top of page

Ізюмченко Вікторія

ДІАГНОЗ: ДЦП, ПОДВІЙНА ГЕМІПЛЕГІЧНА ФОРМА, ІЗ СТІЙКИМИ ПОРУШЕННЯМИ У ВИГЛЯДІ СПАСТИЧНОГО ТЕТРАПАРЕЗУ І ЗАТРИМКОЮ СТАТОМОТОРНОГО ТА ПСИХОРЧОВОГО РОЗВИТКУ.

Вікуся народилася на 27 тижні вагітності з вагою - 1200 грам і зріст - 40 см маленька дюймовочка. Її відразу перевели у відділення реанімації, тому що Віка не могла самостійно дихати. На другий день її життя приїхали лікарі з м. Донецька, але не захотіли її переводити до обласного центру не доношених дітей, посилаючись на те, що вони не мають обладнання в кареті швидкої допомоги, казали, що вони не довезуть її. Кожна прожита година тривала вічністю. На 6 добу лікар сказав, що шансів «НІ». Вікуля не сприймала їжу та забувала дихати. Віка вижила, попри всі жалюгідні прогнози, але доля залишила слід зі страшним діагнозом: ДЦП, подвійна геміплегічна форма, зі стійкими порушеннями у вигляді спастичного тетрапарезу та затримкою статомоторного та психомовного розвитку. Протягом двох років нам допомагають із лікуванням донечки, добрі чарівники. Я не втомлюся їм дякувати за це. Завдяки допомозі добрих чуйних людей Вікуля навчилася сидіти, повзати, стояти біля опори, ходити тримаючись за дві руки, їсти та пити самостійно, пересуватися за допомогою ходунків, залазити та злазити з дивана та ліжка, розуміти звернене мовлення, вимовляти кілька слів. Більше як за два роки ми зробили неможливе. Але попереду ще довгий шлях до повного одужання Вікі. Їй треба навчиться ходити та говорити. Чим частіше наша дівчинка проходитиме лікування, тим швидше буде наше довгоочікуване одужання. З кожною реабілітацією вона вчиться чогось нового і завжди має позитивні результати. Віка дуже перспективна і про це сказав уже не один лікар. Вона ходитиме, говоритиме, бігатиме, але на це потрібен час. Ні в якому разі не можна зупинятися, оскільки можливі незворотні наслідки.

Я звертаюся до всіх небайдужих людей! Допоможіть будь ласка вилікувати дочку!! Нам без Вас не впорається!! А я з Вікулькою обіцяємо радувати Вас новими та новими успіхами.


Прямі контакти батьків:

Ізюмченко Катерина Сергіївна (мама)
ket24031984@ya.ru

Адреса проживання: Донецька область. м. Костянтинівка вул Калмикова


Прямі банківські реквізити:

Приват Банку
Номер картки 4731 2191 1323 9721.
Отримувач: Ізюмченко Катерина Сергіївна (мама)

Новини від мами на 24.01.24

Віка почувається слава Богу себе добре. Новий рік у нас був не дуже святковий. Був сильний обстріл. На Різдво 6 січня теж сильно обстріляли, що у нас у під'їзді вікна вилетіли. Страшно було. У нас взагалі цей рік у цьому плані не дуже добре розпочався, майже щодня прилітає.

Збиралися з Вікою у грудні їхати на лікування відклали, тому що у Вікулі народилася племінниця. Старший братик став татом, ну а я бабусею. Тому вирішили в цей час бути вдома, щоб не пропустити таку важливу для нас подію. Запланували реабілітацію на січень, але фонд поки не зібрав на лікування, тож швидше за все у лютому поїдемо. Може це і на краще тому, що в Києві зараз теж не спокійно. А так все в нас добре, Віка щодня займається з учителькою, логопедом-дефектологом та психологом. Живемо і чекаємо коли житимемо як раніше.
Новини від мами на 06.10.23

У Вікі все гаразд. Зараз удома, школа у нас почалася. На онлайн навчанні, з учителем займаємось. Ще нам запропонували онлайн заняття з дифектологом, правда, пару занять на тиждень, але теж добре. Звичайно хотілося б, щоб такі заняття очно проходили, ну вже як є, незвично якщо чесно. 😀Побачимо, що з цього вийде.

На лікування якщо все добре буде в грудні поїдемо
Новини від мами на 09.08.23

У Віки все добре, зараз вона перебуває на запланованому лікуванні у Києві.Новини від мами на 03.07.23

Щиро вдячні за допомогу від фонду!!! Віка продовжує займатися вдома на тренажерах. на 7 серпня заплановано лікування у Києві.


