top of page

Сажнева Катерина

Діагноз: ДЦП, подвійна спастична геміплегія із грубими руховими порушеннями, виражена затримка психомоторного розвитку, симптоматична епілепсія, стадія медикаментозної ремісії.

Надано фінансову допомогу у розмірі

27 021 грнНовини на 26.07.16

Катя пройшла курс реабілітації у центрі Інново, а також встигла у Дніпропетровську пройти курс йоги, який допоміг їй ще більше розслабитись. Нещодавно Катя приїхала з моря, доки вона буде вдома, у вересні у неї поїздка до Києва, а вже у другій половині жовтня черговий курс у центрі «Інново».


Новини від мами на 16.05.16

Марина, мама Каті, порадилася з Дніпропетровським нейрохірургом з приводу операції і вирішила поки що її не робити, бо вже багато часу втрачено. Восени Катя знову їхатиме на консультацію до Києва, можливо питання з операцією знову порушуватиметься.

На сьогоднішній день, Катя вже готова їхати на курс реабілітації в центрі Іннова, з 22 травня та 2 тижні. Вона ніколи там не була, але є дуже багато позитивних відгуків про цей центр. Бажаємо Каті максимально позитивних результатів від реабілітації.


Новини на 25.04.16

Катя вже повернулася із Києва. На жаль, є невтішні новини — Каті рекомендовано хірургічне втручання, шунтування. Цю операцію потрібно було зробити ще коли дитині було 2-3 роки і тоді ефект від занять та реабілітацій був би набагато кращим. А зараз багато часу втрачено і не кожен фахівець захоче братися за цю операцію. Так що Марина, мама Каті, зараз на роздоріжжі, оскільки цього вона зовсім не очікувала, до того ж планувалася поїздка до Трускавця на травень місяць, її звичайно можна перенести, але ось гроші клініка не поверне, адже ця сума не завадила б при такої операції, якої потребує Катя.


Новини на 18.04.16

Катя з сьогоднішнього дня знаходиться у клініці Берсеньєва. Лікування вона проходитиме до п'ятниці, а потім, як і планувалося, консультація у епілептолога.


Новини на 07.04.16

На сьогоднішній день Катя знаходиться вдома. На квітневий курс реабілітації у клініці проф. Козявкіна вона не їде. Але за той з 18 по 22 квітня заплановано лікування у клініці Берсеньва м. Київ, а 22 квітня – консультація у епілептолога з подальшими рекомендаціями щодо лікування.


Новини від мами на 31.03.16

Продовження інвалідності Каті


Новини на 07.03.16

Мама Каті вже сплатила курс у центрі «Іннова». Нині Катя знаходитиме на стаціонарі в лікарні. У неї був напад. Повторна енцефалограма показала, що у неї є напади. Поки що не відомо, що буде з Київ із клінікою Берсеньєва, після лікування до лікарень у Дніпропетровську це питання вирішуватиметься

Новини на 02.03.16

Катя зараз не ходить у садок, вона проходить лікування. Їй нещодавно провели енцефалограму і вона показала, що на жаль, Катя має судомну готовність, хоча нападів у неї немає. Тому лікарі ухвалили рішення завтра, 03.03 переробити обстеження після чого Марина, мама Каті, вже консультуватиметься з київськими лікарями


Новини від мами на 27.01.16

Самопочуття Катюші гарне. Наприкінці грудня почали ходити до басейну. Катюші у басейні займатися дуже подобається. На даний момент проходимо реабілітацію у медико-соціальному реабілітаційному центрі дітей ДГЗ (ж/м Придніпровськ). У цьому центрі Катюша проходить курс масажу, лфк, парафінотерапію, музичні заняття, індивідуальні заняття з логопедом, соціальним педагогом, а також займається сенсорикою, аромотерапією, і їсть кисневу пінку. На заняттях виявляє інтерес і дуже старається. Катюша вже знає деяких тварин, вчить кольори та геометричні фігури. У лютому записалися до стоматолога на лікування зубів. У березні у нас перекомісія з інвалідності у 5 дитячій лікарні у відділенні неврології. На квітень записалися до Козявкіна на курс реабілітації. У травні до клініки Іннова у Львові.


Звіт про реабілітацію від мами на 21.12.15


Новини на 07.12.15

Катя успішно пройшла черговий курс реабілітації у клініці проф. Козявкіна у м. Трускавець. Найближчим часом збирається з мамою поїхати до бабусі і погостювати в неї деякий час.


Новини на 06.11.15

Мама Каті активно займаєтесь із нею і намагається дати їй максимально можливі реабілітації. Таким чином, у липні місяці Катя пройшла курс реабілітації до Трускавця, у серпні — їздила на море оздоровлюватися, у вересні — була у Києві в клініці Берсеньєва, а ось уже 15 листопада — їде на черговий курс реабілітації до Трускавця.

