали там же у кафе, де готують рибку. Приїхав задоволений і мені це дуже порадувало. Сьогодні ми вже оформилися на стаціонар, Олежці зробили ЕКГ, ЕЕГ голови, і вже підключили крапельницю (фізрозчин, анальгетик, протиблювоте, морфін), а вже через дві години підключать антитіла. Ось такі у нас сьогодні новини. Дякую велике, що Ви з нами!

Новини від мами на 29.09.15

Сьогодні ми ходили до клініки, Олежці зробили промивання підключичного катетера, поміняли пластирі. Видали таблетки (знеболювальні), які потрібно почати приймати за 3 дні до початку імунотерапії, та й продовжувати під час її. До понеділка ми вдома, Олежка почувається добре, апетит тішить). Дякую вам за підтримку!


Новини від мами на 24.09.15

Сьогодні відбулася розмова з лікарем, оскільки фрау Кітс у відпустці була інша, доктор Еллер. Ще не всі результати готові, на словах їй сказали, що кістковий мозок чистий - нічого не знайдено, його розглядають тут у клініці під мікроскпом, але на дообстеження точніше вони відправляють його до Відня і відповідь приходить через 2-3 тижні. Вона сказала що в порівнянні з попередніми обстеженнями картина та ж, засвітилося в кістках черепа, в кульшовому - більше в правій стороні, в хребті, в поперековому відділі, в хресті, під коліном, по МРТ також показало в кістках черепа, (головний мозок - чисто), але ще додала, що під ключицею дві зміни. Сьогодні нас оформили на стаціонар, поставили катетр, взяли аналіз крові, завтра на 11 ранку наркоз, будуть ставити підключичний катетр, увечері відпустять додому. Дякую всім.

Новини від мами на 18.09.15

Сьогодні на 10.00 ранку ми пройшли mibg сканування, півтори години все це тривало, після ми пішли до клініки, де пройшли узд (Олежка ставитиме під наркозом порт наступного тижня) та функцію легень. Також отримали результати онкомаркерів, крові та сечі, все в нормі! Попереду два вихідні Олег просто щасливий, що нікуди рано вставати не потрібно). Ну а з понеділка знову на нас чекають у клініки.

Новини від мами на 17.09.15

Сьогодні вранці ледве розбудила Олежку для походу в клініку, саме в цей день вирішив відіспатися за всі попередні) Поки йшли до клініки Олежка якось настрій не покращувався, незважаючи на те, що погода була сонячною. О 10 ранку нам ввели ізотоп, правда не в тій же будівлі, де ми вже звикли бувати, а потім пішли в клініку, де йому зробили ЕКГ і УЗД серця, а на 14.00 вже пройшли mibg сканування м'яких тканин. Завершуючим цей ще один день у клініці було відвідування ЛОРа. Завтра на 10.00 mibg сканування кісток. У вівторок за планом обстежень - МРТ, а в середу відбудеться розмова з лікарем, фрау Кітц, де ми і отримаємо всі результати обстежень, а також проведемо бесіду про подальший хід лікування. Дуже хвилююсь. Сподіваюся, що стан організму Олежки дозволить пройти необхідну терапію.

Новини від мами на 15.09.15

Ось і почали ми своє довгоочікуване обстеження у клініці Грайвсфальда. У понеділок Олежці поставили катетр, взяли аналізи сечі та крові, зробили узі, а також відбулася розмова з анастезіологом та лікарем, вона розповіла як проводитися терапія антитілами, які можуть бути наслідки (страшно було все це слухати) ((але ми налаштовані тільки на Сьогодні під загальним наркозом взяли кістковий мозок, трепанбіопсію, під час наркозу у Олежки почалося блювання, жовчю, тому йому зробили інтубацію, після чого у Олежки боліло горло, тиск підскочив, і 2 години ще сиділи підключеними до апарату, спостерігали поки все не нормалізувалося, а також сьогодні пройшли окуліста.Цього тижня у нас ще mibg сканування, два рази, спочатку сканування м'яких тканин, наступного дня кісток, наступного тижня мрт.Ну і після закінчення всіх обстежень нам тільки повідомлять усі результати.Олежка почувається добре, втомлюється тільки, тому що в клініці потрібно бути на 7.30 і йдемо додому о 4 годині, ось такі у нас новини.

Новини від мами 06.09.15

Здрастуйте, дорогі наші! Хочу скористатися можливістю і ще раз висловити всім величезну подяку за допомогу та підтримку! Я вірю в те, що всі без винятку, хто з'явився у нашому з Олежкою життя — невипадкові люди! Тільки завдяки всім словам, посиланням, хвилюванням запустилися процеси, які й привели нас до такого результату, та подарували можливість розпочати новий етап боротьби за життя мого синочка! І так вчасно, адже більше для нього лікування нашій країні немає. Напишу чесно, що крім радості відчуваю величезний страх і хвилювання перед тим, що Олежка має дуже важку і складну боротьбу. Звичайно, я намагаюся не видавати себе і тримати в руках, але всередині ніяк не можу подолати всі ці сумніви перед невідомістю майбутнього ... Я розумію, що не можу пройти всі жахи лікування замість нього і стати перепоною хвороби теж не можу, а як хочеться, бачачи його таким, як зараз: без катетера, без мішків під очима на виснаженому обличчі, зі стильною стрижкою, — крикнути на весь світ, що син ЗДОРОВ і цими словами змусити зникнути рак…Так не буває, але моя віра унеможливить, бо я знаю: у мого сина є майбутнє без крапельниць, процедур та хвороби, просто зараз ми проходимо випробування, які зроблять нас сильнішими!!! Ось і в середу розпочали прийом роакутану. Це останні два тижні, і ми закінчимо весь курс-всі 9 місяців. Почувається Олежка нормально, незважаючи на побічні результати від прийому препарату: лущення та облазіння шкіри. Все цікавиться, коли ми вже полетимо до Німеччини, для нього це щось нове, цікаве). В інеті шукає інформацію про цю країну, вже всім друзям-компаньйонам по грі розтрезвонив), ... запитує про процедуру антитіл і переконує мене, що впорається і все пройде, обіймає і каже: "Мамочко, все буде добре, правда!" А я не можу позбутися думок і переживань, боюся, як та що там буде, як Олежка переноситиме терапію та її наслідки. Звичайно, багато наших турбот пов'язані безпосередньо з від'їздом. Зараз чекаємо на відкриття візи, а вже після будемо бронювати або викуповувати квитки. Читали разом з Олежкою на стінці ваші побажання та слова підтримки, ви не уявляєте наскільки вони для нас важливі, величезне спасибі Вам за вашу доброту, любов, співчуття та участь у житті Олежки. Нехай у Вас завжди будуть щастя та радість у ваших сім'ях, а ваші близькі будуть здорові. Не можу позбутися відчуття, що в нашій родині ангелів-охоронців більше, ніж в інших. Були ситуації, коли це прямо відчувалося і раптово з'являлися люди, які допомагали нашому шляху ставати світлішим і прямішим! Низький материнський уклін за всі ваші дії на благо моєї дитини!