Новини від мати на 11.06.23

У нас все добре. Новин особливо немає. Віка вдома займається на тренажері Мотомед, і робимо ще вібромасаж. Почувається вона теж добре. Рада, що почалися канікули 😁 і немає уроків онлайн. У місті на тому ж рівні, як і було, відносно спокійно. Курс реабілітації плануємо на кінець липня, на початку серпня. Дуже сподіваюся, що нічого нам не завадить і нічого не зміниться.
Новини від мами на 08.05.23

Ми вже з'їздили на лікування. Якось несподівано, все вийшло. 😉Нашому татові дали відпустку, і ми за один день вирішили, що треба їхати разом, тому що мені вже дуже важко з Вікою самій, а тут такий шанс. Ми зателефонували в центр запитали чи є місця, зателефонували про оренду житла, взагалі все складалося на нашу користь, за кілька днів зібралися і поїхали. Курс лікування був із 3.04-12.04.2023г. Реабілітація пройшла дуже добре, тонус у руках та ногах знизився, Віка розслабилася. Почується добре. Зараз Віка вже відпочила після лікування, тож із завтрашнього дня займатимемося вдома. Купили масажний валик для занять та масажу в домашніх умовах плюс наш тренажер Мотомед. Обстановка у місті відносно спокійна.

Дякую вам велике, завдяки Вашій допомозі ми змогли пройти лікування. Наступне лікування заплановане на кінець липня, початок серпня.
Новини від мами на 19.03.23

У Вікулі все добре, навчаємось у школі онлайн, намагаємося весь час бути на зв'язку зі своєю улюбленою вчителькою. Вдома займаємось на тренажері Мотомед. Наступне лікування заплановано на квітень-травень. Точної дати наразі немає. У квітні буде перекомісія з інвалідності, треба продовжувати ще два роки. Як закінчу всі паперові справи, тоді можна буде за певну дату домовлятись. Ми, як і раніше, вдома, у місті відносно спокійно, періодично буває дуже галасливо, але терпимо. Напевно, за цей час вже звикли до цього всього. Дякую Вам за допомогу Вікулі. Завдяки Вашій допомозі та підтримці у мене тепер буде можливість поїхати з Вікою на лікування та зняти житло у Києві. Дякую Вам від щирого серця і всієї душі.

Новини від мами на 27.01.23

Якщо все буде добре, то завдякт вашій допомозі буде з чим їхати на весня на реабілітацію. Справи наші нормально, у Віки все добре. Стан в рідномі місті відносно тихий.


Новини від мами на 27.10.22

У нас все добре. Як і раніше, знаходимося в Києві. Минулого тижня закінчили ще один курс реабілітації. На початку грудня плануємо останнє заключне лікування. Вчора були на пробному занятті у басейні, Віка в захваті дуже любить воду.Тому, швидше за все, з наступного тижня відвідуватимемо ще й басейн, як раз до грудневої реабілітації, щоб не минав час даремно .😊


Новини від мами на 06.09.22

Добрий вечір. На жаль, ми знову поїхали. У Нікополі почалися страшні прильоти. Те, що ми цього разу пережили, не дай Бог пережити ще раз. Такого навіть удома не було. Їли ноги забрали, як живі залишилися одному Богові відомо. Зараз ми у Києві. Віка почувається добре, пройшли курс реабілітації у центрі Стимуляції. Тихенько отямилися, після пережитого.


Новини від мами на 24.06.22

Здрастуйте, наші дорогі! Давно я не писала новин. Наше життя знову кардинально змінилося.

У м. Нікополі, в яке ми у квітні поїхали з рідного дому, стало небезпечно залишатися. На превеликий жаль, я з дітьми пережила всі страхи на собі. Я не хочу описувати все те, що з нами відбувалося, але одне скажу: Це дуже страшно, особливо коли розумієш, що від тебе нічого не залежить, і життя твоїх дітей висить на волосині. Слава Богу, що ми встигли виїхати і зараз у безпеці. Цього разу нас зустріли з душею навстіж, у практично рідному для нас місті Києві. Чому рідному? Та тому, що протягом 7 років Віка по 3-4 рази на рік проходила тут лікування та реабілітації. Завдяки дівчаткам Яна Дубранова та Yevheniia Bakiko у нас зараз все добре. Нам знайшли та орендували житло, нас зустріли з любов'ю, нас нагодували та напоїли. Яке це щастя - просто поспати і нарешті виспатися. Дорогі, рідні Яночка та Женечка, дякую Вам величезне, що вкотре допомагаєте нашій родині. Дякую Вам за турботу, за підтримку, співчуття. Окреме дякую групі допомоги «Хто, як що не ми?» за те, що прийшли на допомогу і не залишили у скрутну хвилину. Дякую від усього серця.


