top of page

Тригуб Аліна

Діагноз: Органічне ураження ЦНС, вада розвитку головного мозку, затримка психомовного розвитку, спастичний тетрапарез, епісиндром, ДЦП

Надано фінансову допомогу на лікування дитини у розмірі 7 189 грн.


Новини від мами на 18.03.19

Алінка сьогодні розпочала реабілітацію у Трускавці. На жаль, ми не були на лікуванні цілий рік, була тривала перерва. Вдома хоч ми й трохи займалися, але реабілітація в Клініці завжди набагато ефективніша. Дуже сподіваємося на позитивну динаміку у розвитку!


Новини від мами на 18.09.18

У Алінки все нормально, все літо ми провели на дачі за містом, там дуже добре було, цілий день на свіжому повітрі купалися в басейні. У жовтні сподіваємось потрапити до Трускавця на реабілітацію. Загалом стан Аліночки добрий. Сподіваюся, якщо поїдемо на реабілітацію, то буде ще краще.


Новини від мами на 03.05.18

Аліна пройшла чергове лікування у Трускавці, зараз вдома відпочиває.

Лікування пройшло добре, Алінка переносила всі процедури стійко без сліз, навіть на вертикалізаторі не обурювалася, а намагалася робити вправи. Загалом лікування пройшло вдало, сподіваємось отримати ще нові «умільки». Далі продовжуватимемо і закріплюватимемо всі будинки. Зараз погода відмінна, Алінка з нами на дачі, відпочиває поки що в тіні.


Новини від мами на 08.12.17

У Аліночки все добре. У жовтні були на реабілітації у Трускавці. Вона помітно зміцніла, стала активніше перевертатися і намагається сісти, міцніше стоїть на ніжках. Нині ми займаємося вдома. Нарешті отримали нову коляску, Алінці в ній сидіти зручно, але тільки дуже широка і важка, в ліфт не входить. На зиму поки що не плануємо нікуди їхати на лікування, а ось навесні сподіваємось поїдемо на реабілітацію до Трускавця.


Новини від мами на 15.08.17

Ми з Алінкою були у санаторії в Євпаторії. Лікування пройшло добре, Алінка була на ваннах, на грязях, робили акупунктуру, ЛФК, масаж, магніто та електоро стимуляцію м'язів. Вже під час лікування дуже добре розслабилася, почала легко перевертатися і намагається сісти, зміцніла в ногах, впевнено стоїть із підтримкою. Також нас порадувало тепле море, після процедур виходили на пляж та плавали.
Новини від мами на 07.04.17

Ми зараз із Алінкою на лікуванні у клініці Козявкіна. Перші дні для Алінки були дуже важкими, але зараз, на кінець першого тижня, Алінка вже втягнулася в ритм лікування. Процедури зазвичай до 3-х годин, потім Алінка після обіду спить. На процедурах поводиться добре, але на ЛФК трохи обурюється, особливо на вертикалізаторі. Поки що у нас все добре. Вже є невеликі вдосконалення. Нового візка так і не отримали, поки підремонтували старий і їздимо на ньому, дуже переживаю, щоб він остаточно не зламався.


Новини від мами на 19.12.16

Ми тільки-но повернулися з лікування в Трускавці. Стан Аліночки гарний, ніжки вже майже розгинаються, зараз вчимося стояти, але ноги слабкі та Алінка стояти довго не хоче. Але я її потихеньку продовжую вдома тренувати. Ще Аліночка почала ще вище піднімати голову, намагатися сісти. Хочемо у березні-квітні знову пройти курс лікування у Трускавці. Але вартість лікування піднялася на 2 тис і зараз лише за лікування необхідно 11 000 грн., також піднімають ціни на проживання. Ще виникла проблема, наша стара коляска зламалася, а нову в соцзабезі чекаємо вже близько року, але все-таки сподіваюся, що скоро отримаємо. Зараз нас держава взагалі кинула віч-на-віч із нашими проблемами. Взагалі настрій у мене зовсім поганий. Слава Богу хоч Аліночка радіємо посмішкою і невеликими успіхами!! Я дуже прошу Вас допоможіть нам з оплатою на наступний курс лікування.