Новини від мами на 29.08.15

Олежка почувається добре, правда шкіра облазить дуже сильно на ногах і руках, наслідки таблеток, а взагалі все добре, нормальний апетит. Цілий день грає на комп'ютері у свої ігри, спілкується зі своїми віртуальними друзями, а вечорами виходимо на прогулянку. Наразі ми займаємося підготовкою документів для відкриття візи. Ось такі новини. Всім велике спасибі, без Вас у нас нічого не вийшло б!


Новини від мами на 25.08.15

Привіт дорогі наші! Сьогоднішні новини що не є радісні! МОЗ перерахувало на рахунок клініки 122 000 євро! !! На нашу щастя немає межі! На 14 вересня клініка запланувала нам обстеження, після якого ми розпочинаємо лікування, до якого ми всі так довго йшли! Олежка і радий і одночасно його це лякає, як і мене... але я намагаюся його відволікти, що ми там такі не одні, нудно не буде, що час пролетить дуже швидко, і настане довгоочікувана ремісія! Я всім серцем вірю, що саме так все і буде, що нарешті моя дитина піде до школи, продовжить навчатися, з'являться нові друзі, і все що було, це хвороба, муки, залишиться позаду і ніколи більше ми про це не згадаємо. Я дякую всім за участь у зборі коштів, ВЕЛИЧЕЗНИЙ МАТЕРИНСЬКИЙ ДЯКУЮ всьому нашому адмінскладу, благодійним фондам, телебаченню, дякую людям, дякую, що ви весь цей час були поруч, не дивлячись на відстань. Я від щирого серця бажаю Вам і Вашим рідним здоров'я і нехай Господь Бог зберігає Вас!


Новини від мами 16.08.15

Доброго дня дорогі наші! П'ємо таблетки, мучимося (кожен прийом мені Олежка ставить питання, ну коли це все закінчитися! Сил уже немає дивитися коли погано твоїй дитині. ..єсть не хоче, настрою немає(. Ось такі у нас новини. У серпні чергове обстеження, знову страх , постійно думаєш як і що цього разу буде Дякую всім за фінансову допомогу з побажаннями Олежці якнайшвидшого одужання, сльози на очах, коли читаєш, я знаю, вірю що завдяки Вам, людям яким не байдужа доля дитини, ми пройдемо весь цей нелегкий шлях , і настане той день коли ми віддячимо Вам нашою ПЕРЕМОГИ над цією страшною хворобою.Дякую!Ми любимо Вас,Олежка всім передає спасибі та привіт!


За період з 06.08.2015 по 12.08.2015 надійшло 3 623,71 євро

Приват________________83 580,21 грн або 3 518,73 євро

БФ «Оберiг життя»___надходжень немає, всього надійшло на рахунок БФ 25 746,00 грн або 1 079,87 євро

Звіт про надходження на рахунки фонду можна переглянути за посиланням: http://donor24hrs.com.ua/oleg-rozhko-0

Ощадбанк _______________2 088,00 руб. або 32,63 євро

Білайн________________1 195,00 руб. або 18,67 євро

Мегафон_______________186,81 руб. або 2,92 євро

PayPal_________________ надходжень немає

Ківі_________________550,00 руб або 8,59 євро

МТС__________________328,00 руб. або 5,13 євро

Яндекс_________________1 293,00 руб. або 20,20 євро

Вебмані рублі___________надходжень немає

Вебмані гривні ___________ немає надходжень

Вебмані бел.руб.___________нет надходжень

Вебмані долари__________ немає надходжень

Вебмані євро___________нема надходжень

БФ «Дихання Життя» на рахунку 8 023,85 євро, надійшло 400 грн. або 16,84 євро

Звіт про надходження на рахунки фонду можна переглянути за посиланням: http://spiritusvitae.org.ua/page.php?id=1865

На руки __________________ надходжень немає

Усього до збору __________________ 143 400 євро

Усього зібрано_________________56 467,57 євро

Залишок до збору__________________86 932,43 євро

Курс рубль/євро на 12.08.- 63,9988

Курс гривня/євро на 12.08.- 0,0421

Курс долар/євро на 12.08.- 0,8995

Новини від мами 09.08.15

Доброго дня дорогі наші! Олежка приймає зараз таблетки. Почується нормально, апетит теж нічого. Відпочивали вчора цілий день на природі, Олежка купався, з води неможливо було витягнути, збирав мідії, відерце, але потім випустив назад у воду. Сьогодні ввечері йдемо у кінотеатр на фільм «Місія не здійсненна», Олежка чекає з нетерпінням. Ось такі новини, дорогі друзі. Повертаюся до «хворого» — час іде, а коштів ще дуже багато не вистачає. Допоможіть будь ласка! Адже йдеться про ЖИТТЯ дитини, яка тільки-но почала жити! Відгукнулося багато небайдужих людей після виходу сюжету на каналі 1+1, надходження йдуть і це тішить! Хочу всім Вам подякувати за неоціненну допомогу у зборі коштів на лікування мого синочка, якого він дуже потребує і який йому просто необхідний. Велике Вам дякую за підтримку, теплі слова, за все що Ви робите для нас з Олежкою.


Шановні наші учасники групи допомоги Олежці!

Просимо Вас вважати попередній звіт за період із 21.07.2015-29.07.2015 недійсним, т.к. сума надходжень на приват у розмірі 93 996,03 грн.

Просимо вибачення та надаємо Вам зведений звіт з усіх реквізитів за період з 21 по 5 серпня 2015 року.