Лікування, процедури та заняття дуже позитивно впливають на Катю, вона стала активнішою, стала краще перевертатися, впевнено тримає голову, зміцніла спина, знизився тонус, виявляє більше інтересу до книжок, мультфільмів та інших діток. Так само Катя ходить у садок, де їй дуже подобається.


Новини від мами на 24.06.15

На даний момент все нормально, ходимо до спец. сад. 12 липня їмо до Козявкіна на 4 курс реабілітації.


Новини від мами на 22.05.15

Справи поки що у нас не дуже. У Катюші були у понеділок напади судом, на тлі чого не зрозуміло навіть неврологу. А вчора було блювання, теж причина невідома. Цей тиждень провели у лікарні у неврології.


Новини від мами на 05.04.15


Новини від мами на 03.03.15

Ми зараз у санаторії Хаджибей. з 02.03.15 до 25.03.15. А так все добре


Новини від мами на 02.02.15

Пройдені курси реабілітація з 08.14 до 02.15 р.р.


З 18.08.14 по 22.08.14 р.р. - Інститут проблем болю, м. Київ. Пройшла курс амбулаторного лікування нейрометамерної рефлексотерапії та метамерного введення цераксону, амінокислот, гангліозидів, регуляторних пептидів.


З 03.11.14 по 14.11.14 р.р. - РЦ Еліта пр. Козявкіна. Проведено лікування: нейрофізіологічна корекція хребта за методикою В.І.Козявкіна, рефлексотерапія, комплекс масажу, мобілізуюча гімнастика, мобілізація переферичних суглобів, апітерапія, орофаціальний масаж, механотерапія, вібротерапія, ерго


З 08.12.14 по 12.12.14 р.р. - Інститут проблем болю, м. Київ. Пройшла курс амбулаторного лікування нейрометамерної рефлексотерапії та метамерного введення цераксону, амінокислот, гангліозидів, регуляторних пептидів.


З 02.01.15 до 16.01.15 р.р. реабілітація за місцем проживання (м. Придніпровськ)


У лютому перерва


План реабілітації найближчим часом


03.15 г - 04.15 г реабілітація РЦ «Орлятко», м. Нікополь


З 18.05.15 по 30.05.15 р.р. курс реабілітації у ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування», Трускавець


Новини на 30.01.15

Катя не припиняє занять і, звичайно ж, у неї є успіхи. Вона періодично їздить на курси реабілітації до Києва (клініка Берсеньєва) Трускавець (Міжнародна клініка проф. Козявкіна), а також різноманітних клінік за місцем проживання. Катя вже ходить до спеціалізованого садка, де їй дуже подобається.


Новини на 04.06.14


Новини на 12.05.14

На сьогодні Катя перебуватиме у Львові на реабілітації. Дівчинка почувається добре, старається, займається і, Слава Богу, не хворіє. 17 травня вона повертається додому. Наступна поїздка на лікування запланована на жовтень місяць.


Новини на 26.11.13

Катя вже повернулася додому. Їй стало набагато краще, звичайно колосальних результатів немає, лікарі кажуть, що Катя піддається лікуванню і її можна буде підняти, головне не зупинятися в реабілітації. Наступна поїздка до центру запланована на 5 травня.


Новини на 06.11.13

Мама Каті, Марино, щиро дякувати фонду «Оберіг життя» за надану їй допомогу у зборі необхідної суми на лікування. Катя разом із мамою вирушають до Львова до центру Еліта на реабілітацію. Тривалість курсу з переїздом із 9 листопада по 23 листопада.


Новини на 31.07.13

Каті прийшов рахунок із клініка «Еліта»


Новини на 16.05.13

Сьогодні Катя закінчує курс реабілітації в окуліста. У п'ятницю, 17 травня, вона лягатиме до 5-ї дитячої лікарні на обстеження та подальшу реабілітацію. Там вона пробуде 2 тижні і весь цей період дитині необхідні мед.препарати. Мама Каті найближчим часом має намір робити повторний запит до Міжнародного центру реабілітації проф. Козявкіна, то вперше їй дали відмову. Лікарі кажуть, що дівчинка не має протипоказань для лікування.


Новини на 01.04.13

Катя пройшла запланований курс реабілітації. Колосальних результатів на жаль немає, але свої мінімальні покращення є. На тому тижні дівчинка сильно захворіла, але на сьогоднішній день почувається набагато краще. Катя має можливість поїхати на безкоштовне лікування до Києва, але зібрати необхідну суму на проїзд та проживання (близько 2 000 грн.) не вдається, тому що всі гроші йдуть на придбання необхідних мед. препаратів.


Новини на 06.03.13

На сьогоднішній день Катя проходить другий курс у Центрі Реабілітації. Тривалість курсу складає 3 тижні з 27 лютого до 14 березня. У лікування входять масаж, ЛФК, таблетований цераксон, уколи церобролізин по точках. Поки не можна похвалитися особливими результатами, але сподіваємося на позитивну новину до кінця березня. Також мати Каті веде переговори з клінікою Козявкіна, оскільки вони не хочуть брати не лікування через симптоматичну епілепсію.

Comentários


bottom of page