Новини від мами на 14.09.16

Все літо ми були на дачі, Алінка весь день була на свіжому повітрі, купалася у басейні. Наприкінці серпня Алінка була на реабілітації у Трускавці.

Через довгу перерву в лікуванні та швидким зростанням у Алінки погано розгинаються ноги, встає тільки на одну ногу, а другу підтискає і через це одна ніжка стала схудшою. Лікування було спрямовано подолання цих контрактур. Зараз уже стан ніг кращий, вдома ми продовжуємо ЛФК і масаж, В інших дітей почалося навчання, тому зараз у мене немає зовсім вільного часу. Через 3 місяці (наприкінці листопада) хочемо знову повторити інтенсивний курс у клініці Коявкіна.


Новини від мами на 14.03.16

У нас все нормально, Алінка почувається добре. Ось тільки-но повернулися з реабілітації клініки Козявкіна. Лікування пройшло добре, вже з перших днів лікування всі побачили покращення, Алінка почала розуміти голову і тулуб, лежачи на спині, намагається сісти, поки ще повністю сісти самостійно не виходить, але вона дуже намагається, помітно погладшала і зміцніла, сподіваємося подальше лікування буде також приносити нові покращення та результати.


Новини від мами на 03.11.15

Ми тільки повернулися з лікування у Клініці Козявкіна у Трускавці! Аліночка перенесла лікування відмінно. Помітно зміцніла на заняттях ЛФК, старалася, бувало звичайно, що обурювалася і плакала. А на масажі намагалася заповзти, доводилося її тримати. Загалом у нас все гаразд. Наша інструкторка показала нам вправи, які необхідно робити між курсами лікування, трохи відпочинемо та почнемо працювати вдома. Але нам ще необхідні гроші на проїзд, оформлення віз, проживання та харчування. Якщо є можливість, будь ласка, допоможіть!


Новини від мами на 01.09.15

У нас все нормально, майже все літо ми з Аліною та дітками були на дачі у бабусі. Весь день на свіжому повітрі та плавання в басейні пішло Алинці на користь, почувається непогано, трохи погладшала. Займаємось самотужки, а в листопаді, якщо вийде, хотіли б потрапити до клініки до Козявкіна.


Новини від мами на 05.05.15

Стан Аліночки покращав, напади рідко і не сильні. Ми зараз інтенсивно займаємося вдома ЛФК, стоїмо у Вертикалізаторі, Краще та довше сама може посидіти. Ходімо до місцевої поліклініки на масаж. За деякими сімейними обставинами поки що не маємо можливості виїхати з міста. Тому займаємось самі.


Новини від мами на 16.03.15

Стан Аліночки зараз не дуже стабільний, напади стали частіше але з меншою інтенсивністю. Я пов'язую такий стан зі змінами у погоді, вона зараз стала дуже метеочутливою. До Трускавця поки що з сімейних проблем не можемо поїхати, сподіваємось перенести наше лікування на травень. Поки що самі займаємося вдома, наскільки дозволяє самопочуття Алінці.


Новини від мами на 09.02.15

Поки ми успішно приймаємо призначені у Білій церкві препарати, ще додали одну травичку, є по ній добрі відгуки. Алінка почувається непогано, сподіваємося, що далі буде ще краще. Намагаємося займатися потроху вдома. Плануємо у березні до Трускавця на чергову реабілітацію, але кошти ще не зібрані.


Новини від мами на 03.12.14

На Текнон ми так грошей і не зібрали, поки вирішили не їхати.

Ми знайшли в Україні дуже хорошого лікаря-епілептолога, пройшли обстеження, поки спостерігається у нас поліпшення ЕЕГ, зараз продовжуємо лікування Сабрилом і також додали новий препарат. Продовжуємо вдома займатися, знизився тонус, намагаємось самі сісти. Записалися на лікування до Міжнародної клініки відновить лікування у Трускавці на березень 2015 року, але сума лише за лікування вже близько 8 000 грн.

Крім протиепілептичних препаратів поки ми нічого не приймаємо.

Дякую велике за турботу та допомогу!!