За період з 21.07.2015 по 05.08.2015 надійшло 5 076,18 євро

Приват________________96 271,63 грн або 4 110,80 євро

БФ «Оберiг життя»___надходжень немає, всього надійшло на рахунок БФ 25 746,00 грн або 1 079,87 євро

Звіт про надходження на рахунки фонду можна переглянути за посиланням: http://donor24hrs.com.ua/oleg-rozhko-0

Ощадбанк _______________7 418,00 руб. або 108,86 євро

Білайн________________3 290,31 руб. або 48,29 євро

Мегафон_______________5 729,91 руб. або 84,09 євро

PayPal_________________ надійшло 7219,61 руб. або 105,95 євро

Ківі_________________2 650,00 руб або 38,89 євро

МТС__________________750,00 руб. або 11,01 євро

Яндекс_________________900,00 руб. або 13,21 євро

Вебмані рублі___________надходжень немає

Вебмані гривні ___________ немає надходжень

Вебмані бел.руб.___________нет надходжень

Вебмані долари__________ немає надходжень

Вебмані євро___________нема надходжень

БФ «Дихання Життя» на рахунку 8 007,01 євро, надійшло 13 000 грн. або 555,10 євро

Звіт про надходження на рахунки фонду можна переглянути за посиланням: http://spiritusvitae.org.ua/page.php?id=1865

На руки __________________ надходжень немає

Усього до збору __________________ 143 400 євро

Усього зібрано_________________52 843,86 євро

Залишок до збору__________________90 556,14 євро

Курс рубль/євро на 05.08.- 68,1435

Курс гривня/євро на 05.08.- 0,0427

Курс долар/євро на 05.08.- 0,9212


Новини від мами на 01.08.15

Доброго дня дорогі наші учасники та гості гурту! Хочу подякувати всім Вам за те, що Ви завжди поруч, за фінансову допомогу в зборі коштів на лікування Олежці та підтримку, ДЯКУЮ ВАМ ВЕЛИЧЕЗНЕ!!! Олежка почувається нормально, приходить помалу в норму після таблеток, апетит налагодився, але з середи починаємо приймати далі. Гуляємо на свіжому повітрі, ходили до парку, мотузковий парк, де Олежка подолав маршрут із перешкодами, натягнутими над землею канатами, сітками, майданчиками і йому це здорово вийшло). Ось такі новини. Дякуємо всім за те, що Ви з нами!


За період з 21.07.2015 - 29.07.2015 надійшло 4 315,82 євро

Приват________________93 996,03 грн або 4 060,63 євро

БФ «Оберiг життя»___надходжень немає, всього надійшло на рахунок БФ 25 746,00 грн або 1 079,87 євро

Звіт про надходження на рахунки фонду можна переглянути за посиланням: http://donor24hrs.com.ua/oleg-rozhko-0

Ощадбанк _______________2 714,00 руб. або 41,12 євро

Білайн________________1 312,00 руб. або 19,88 євро

Мегафон_______________5 145,61 руб. або 77,96 євро

PayPal_________________ надійшло 5171,38 руб. або 78,35 євро

Ківі_________________1 650,00 руб або 25,00 євро

МТС__________________550,00 руб. або 8,33 євро

Яндекс_________________300,00 руб. або 4,55 євро

Вебмані рублі___________надходжень немає

Вебмані гривні_.__________нема надходжень

Вебмані бел.руб.___________нет надходжень

Вебмані долари__________ немає надходжень

Вебмані євро___________нема надходжень

БФ «Дихання Життя» на рахунку 5 944,05 євро (надходжень немає).

Звіт про надходження на рахунки фонду можна переглянути за посиланням: http://spiritusvitae.org.ua/page.php?id=1865

На руки __________________ надходжень немає

Усього до збору __________________ 143 400 євро

Усього зібрано_________________52 083,51 євро

Залишок до збору__________________91 316,49 євро

Курс рубль/євро на 29.07.- 66,0002

Курс гривня/євро на 29.07.- 0,0432

Курс долар/євро на 29.07.- 0,9143

Новини від мами на 26.07.15

На даний момент Олежка відпочиває від таблеток, ніяк не може натішитися, що не потрібно їх приймати. Апетит не дуже, може від спеки, а може наслідки Роаккутану. Ось такі наші новини сьогодні. Всім дякую за те, що залишаєтеся з нами, за допомогу, за підтримку, якої ми дуже потребуємо.

Новини від мами на 19.07.15

Доброго дня дорогі наші! Приймаємо таблетки, дуже сильна реакція у Олежки на обличчі, губи потріскалися, стягує, особливо вранці дуже мучиться моя дитина ((мажемо маззю, щоб хоч якось полегшити). З апетитом не дуже, поїсти - це у нас проблема, боляче рот відкрити, блідий став якийсь((, навіть схуд трохи. Одне радує, що це останній курс, ще 3 місяці... Виходимо щодня на свіже повітря, гуляємо лісом, Олегу дуже важко довго перебувати в розлуці від свого ноутбука, тому по приходу додому він відразу сідати за свої ігри.) Ось такі наші новини на сьогодні. Дякуємо Вам за Ваші добрі серця, за Ваше чуйне ставлення, за вашу підтримку, фінансову допомогу. дає сили для боротьби із хворобою.

Новини від мами на 12.07.15

Були на консультації в інституті раку, призначили продовжувати пити Роаккутан далі, ще три місяці та й годі. Сходили до відділення, нам видали пігулки на весь третій курс. Почали приймати, на третій день у Олежки на щоках вже шкіра почала облазити (. В іншому все по-старому, так як погода не дуже, прохолодно і дощі, Олежка захотів у кінотеатр на фільм Термінатор, отримав дві години задоволення) ... Дивлюся на нього. .. так приємно бачити як він радіє, усміхається, ніби немає ніякої хвороби, що все це страшний сон ... але на жаль це не так ... Не будьте байдужі до долі дитини, ми потребуємо Вас, Вашої участі. Дякуємо Вам величезним за Вашу допомогу, підтримку та любов до Олежки.

Новини від мам.и на 05.07.15

У нас все як і раніше. Вчора цілий день провели на природі біля річки. Олежка купався, неможливо було витягнути з води), на дні збирав мідії, з дітлахами з піску будували замки. Гуляли в лісі, моя дитина як завжди залишилася задоволеною). Ось такі новини. Дорогі учасники, у нас дуже мало часу! НЕ ПРОХОДІТЬ МИМО ЧУЖОЇ БІДИ!!! Допоможіть будь ласка! Адже йдеться про ЖИТТЯ дитини! Благаю, допоможіть врятувати мого єдиного сина!

Важлива будь-яка допомога!

ДЯКУЄМО ВАМ за Вашу участь, допомогу та турботу, за те, що даєте нам впевненість, віру та надію у завтрашній день, не даєте сумувати та опускати руки. Завдяки Вам ми подолаємо всі проблеми, у нас все вийде. Спасибі вам!!! Здоров'я, щастя вам і вашим близьким і всього найкращого!

