top of page

Фреюк Микола

ДІАГНОЗ: ДЦП, СЛІПОТА, ЕПІЛЕПСІЯ

Дитина народилася недоношеною у 27 тижнів. Перші два місяці провів у реанімації, були зупинки серця та стан глибокої коми. Наступні три місяці – патологія для недоношених. Переніс операцію з відновлення зору, але безуспішно. У 10 місяців було поставлено цей страшний діагноз - ДЦП, симптоматична епілепсія зі складними порціальними нападами. У 10 місяців Коля прооперували пахвинну грижу. У 1,5 року зробили антиглаукомні операції обох очей.

Зараз дитині 2,5 року вона дуже важка: не сидить, не ходить, не каже, не тримає голову. Почастішали судомні напади. Дитині потрібна заміна очних кришталиків.


Прямі контакти батьків:

+380997480423 Оксана Анатоліївна (мама)

Адреса проживання: Дніпропетровська область, Новомосковський район


Прямі банківські реквізити:

Отримувач: ПриватБанк
МФО: 305299
ОКПО: 14360570
Р/р: 29244825509100
Призначення платежу: Поповнення картки № 4149 4991 1645 5740 Благодійна допомога на лікування Фреюка Миколи
Отримувач: Фреюк Оксана Анатоліївна


Новини від мами на 10.05.21

У Колі все гаразд. Травневі були вдома. Поки новин немає, все, як і раніше.

Новини від мами на 02.02.21

У Миколи все стабільно, і це тішить. Ми, як і раніше, сидимо вдома. 8.02. йому буде 7 років, навіть не віриться, що вже такий дорослий, як швидко летить час, і ми продовжуємо боротися за життя, хоч лікарі й казали, що навряд чи доживе до року. Але ми сильні і не здаємося, дякую Богу і всім людям, які нам допомагають.


Новини від мами на 24.10.20

На сьогоднішній день все добре, зараз зі ситуацією, що склалася з ковід 19 ми не куди не їздимо, дуже страшно. Із цим карантином ми навіть до Трускавця не потрапили, що дуже прикро, результат був дуже добрий. Велике спасибі всім за підтримку. Нещодавно їздили до окуліста, стан очей, як і раніше, поганий але не гірший, це вже тішить, знову призначили купу крапель на постійній основі.


Новини від мами на 22.07.20

Привіт від Колі!

Новини від мами на 01.07.20

У Колі все гаразд. Шкода щойно не поїхали до Козявкіна, з нашою державою та цим карантином.

Дякую вам величезне за вашу допомогу та підтримку. Добре, що є такі люди, як ви, які не відвернулися від нас, бо це зробив наш тато.

Дякую всім величезне, дай боже вам здоров'я.


Новини від мами на 19.03.20

Судом після Нового року, Слава Богу, не було. На початку березня хворіли, довелося давати антибіотик, згодом його тепер боремося з молочницею або стоматитом не зрозуміло. А так у все добре. Ми нарешті кинули соску, намагаємося кинути манну кашу і більше їсти супи та мілупу. Після Трускавця набрали 1300, тепер наша вага 16 300, я в шоці такого ще не було, зазвичай ми дуже довго набираємо вагу, і він так витягнувся, помітно тільки по речах. Тепер сиджу вдома і думаю з ким, без доплати, помінятися на перший поверх чи будинок, Коля росте і носитиме його все важче


Новини від мами на 16.12.19

Новини від мами на 08.12.19

Поїздкою я задоволена, хоч і дорого. Є + і -, Коля став активнішим, але й судоми почастішали, серед реабілітації були і через тиждень після приїзду додому за день 2 рази викликали швидку і минулого тижня.

Коли їхали додому, то потягом нас накрило застуда з температурою ледве доїхали.

У листопаді лежали у 5-ці на перекомісії, тепер займаюся документами. Ми ж громада і у нас свій МСЕК, сказали навіщо вам ортопедичне взуття якщо дитина не ходить і ще нас чекають в 1 клас, я сказала, що добре принесу сліпу і лежачу дитину і покладу на парту.

Взагалі у нас весело, хочу у відпустку на Ігрень, але нема з ким залишити Коляна


Новини від мами на 06.09.19

Приступи хоч і рідко, але бувають. Підібрали ліки від запорів, уже легше.

Сьогодні зателефонували з вокзалу та сказали, що Київ дав добро на спец вагон і можна їхати за квитками. Потихеньку готуємося до поїздки, купила коляску, приводжу її до пуття і замовила зимовий комбінезон для Колі, щоб пошили цілісний.

В принципі, все добре, намагаємося не хворіти, щоб поїхати на довгоочікувану реабілітацію.


Новини від мами на 05.06.19

Боюся наврочити, але стан Колі вже кращий. Не знаю що допомогло те, що перейшли на інший препарат або бабка до якої ми їздимо за 100 км від нас. Але поки що проміжок між нападами збільшився. Є ще одна хороша новина – я вибила путівку на курс до Козявкіна на 30 вересня (якщо нічого не завадить)


Новини від мами на 01.03.19

Зміни не бачу. Дуже реагує на перепади погоди, вже нема сил від цих істерик. Микола захворів, але вже йде на виправлення. 17 березня лягаємо на Фучика, подивимося, що скаже лікар.


Новини від мами на 27.11.18

Коли напади почастішали, перейшли на інший препарат, але безуспішно. Робили МРТ – змін немає. Очі так і капаємо.

Ще у нас низький гемоглобін вже не знаю, чим підняти. Пили мальтофер, гемоферон, даю яловичину, печінку, яку не любить, але доводиться їсти.


Новини від мами на 23.08.18

В Одесі запропонували кріо операцію, а інший лікар сказав, що поки медикаментозно тримаємо тиск, то з операцією можна почекати, поки не зменшаться судоми.

Приступи один рас на півтора два місяці. Останній був 11.08

Викликали 2 швидкі, перша виколола руки 11 рас і не могла потрапити.ледве не вбила фельдшера. Друга слава богу вколола в ногу.

А так все добре


Новини від мами на 18.05.18

12 травня був черговий напад судом, що викликали швидку. Сьогодні купили квиток на 22.05 до Одеси на огляд, подивимося, що нам там скажуть.


Новини на 01.11.17

На жаль, необхідну суму на операцію так і не вдалося зібрати. Коля захворів, з'явилися додаткові витрати, до того ж, ціна на операцію вже зросла. Мама Оксана виховує дитину, вважай, що сама — допомоги від колишнього чоловіка немає, родичів теж немає. Доводиться, як кажуть, тягнути все на собі і в прямому і в переносному значенні, тому що одного Колю, Оксана залишити (щоб хоча б у магазин сходити) не може і та й нема на кого.


Новини на 02.03.17

На сьогоднішній день Коля планово проходить лікування у 5-ій гір лікарні. У нього іноді бувають судоми, які не купіруються, тому доводиться колоти ліки. Також були в окуліста, він сказав, що поки тиск тримається. Операцію в ОХМАТДИТ за зміною очного кришталика планується на літо. Орієнтовна сума на одне вічко 30 000 грн., це великі гроші для сім'ї, тим більше без урахування побутових витрат — проїзд, харчування, проживання.

Comments


bottom of page