Новини від мами на 11.07.14

Алінка приймає зараз Сабріл, збільшили дозу, поки особливо не хвалюсь, але мені здається, що Аліночці стало краще, напади стали рідшими і не такі сильні, але поки що є. Потрібно робити ЕЕг моніторинг, можливо, потрібно ще додавати якийсь препарат. Зараз шукаємо де роблять моніторинг це чи Київ чи Москва. У Текнон потихеньку збираємо гроші, але коли зберемо важко сказати.


Новини від мами на 09.06.14

Ми почали приймати новий препарат саріл, який нам призначив доктор Дюлак. Спочатку я взагалі жодних змін не побачила. Вже думала йти з нього, але десь через 2 міс начебто з'явилися невеликі поліпшення у Алінки стали рідше напади та іншого виду, але все одно повністю їх не вдається купірувати. Я розумію, що препарат потрібно збільшувати в дозі, але вся проблема в тому, що він не зареєстрований в Україні, а продається через інтернет і коштує дуже дорого, на місяць нам за нашою вагою потрібно 3 таблетки на день, а вартість 100 таблеток — близько 2000 грн. . У Текнон ми все одно збираємося, збір йде дуже повільно. Планували на липень, але боюся, що знову не вийде. У мене на цю клініку вже остання надія, Вірю, що там нам призначать правильніше лікування.


Новини від мами на 13.04.14

Ми все ще збираємось у клініку Текнон, ще потрібно зібрати 7000 євро. Стан Алінки особливо без змін, якщо немає нападів, ми активно рухаємося, намагаємося сісти, перевертається і багато спілкується з нами своєю мовою. Але як напад — вона весь день млява у напівсонному стані. Зараз ще захворіла застудилася, і напади другий день мучать.


Новини на 10.03.14

У Аліни з'явилася реальна можливість поїхати в клинку «Текнон», оскільки закордонний фонд погодився сплатити пів рахунку. А ось на другу частину, це 8 000 грн., потрібно шукати фінансові кошти самостійно. Тому мама Аліна просить підтримки у всіх небайдужих людей!


Новини на 16.01.14

Стан Аліни поки що незмінний. То напади з'являються, то пропадають.

Наразі всі сили кинуті на збір до клініки «Текнон» Дуже великі надії родина Трігуб покладає на цю поїздку. Адже там дитині зможуть провести повне обстеження та підібрати максимально відповідне медикаментозне лікування.


Новини на 16.12.13

У листопаді Аліна побувала на консультації у французького епілептолога Олів'є Дюлака. Ця поїздка, на жаль, не дала жодних позитивних результатів, оскільки на той час у Аліни з'явилися покращення, професор порадив продовжувати лікування, призначене українськими лікарями. Але вже за кілька днів, після повернення додому, стан Аліни знову погіршився. Тепер Ірина, мама дівчинки, намагатиметься зв'язатися з Олів'є, можливо він їй дасть якісь поради, інакше — чергова поїздка на консультації, яка має відбутися у березні.

Наразі обрано курс на Іспанію, де дівчинці можуть провести повноцінне обстеження та призначить індивідуальне лікування. Діагностика в клініці «Текнон» складає близько 20 тис євро і проходитиме таким чином, цілий тиждень дівчинку тестують, одягають спеціальну шапочку з електродами і дають різні ліки і відразу дивляться реакцію мозку. Після такого тестування близько тижня очікуються результати і призначається спеціальне лікування. Запрошення до клініки є, але поки що рахунки на конкретну дату немає, адже для цього потрібно внести передоплату та бути готовим, що у дуже короткий термін потрібно виїхати до Іспанії. Тому, щоб зайвий раз не ризикувати, найкраще зібрати всю необхідну суму і тоді вже звертатися до клініки.

Приступи для дітей із ДЦП це дуже велика проблема, адже через них неможливо отримати максимальну реабілітацію, кожні нові напади вбивають вже набуті позитивні результати розвитку, і доводиться починати все спочатку.


Новини на 14.11.13

На сьогоднішній день сім'я Трігуба активно веде збір на діагностику в Іспанії. Але так як сума дуже велика, щоб не гаяти час, взято курс на вирішення проблеми з нападами. Медикаментозне лікування не дає належних результатів, тому Аліна записана на 22 листопада на консультацію до французького епілептологи. Через напади Аліна не отримує тих результатів від реабілітації, які має отримати і, крім цього, вона втрачає вже придбані.