Новини від мами на 29.06.15

Доброго дня дорогі наші! Олежка почувається нормально. Вчора цілий день ми гуляли, розважалися, були в експериментаріумі (музей цікавий і пізнавальний), Олежці дуже сподобалося, потім гуляли в парку, катався на катамарані, взагалі залишився задоволеним. Ось такі новини. Всім дякую, що залишаєтеся з нами, за допомогу, за підтримку, якої ми дуже потребуємо. Друзі, дуже сподіваємося, що все ж таки зберемо на життєво важливе, необхідне, лікування для Олежки! Часу зовсім немає ... Я ВАС ДУЖЕ прошу, проявляйте активність - це важливо! Величезне Вам всім спасибі та низький уклін за допомогу та підтримку!!!

Новини від мами на 21.06.15

Доброго дня дорогі наші! У нас все також ... Олежка почувається нормально, відпочиває, їздив з друзями в кінотеатр, залишився задоволеним, а вчора відпочивали на природі, Олежка навіть купався, море задоволень, адже два роки дитина цього не бачила (крім лікарень і крапельниць ... Ось такі у нас новини.

Хочу Вас попросити, дорогі наші учасники, взяти активну участь у зборі, тому що часу на нього залишається зовсім мало ... а у випадку, якщо у нас не буде всієї суми, Олежка не зможе потрапити на лікування до Німеччини, а тут йому ніяке лікування не може бути запропоновано. Всім Вам дякую, за все те, що Ви робили і продовжуєте робити для нас, за вашу віру та підтримку, якої ми дуже потребуємо!


Новини від мами на 14.06.15

Доброго дня дорогі наші! Нарешті отримали останній результат обстеження, трепанбіопсії – все чисто! Слава Богу! Олежка почувається добре, апетит, правда, в натяжку, зовсім їсти не хоче, може через спеку ... гуляємо, виїжджаємо на природу ближче до води. Такі у нас новини. Повертаюся до «хворого» — час іде, а коштів ще дуже багато не вистачає. Допоможіть будь ласка, допоможіть СЬОГОДНІ! Адже йдеться про Життя чоловічка, який тільки-но почав жити! Лікування Олежці необхідне зараз! Мій Олежка для мене - все, він сенс мого життя! Спасибі вам!


Новини від мами на 08.06.15

Доброго ранку дорогі наші! Ми все також чекаємо на результат трепанбіопсії, вже минуло два тижні, а він все ще не готовий. Жахливо переживаю. Олежка почувається нормально. Виходимо вечорами на прогулянки, так як дуже жарко вдень, апетиту нас хороший, на терезах вже 40 кг))). Ось такі у нас новини. і надію в завтрашній день, не даєте сумувати та опускати руки. Завдяки Вам ми подолаємо всі проблеми, у нас все вийде. Спасибі вам!!! Здоров'я, щастя вам і вашим близьким і всього найкращого!


Новини від мами на 01.06.15

Привіт дорогі наші! Вітаємо вас із Днем захисту дітей! Хочу від щирого серця, перш за все, побажати міцного здоров'я, радості, добра, благополуччя! Нехай життя наших діток буде найкращим. Нехай доля оберігає їхню відмінність від поганого. І нехай Бог завжди зберігає їх та оберігає від зла. Ми так само в очікуванні результату трепанбіопсії, цього тижня вже має бути відповідь. По рідкому кістковому мозку результат отримали, метостаз не виявлено! Олежка став зовсім дорослим, вже цікавиться всіма результатами аналізів, раніше я за ним такого не спостерігала, і коли я говорю що все добре, він кидається мені на шию з криками, матусю, я так люблю тебе!)) Вчора ми цілий день провели на природі, біля води, ловили рибку, погода була чудова, Олежка залишився задоволеним). Ось такі новини. Дякуємо ВАМ ВСІМ велике за участь у житті Олежки, за будь-яку допомогу та підтримку

Новини від мами на 24.05.15

У п'ятницю Олежці зробили трепанбіопсію під загальним наркозом, все пройшло добре і швидко, Олег дуже швидко відійшов від нього, поїв добре і знову заснув, а як прокинувся ми поїхали додому, тепер найголовніше залишилося дочекатися результату. У вівторок буде готовий результат пункції, а трепанбіопсія днів через 7-10. Ось такі новини у нас. Спасибі вам!

Новини від мами на 18.05.15

Привіт дорогі наші! Як я вже писала, здали аналізи на гепатити В, С, Джі, та онкомаркер крові NSE, результати отримали, все в межах норми! Завтра йдемо на консультацію в Охмадет, з кісткового мозку, і нам призначать день на трипанбіопсію. Олежка почувається нормально, апетит теж непоганий. У суботу їздили на природу, щоправда, погода була не зовсім тепла, вітряна, але все одно свіже повітря, водичка, нам тільки на користь. Всім дуже вдячні за допомогу, дякую вам величезне, спасибі людям, які відгукуються на наших листівках встановлених у маршрутках Дніпропетровська, дзвонять, бажають якнайшвидшого одужання Олежці, перераховують гроші. Від щирого серця і щирого серця величезне вам спасибі та низький уклін, а також здоров'я та благополуччя!

Новини від мами на 11.05.15

За результатами комп'ютерної томографії лікар переглянув попередній диск за січень місяць, там також спостерігається остеолітична деструкція з осередками склерозу в тілах хребців Th 12, Th 9, Th 7. Було рекомендовано зробити КТ через півтора місяці. Здали аналізи на онкомаркер крові та гепатити, чекаємо на результати. На черзі маємо кістковий мозок. Олежка почувається бадьоренько, вчора ми цілий день провели на свіжому повітрі, відпочивали, все навколо зелене, дуже красиво, сонечко. , невеликі правда, але дуже був радий цьому)), після чого він сказав, що шкода їх і випустив їх у воду, при цьому загадав бажання), а бажання в нього одне, одужати! Такі новини у нас сьогодні. Всім велике спасибі за допомогу та підтримку!


Новини від мами на 06.05.15

Вчора, 4 травня, ми пройшли комп'ютерну томографію головного мозку (висновок — нічого не виявлено), органів грудної, черевної порожнини та малого тазу (висновок — стан після оперативного втручання у правій легені.) Остеолітична деструкція з осередками склерозу в тілах хребців 9, Th 7. Склеротичні вогнища в шийках обох стегнових кісток, не виключено mts у кістки). Лікарю потрібен був диск із попереднім обстеженням, але при мені його не було, сьогодні відправлю електронною поштою, тільки після порівняння вона зможе пояснити що це може бути. Не знаю що й думати (… Залишилося здати аналіз крові та сечі на онкомаркери, а після свят візьмуть кістковий мозок. Олежка почувається добре, всі ці дні провів у розлуці від ноутбука (страждав дуже сильно), зате на свіжому повітрі. Ось такі на сьогодні у нас новини.Спасибі ВАМ ВСІМ велике за участь у житті Олежки, за будь-яку допомогу та підтримку!!!


Новини від мами на 27.04.15

Доброго дня дорогі наші! Олежка почувається нормально, відпочиває, грає, апетит так собі, змушуємо їсти, тому що інакше ніяк. Нарешті погода у нас налагодилася, тепло, сонечко, і настрій якось на краще змінився… Вчора ми скористалися гарною погодою і вийшли погуляти, сходили в ліс, подихали свіжим повітрям, чудово провели час, Олег навіть жодного разу не поскаржився на втома, і на мить здалося, що в нашій родині немає горя, що це все жахлива помилка, страшний сон. синочком. Проходять дні, обстеження все ближче і ближче. Дякую Вам друзі за Вашу чуйність, за турботу, за неоціненну допомогу, за слова підтримки та за НАДІЮ! Дуже важко висловити всі слова подяки, які переповнюють душу. Скажу тільки одне, ДЯКУЮ ЩО ВИ Є У НАС!


Новини від мами на 23.04.15

Доброго дня дорогі наші! Олежка відпочиває, апетит відновлюється, вже просить щось смачненьке, хоча сам не знає, що він хоче))), але просить щось і це не може не радувати). Виходимо на повітря, правда не на довго, щось погода ніяк не налагодитися (то вітер, то дощ. В основному Олежка грає в свою гру, спілкується зі своїми онлайн - друзями, причому це все відбувається на таких емоціях часто, що іноді не вистачає під руками бірушів)), або заливається від сміху, не знаю що там, у цій грі у них відбувається, але з боку це виглядає дуже смішно)). На початку травня на нас чекає чергове обстеження, страшенно страшно, не можу навіть передати це почуття ..., намагаюся не думати про це, відганяю погані думки, які постійно лізуть у голову, але не виходить нічого (, залишається тільки чекати! Хочу Вам подякувати за неоціненну допомога в зборі, на лікування мого Олежки.Велике Вам всім дякую за підтримку, теплі слова, за все, що Ви робите для нас з Олежкою.


Новини від мами на 19.04.15

Сьогодні допиваємо пігулки, чому Олежка дуже радий), адже цілих два тижні перерва. Почується Олежка нормально, нудить іноді, це напевно наслідок прийому таблеток. Апетит так само, по-різному, тобто, його немає. Днями прогулюючись біля спортивного майданчика з Олежкою, я помітила, що він комплексує, уникає спілкування з дітьми, ховається у мене за спиною, мотивуючи тим, що праве око трохи прикрите на відміну від лівого (після операції). Ком у горлі ..... Намагаюся переконати його, що це зовсім не помітно. Через негоду вихідні просиділи вдома, сильний вітер, холодно. Сподіваємося, що скоро потеплішає і ми зможемо виїжджати на природу, щоб Олежка більше рухався, дихав свіжим повітрям. Ось такі наші новини сьогодні. Всім дякую за те, що залишаєтеся з нами, за допомогу, за підтримку, якої ми дуже потребуємо. Вже кілька людей відгукнулися на листівки, які були встановлені в Дніпропетровських маршрутках, і перевели гроші. ДЯКУЮ ВСІМ ВСІМ ВЕЛИЧЕЗНЕ!!! БЕРЕЖИ ВАС БОГ!!!


Новини від мами на 14.04.15

Небагато із запізненням, але ми вітаємо Вас зі світлим святом Великодня. Нехай Господь зберігає Вас та Ваших близьких, оберігає від життєвих труднощів та смутку. Небагато новин ... П'ємо Роаакутан, змащуємо ранки, все те ж, все також (. З апетитом не дуже, поки не п'ємо таблетки, їсть добре, як тільки починаємо пити таблетки, апетит пропадає (. Щодня ходимо на прогулянку, гуляємо, намагаюся як можна довше продовжити час, щоб апетит нагуляти, але нічого не виходить((. Сьогодні вкотре мені зателефонували з Дніпропетровська (там де розмістили листівки у маршрутках), молодик на ім'я Олексій, записав номер картки, розповів, що він працює на заводі , і що вони часто збирають кошти на лікування дітям, дякую величезне йому!Дякую ВАМ ВСІМ велике за участь у житті Олежки, за будь-яку допомогу та підтримку!!!


Новини від мами на 10.04.15

Також п'ємо таблетки, по обличчю вже пішло лущення, мажемо маззю, хоч трохи пом'якшує шкіру і не так сильно стягує, але на ранок теж саме ((. Щоранку я чую одну і ту ж фразу: «Ну коли вже це все закінчитися, і як мені це все набридло!» І як йому пояснити!?, що не так все просто і легко, що попереду нам ще доведеться пройти лікування, довге лікування… Апетит у Олежки середній, цілими днями від ноутбука не відтягнеш, прогуляємося і відразу біжить займає своє улюблене становище.Ось такі наші новини на сьогодні.Дякую Вам за Ваші добрі серця, за Ваше чуйне ставлення, за вашу підтримку, фінансову допомогу.Усвідомлення того, що є такі добрі та сердечні люди, просто окриляє, дає сили для боротьби з хворобою.


Новини від мами на 03.04.15

Здрастуйте, дорогі наші! Минулого разу забула написати, що розмістила листівки із закликами про допомогу у міському транспорті, а саме у маршрутках Дніпропетровська, а в Дніпродзержинську також пообіцяли найближчим часом розмістити. Був навіть один, поки лише один, дзвінок від чоловіка, чия дружина побачила листівки, запитав номер карти і сказав, що не залишаться осторонь нашої біди, дякую йому!

Новини у нас досить буденні, тому що дні проходять, а Олежку цікавить тільки його гра та спілкування в ній з друзями і більше нічого…, часто закривається у своїй черепашці, хоча мені абсолютно зрозумілий його настрій та настрій… Складно чимось захоплюватися, знаючи , Що твоє майбутнє під питанням( Колись він захоплювався колекціонуванням конструктора Лего, у нього це так здорово виходило! іноді ми навіть лаялися на чергові його запити - купити, а зараз ці колекції стоять на шафах і нагадують мені про те, що мій синочок цікавився не тільки комп'ютером ... Вибачте за відступ ....