Новини на 20.09.13

Аліна поки що знаходиться вдома. Батьки мають дуже велике бажання повезти дитину на реабілітацію до Іспанії, але все залежить від фінансів. Аліна записана на прийом до епілептолога Олів'є Дюлака, який приїжджає до України у середині листопада. Дуже великі надії покладають на цього професора, оскільки через напади дитина не може нормально розвиватися, а ліки, призначені українськими та російськими лікарями, не дають належного ефекту. А поки що гроші на Іспанію не зібрані, Алінка записана до проф. Козявкіну на лютий місяць.


Новини на 01.08.13

Пише вам мама Трігуб Аліночки!

Ми повернулися з лікування до МЦ Кортекс Москва. Загалом Алінка перенесла лікування добре, останніми днями захворіла, але ми відразу почали активно лікуватися і стан її швидко стабілізувався!!, По приїзду додому Алінка відсипалася два дні!! А тепер знову активно грає іграшками, намагається сісти, Іноді дивлюся на неї, вона так високо піднімає голову і спину, здається ось-ось сяде. Спинка зміцніла, але все ж таки м'язи слабенькі тому що ріст дитини швидкий і ми не встигаємо нарощувати м'язи. На ніжках ми теж стоїмо впевненіше, вже виходить до хвилини простояти без підтримки, а тільки з опорою ззаду на мамині ноги. розвитку мозку, після кожного курсу лікування показники покращуються, тобто мозок дозріває і краще працює. На останньому огляді перед випискою лікар нас похвалила, сказала, що Алінка дуже змінилася на краще!!. ще ми здали кров на безліч інфекцій, результатів поки немає, але десь через місяць відповіді нам надішлють і відповідно якщо необхідно антивірусне лікування. Поки Нам розписали медикаментозне стимулююче лікування майже на рік. Рекомендують продовжувати лікування в їхньому центрі. З 15 серпня плануємо їхати на дельфінотерапію!


Новини на 14.05.13

На сьогоднішній день Аліна готується до поїздки до Москви, яка має відбутися у червні та триватиме 20 днів. До цього в серпні цього року планується дельфінарій, який дає позитивні результати діткам з таким діагнозом як у Аліни. Вартість дельфінарію не гранична, 7 700 грн, але для багатодітної сім'ї це дуже великі гроші.


Новини на 16.04.13 від мами

Ми пройшли курс лікування у Клініці Козявкіна у Трускавці. Вже під час лікування помітні невеликі поліпшення, Аліночка набагато міцніше стоїть на ніжках, навчилася ручками правильно захоплювати паличку на ЛФК, стала краще сидіти опершись на ручки перед собою. Але наша мета навчитися ходити та обслуговувати себе. Для цього потрібні такі постійні курси лікування. Дорогі добрі люди прошу не проходьте повз нашу біду, допоможіть чим можете!

Крім лікування нам ще дуже необхідні дитячі памперси розмір 5


Новини на 29.03.13

З 1 квітня Аліна їде до Міжнародної клініки Козявкіна. Тривалість курсу складає 2 тижні. Після цього їй треба їхати до Москви. Обмежитися однією клінікою ніяк не можна, тому що кожна має свої напрямки, це позитивно впливає на стан дівчинки.


Новини на 11.02.13 від мами Аліни

У Алиночки все добре, у листопаді ми лікувалися у Клініці Козявкіна, а зараз продовжуємо займатися вдома зарядкою. Я сама роблю масаж. Після лікування Аліна помітно краще стала стояти на ніжках, іноді виходить стояти без підтримки, але тільки спершись на мене ззаду, спина почала міцніше триматися, з'являються нові склади.

У квітні збираємося на чергове лікування до Трускавця, у червні їдемо на лікування до МЦ Кортекс у Москві, а у серпні — до санаторію мін-ва оборони. Гроші на лікування ще не зібрано. Якщо буде матеріальна можливість, то в жовтні-листопаді плануємо знову до Трускавця,

У Аліни зараз вік такий - вона швидко росте і того, що я можу зробити з нею вдома не достатньо, тому прошу вас допомогти збирати нам кошти на подальше лікування

コメント


bottom of page