Ми гуляємо на свіжому повітрі, а заходячи в магазини, Олежка вибирає найкорисніші смаколики, але відмовити йому в цьому я не можу, хоч і розумію, що від усіх цих чіпсів, драже ніякої користі, хоча все ж таки вона є: у нього піднімається настрій , І в мене теж, тому що, просячи мене купити йому солодощі, він мене придбає і лащиться, а це останнім часом стає рідше, а мені ж його хочеться якнайчастіше цілувати і притискати до себе, але на жаль, подорослішав і вже не завжди дається) Апетит є, головне викликати його до столу. З понеділка знову починаємо пити Роаккутан, страшно навіть подумати про реакцію Олежки, він щоразу питає коли ж це все закінчиться і як йому все це набридло((

Як же хочеться, щоб моя дитина, мій синочок, мій Олежка ходив до школи, спілкувався зі своїми однолітками, жив нормальним повноцінним життям, але цього немає, НІ тому, що в нашій родині РАК….. Він не дивиться багаті ми чи бідні, щасливі чи нещасні, дорослі чи маленькі. Усі рівні перед цим страшним діагнозом. Кожен залишається віч-на-віч із цією бідою…

Я дуже хочу звернутися до вас усім — вже давно нашим друзям: моєму Олежці всього 12 років і залишити його одного або допомогти йому в цій боротьбі за життя — Ваш вибір. Я лише прошу Вас, благаю на колінах, допоможіть моєму єдиному синочку, подаруйте йому шанс на ЖИТТЯ! Я ВІД ВСІЙ ДУШІ БАЖАЮ ВАМ І ВАШИМ РІДНИМ ЗДОРОВ'Я І УСЬОГО САМОГО НАЙКРАЩОГО!


Новини від мами на 29.03.15

Привіт дорогі наші! У нас все як і раніше, Олежка відходить від таблеток, ранки проходять поступово, Олег з жахом вважає дні до початку прийому наступного курсу((. З апетитом у нас по-різному, іноді доводиться змушувати, щоб хоч щось з'їв. Виходимо щодня на свіже повітря, гуляємо, приходимо додому і відразу за свої ігри сідаємо)). Ось такі новини, дорогі друзі. Хочу всім Вам подякувати за неоціненну допомогу у зборі коштів на лікування мого синочка, якого він дуже потребує і який йому просто необхідний. Велике Вам дякую за підтримку, теплі слова, за все що Ви робите для нас з Олежкою.


Новини від мами на 23.03.15

Привіт дорогі наші учасники та помічники! Допили двотижневий курс Роаккутана, тепер заліковуємо ранки (. Олежка почувається нормально, апетит. .. по різному буває. Регулярно виходимо на свіже повітря гуляти, намагаюся довше протримати Олежку на вулиці, дуже швидко втомлюється ... Ось такі у нас новини. Дорогі наші, на носі у нас обстеження, серце просто розривається від страху, а раптом щось не те.. .а раптом не дай Бог рецидив.. .Прошу Вас, благаю, нам дуже потрібна ваша допомога, розумію, сума просто величезна, але з світові по нитці а Олежці шанс, шанс на здорове життя.Я Вам дуже вдячна за все, що ви робите для нас, за допомогу, підтримку, за ваше кохання, за почуття, що ми не самотні. Дякую, що Ви є у нас! !


Новини від мами на 16.03.15

П'ємо Роаккутан, знову довкола рота «болячки», стягує, болить, Олег вже просто відмовляється пити пігулки, проблематично стало вмовляю, що це потрібно, необхідно. .. Олежка щодня виходить на вулицю, ненадовго правда, але все одно. ..З апетитом у нас не дуже ((, як починаємо пити таблетки, апетит пропадає. Ось такі у нас справи ... У травні чергове обстеження, нам дуже потрібна ваша підтримка, нам якнайшвидше потрібно потрапити на лікування. Дякую Вам!)


Новини від мами на 10.03.15

Доброго ранку дорогі наші! Продовжуємо приймати Роаккутан. Олежка почувається нормально, апетит у нас кульгає, тобто його немає ((, по різному буває. Погода зараз відмінна, Олежку кожен день відряджаємо в магазин, прогулятися, задишка його вже не турбує, як раніше, пару метрів пройде і зупинявся, та й на болі в суглобах перестав скаржитися.У нас трохи змінилося направлення у зборі, ми збирали на обстеження, на даний момент збір триває але вже на лікування, в тій же клініці, де планувалося і обстеження.І ми все також потребуємо Вас і Дякуємо за розуміння та підтримку!


Новини від мами на 03.03.15

Трохи новин… Олежка почувається нормально, апетит теж начебто нічого, часом сам просить, а іноді змушую їсти. Все також грає, цілими днями сидить за комп'ютером, іноді навіть лаюся з ним, щоб хоч якусь перерву зробив, з одного боку я його розумію, до школи не ходимо, друзів як таких немає, нудно йому(( боляче все це бачити, адже Олежка вже два роки і три місяці не бачив життя нормального, лікарні, будинок і на цьому коло замикається.Як ви вже знаєте отриманий рахунок на лікування з Німеччини, клініки Грайсфальд, 143 000 євро, сума просто величезна і непідйомна. підтримка Звертаюся до Вас Всім з благанням про допомогу Будь ласка допоможіть врятувати синочка, мого Олежку! Дякуємо ВАМ!


Новини від мами на 01.03.15

Отримано рахунок:

Новини від мами на 23.02.15

Доброго дня, дорогі наші! Новин у нас небагато. Вчора ми допили Роаккутан, а тепер, у перерві, заліковуватимемо ранки. Олежка почувається нормально. Відпочиває, висипається, їсть добре. Нарешті погода у нас просто чудова, світить вже весняне сонечко — і ми користуємося моментом, виходимо на свіже повітря гуляти, правда не надовго, рівно на стільки, на скільки вистачає Олежку)), решту часу проводимо за іграми. Так і йдуть наші дні в очікуванні довгоочікуваного обстеження.

Друзі, я в черговий раз звертаюся до вас — допоможіть нам із синочком якнайшвидше пройти це обстеження, щоб у нас була можливість і ще залишилися такі добрі шанси перемогти хворобу! Мій Олежка для мене - все, він сенс мого життя! Дякую Вам друзі за Вашу чуйність, за турботу, за теплі слова підтримки та за НАДІЮ! Чи не відбирайте її у нас! Разом із Вами у нас все вийде!


Новини від мами на 20.02.15

У нас все як і раніше, допиваємо роаккутан і на нас чекає двотижнева перерва. Олежка почувається добре, ось тільки знову ранки біля губ турбують, болять, особливо вранці, за ніч стягує, тріскається, трохи крові (( навіть. Апетит у нас в порядку, крім основної їжі Олежка постійно просить щось смачненьке (солодке)) , і бутерброди, і це дуже радує!.. Намагаємося, по можливості, якщо звичайно погода дозволяє, частіше виходити на свіже повітря, правда на довго нас не вистачає, Олежка швидко втомлюється і повертається до свого «ненаглядного» ноутбука, до своїх віртуальних друзів. такі у нас новини на сьогодні.

Звичайно ж чекаємо вже з Олежкою, коли зможемо нарешті вирушити до Німеччини, щоб остаточно добити нашого ворога, нейробластому... І віримо, що все в нас вийде! Тому знову і знову звертаюся до вас почути крик мого материнського серця — допоможіть нам, будь ласка, якнайшвидше закрити збір! Час не наш союзник, він наш ворог разом із Олежкиною хворобою. Велике спасибі всім, хто залишається поряд, за Вашу постійну допомогу, підтримку та участь у нашому з Олежкою життя! ВИ ПОТРІБНІ НАМ!


Новини від мами на 16.02.15

Доброго ранку дорогі наші! Продовжуємо приймати Роаккутан другий тиждень, вже починають виявлятися заїди в куточках губ. Олежка почувається краще, кашель є, але не такий сильний і частий, чхаємо, ніс закладений, продовжуємо приймати ліки. На вулицю не виходимо, тому що погода морозна, сидимо вдома, Олежка грає у свою улюблену гру на комп'ютері з ранку до пізнього вечора, лягати пізно і спить потім до обіду)). Ось такі у нас новини, Дякуємо вам усім за допомогу та підтримку!


Новини від мами на 13.02.15

Доброго дня дорогі наші! Продовжуємо пити Роаккутан, вже не так сильно це відбивається на шкірі, лущення тільки на обличчі ... Олежка захворів, кашель, ніс закладений, вже другий тиждень лікуємося, але поки цей стан не проходить ((. Болі в суглобах вже не такі болючі, походжаємо, легше набагато стало.Апетит у нас хороший, їсть із задоволенням, навіть сам просить щось смачненьке))). В іншому тримаємося, я вже в передчутті наступного обстеження, думала пройдемо це і заспокоюся, але не тут то було… Думки не залишають мене, думаю постійно тільки про одне, щоб не Дай Бог нічого не сталося, це так страшно, не передати просто словами , напевно мене зможуть зрозуміти тільки ті батьки, кого це торкнулося((! Дуже важко висловити всі слова подяки, які переповнюють душу. Дякуємо Вам за допомогу, підтримку, за ваше кохання, за почуття, що ми не самотні. ДЯКУЮ!!!


Нова картка 4731 2171 0964 2106 попередня 4149 4978 1493 1475 заблоковано. Спроба злому!


Новини від мами на 09.02.15

Доброго ранку дорогі наші! Сьогодні ми знову починаємо пити Роаккутан. У Києві видали нам таблетки на другий курс, переглянули блоки та шибки по кістковому мозку, все підтвердилося, пухлинних клітин не виявлено, а також переглянули диск з комп'ютерної томографії, опис також збігається з описом наших лікарів. Призначили пити далі Роаккутан і через три місяці повторне обстеження (КТ, онкомаркери та трепанбіопсія кісткового мозку). Олежка трохи захворів, ніс закладений, чхає, другий тиждень пішов, а ніяк не можемо вивести застуду, імунітету зовсім немає ((. Болі в суглобах вже не так турбують, ходить краще Слава Богу! На вулицю виходимо, якщо погода не морозна і не вітряна, а переважно Олежка захоплюється своєю улюбленою справою — грою)). А ще, ми отримали лист та листівку, від Черезової Мар'яни Володимирівни (спасибі величезне), у якому дуже багато щирих, теплих та серцевих слів. Мар'яно! Ваш лист дійсно доставив нам радість, дякую Вам від нас з Олежкою, велике! Ось такі новини, дорогі друзі. Хочу всім Вам подякувати за неоціненну допомогу. Велике Вам дякую за підтримку, теплі слова, за все що Ви робите для нас з Олежкою.


Новини від мами на 03.02.15

Вчора ми приїхали додому з лікарні, Олежка так на це чекав)), він дуже переживав за результати обстеження, але не дивлячись на це, завжди мене заспокоював, дорослий уже такий став)). 29 січня зробили комп'ютерну томографію головного мозку, легенів, тазу, все добре, 30 січня були готові результати онкомаркерів, все в межах норми, що дуже порадувало, та й у понеділок зробили комп'ютерну томографію ніг, все теж добре, все-таки болі в суглобах, це побочка роакутану, лікар призначив пропити кальцій. І останній результат кісткового мозку чекаємо днями, дуже переживаю, бо востаннє були розбіжності, у нас показало метостаз, а у Києві ні. Але, як завжди, ми віримо в диво і сподіваємося на краще. Ну і одразу, як виписка буде на руках, з усіма результатами до Києва на консультацію. Ось такі новини на сьогодні. ДЯКУЮ ВЕЛИЧЕЗНЕ Всім!! !


Новини від мами на 27.01.15

Вчора ми оформилися в ОДКБ м.Дніпропетровська на обстеження і цього дня ми пройшли лише ЕКГ. А сьогодні ми здали кров і добову сечу на онкомаркери (результати будуть у п'ятницю), так само були сьогодні у нейрохірурга (з приводу того, що у Олежки болять суглоби в ногах), він сказав що по його профілю нічого немає, направив нас до кардіоревматолога, і завтра зробимо узі та луну серця і вже з результатами до нього на прийом. Ну, і сьогодні взяли кістковий мозок (трепанбіопсію). З ранку Олег нічого не їв, чекали дуже довго… О 14.00 за ним тільки-но прийшла медсестра, розлучилися ми не надовго- хвилин через 20 Олежка був уже в палаті. А під наркозом ще сказав, що я йому наснилася і попросив обійняти його ... і проспав ще 2 години, після чого встав поїв і зайнявся своєю улюбленою справою-грою).

Ось такі сьогодні у нас новини. Спасибі вам!


Новини від мами на 25.01.15

Доброго дня дорогі наші друзі! Хочу ще раз всім подякувати за привітання Олежці в день народження, було дуже багато побажань, теплих слів, залишилося тільки втілити їх у реальність, величезне дякую! Цього дня до нас приїжджали з каналу ICTV, знімали ролик для телебачення, коли транслюватимуть, сказали заздалегідь. Сьогодні ми допиваємо останній день роакутану, після чого двотижнева перерва. Олежка скаржиться на болі в ногах, ходити став якось накульгуючи і насилу, не знаю що і думати, у побічних ефектах роакутану вказано болі в м'язах і суглобах, сподіватимусь, що це наслідки таблеток, а ні що інше… Завтра ми лягаємо до лікарні на обстеження, за планом комп'ютерна томографія, УЗД, та здавання крові та сечі на онкомаркери, потім до Києва (НДР) з результатами для консультації. Олежка дуже не хоче в лікарню, і я його розумію, набридло йому все це, плаче, каже, коли все це закінчитися .... а я і не знаю що йому відповісти (((. Такі новини у нас на сьогодні. Всім дякую велике). за допомогу та підтримку!


Новини від мами на 18.01.15

Ми приймаємо таблетки «Роаккутан», а на обличчі у Олежки вже з'являються ранки - дрібні, дрібні, а за ними почнеться свербіж і ще неприємні відчуття (але, такий побічний ефект від прийому препарату вітаміну А у великих дозуваннях, що не може не позначитися на слизових і шкірних покривах.Їсть Олежка, поки немає стоматиту, з апетитом.

сніданок-це грінки))). Вже потроху виходимо надвір, хоча Олежці дуже важко ходити, з'являється задишка і нам доводиться зупинятися. Після відпочинку ми продовжуємо йти далі. Боляче… Боляче дивитися на все це… Страшно… Страшно від безсилля і від того, що час іде, а коштів ще дуже багато не вистачає… Ваша допомога дуже важлива для мене, збір йде дуже повільно. У будь-який момент може статися рецидив, адже нейробластома це страшна і підступна хвороба, і він може перекреслити життя моєї дитини ... Господи, пишу і здригаюся від цих думок ... Нам просто необхідно потрапити в клініку на обстеження і почати лікування якнайшвидше. Тому я звертаюся до Вас, я змушена кричати про допомогу! Я благаю почути мене! Без вас нам не впоратися! Благаю допомогти! Я ДУЖЕ ХОЧУ ЩОБ МІЙ СИН ЖИВ!!!!! Допоможіть будь ласка!!! Я дякуватиму все своє життя всім, хто допомагає зберегти життя моєму синові…Пробачте про те, що прошу і закликаю до вас, друзі, але ВИ НАША ОСТАННЯ НАДІЯ…


Новини від мами на 11.01.15

У нас все добре. Олежка почувається нормально, апетит у нас середній, все йому набридло, а що хоче сам не знає)). З ранку сідати за ноутбук і грає в гру з друзями, розважається як може. Ходити ми не виходимо тому що погодні умови не дозволяють, я дуже боюся щоб не застудився. Хворіти нам просто протипоказано! А так хочеться, щоб Олежка, як і всі дітки, міг подуріти, покататися на тих же санках. Але я не перестаю сподіватися і вірити, що це станеться!

Дякуємо ВАМ ВСІМ велике за участь у житті Олежки, за будь-яку допомогу та підтримку!!!


порозуміння і побільше тепла на вашому життєвому шляху. Нехай зберігає Вас Бог! Велике Вам спасибі за допомогу, за підтримку, за все, що Ви робите для нас, для Олежки!!!


Новини від мами на 24.12.14

Доброго дня дорогі наші! У нас все йде за планом, допиваємо до кінця тижня таблетки і Олежку чекає двотижнева перерва. Картина все також на обличчі, лущиться і тріскається шкіра, заїди. Олег уже зі скандалом просто відмовляється пити їх, але щоразу пояснюю, що треба так, що це таке лікування. В іншому все нормально, якщо це можна так назвати, у січні обстеження, страх та переживання не залишають мене! Тільки й чутно що йдуть дітки, ті самі діти, яких ми знали, з ким ми проходили разом лікування, в грудях все стискається, хочеться кричати від болю! Я хочу сказати, що це неправильно, коли вмирають діти тільки тому, що у батьків немає коштів на дороге лікування за кордоном. Я прошу Вас, будь ласка, допоможіть врятувати синочка мого, допоможіть нам потрапити до клініки, адже час не чекає!


Новини від мами на 12.12.14

Доброго дня дорогі наші!

Ось і пройшли наші 2 тижні перерви. До понеділка нам треба здати аналіз крові на біохімію, і якщо все в нормі, то приймати таблетки ми вже будемо вдома. У Олежки тільки затяглися ранки, все почало проходити, а тут все спочатку.

Почується Олежка себе добре, нормальний апетит, грає в ігри на комп'ютері з друзями ... взагалі розважається як може. Ось уже 2 роки минуло як ми боремося із цією страшною хворобою. І зараз мені страшно як ніколи, страшно, що пройдені всі етапи лікування, що у нас в країні нам більше нічим не зможуть допомогти, але у нас є шанс на повне одужання, тільки от ТАКІХ засобів для цього немає!

Але ми з Олежкою не втрачаємо надію - адже у нас є Ви! !Величезне Вам материнське ДЯКУЮ!


Новини від мами на 29.12.14

У нас все потихеньку, пропили два тижні таблетки, з сьогоднішнього дня двотижнева перерва. Олежка щасливий, що не треба пити пігулки)) вся «краса» на губах і вже в носі(( повискакували болячки. Сьогодні ми готувалися до Нового року, Олежка допомагав прикрашати ялинку, він з нетерпінням чекає на новий рік)). Ми всі його чекаємо, і сподіваємося, що в Новому році у нас буде все по іншому, все по новому! Дорогі наші учасники! Бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров'я, кохання,


Новини від мами на 10.12.14

На даний момент Олежка знаходиться вдома, п'є таблетки (біотерапія), вітамін А, у великих дозуваннях, два тижні п'ємо, два тижні перерву. Побічні дії, звичайно, неприємні, лущиться шкіра на обличчі, заїди з'являються, навколо рота шкіра тріскає і крові. ….Ну а в іншому Олежка почувається добре. Призначено пропити 3 місяці (1курс), після нас чекає обстеження.

Comentarios


bottom of page