Новини від мами на 20.06.22

Доброго дня дорогі наші друзі! Ось майже тиждень як ми у Києві. А стільки всього в нас сталося. Найголовніша новина, що наступного тижня ми приступаємо до реабілітації в нашому улюбленому центрі стимуляції. Щоправда центр змінив своє місце становище та назву, але весь персонал та фахівці залишилися ті ж самі. Як ми раді були сьогодні їх усіх бачити, вони такі нам рідні. Нас покликали приїхати та отримати консультацію невролога та зробити енцефалограму, так само познайомиться з новим реабілітаційним центром. Але сюрприз був попереду, після закінчення консультації нас записали на курс реабілітації за рахунок Благодійного фонду. Це просто супер новина. Тож з 4 серпня ми приступаємо до лікування. Ура! Єдиний мінус, що центр знаходиться далеко від нашого місця проживання, доведеться скористатися послугами таксі. Всі переклади, які надходили і надходять на лікування Вікі, я відкладаю. Я розраховувала наперед, що доведеться як завжди оплачувати житло, дорогу і додаткові витрати. Але ми зараз живемо в Києві і житло у нас Слава Богу є, будуть витрати тільки на дорогу і тим самим економія буде в половину. Ось такі у нас добрі новини. Велике дякую, що незважаючи на все, що відбувається Ви не забуваєте про Вікула і продовжуєте допомагати. Дякую вам за це. Міцно Вас обіймаємо та любимо.


Новини від мами на 21.06.22

Ми знаходимося у Дніпропетровській області. Тут добрий міський центр реабілітації. Вже пройшли курс лікування.


Новини від мами на 06.04.22

До сьогоднішнього дня ми знаходилися вдома. І не планували нікуди їхати. Але, на превеликий жаль, у нашій області, особливо в місті, ситуація дуже розжарюється, тому було прийнято рішення поїхати. Поки переберемося до Дніпропетровської області, а там далі буде видно. Виїжджаємо зі сльозами на очах і в серце, але з надією, що скоро ми повернемося, до рідного дому та міста. Віка почувається добре, вперше дякую Богові, що вона не розуміє, що відбувається. А ті вибухи та залпи за вікном сприймає як салют. Все буде Україна!


Новини від мами на 17.02.22

Вікторія почувається добре, не хворіє. На тренажері займатись активно, дуже подобається. У березні до нас у місто приїжджають фахівці з м. Трускавець. Спробуємо заняття в такий спосіб. Наше місто виділяє нам приміщення, набирається група дітей, фахівці роблять масаж та ЛФК. Це звичайно не повноцінна реабілітація, але в комплексі з тренажером і навушниками, що стимулюють, думаю буде результат. Треба розглядати всі варіанти, тому що Віка росте, мені з кожним разом з нею все важче і важче їздити містами. Почала спина на жаль підводити. Тому лікування, яке ми планували на квітень, не багато перенесеться. Ось такі новини.


Новини від мами на 11.01.22

З Новим Роком, з минулими та наступаючими святами. Щастя, удачі, благополуччя та міцного здоров'я Вам.

Реабілітація у Києві пройшла добре та плідно, привезли з лікування ще одне слово це «алло». За словами, по звуку, так і розмовлятимемо скоро почнемо. А ще Вікулі наші друзі з Києва зробили шикарний подарунок на Новий рік, тепер вона має свій особистий тренажер Мотомед. Будемо між реабілітаціями розробляти ручки та ніжки, і це просто супер.

Новини від мами на 09.12.21

Хочу Вам ще раз подякувати за медикаменти, це величезна допомога. Спасибі вам.

Цієї суботи вже виїжджаємо до Києва, квитки купили, процедури розписали, квартира заброньована з літа. На нас усі чекають. Завтра їду складати тест. І в добрий шлях за результатами.


Новини від мами на 09.11.21

Добрий день. Лікування у Трускавці пройшло добре, і вже дало свої результати. У словниковому запасі нашої Вікторії додалося два слова Ляля та Оля. Поки що не зрозуміємо чому саме ці слова, але дуже вдячні та раді, що результат від лікування однозначно є.

Закінчили лікування із позитивною динамікою.

На грудень ми запланували поїздку до Києва до центру Стимуляції мозку. Але через карантин лікування під загрозою зриву. Не ризикуємо поки що навіть квитки купувати, дивитимемося за обставинами.

Новини від матері на 26.09.21

Лікування пройшло добре. Санаторій – це не реабілітаційний центр. Тут більше відпочинок, аніж навантаження. Але я думаю розвантаження теж нам потрібне. 2 жовтня виїжджаємо на реабілітацію до Трускавця, ось там Вікторія наша попрацюватиме.

Новини від мами на 02.09.21

Доброго вечора наші дорогі. Ось і добігло кінця наше лікування. Небагато раніше, ніж планували. Я раніше писала за станом свого здоров'я, а тепер ще й Вікуля захворіла, кашель, нежить. Через це нас обмежили в лікуванні, тому я не бачу сенсу просто перебуває в санаторії без процедур, тим більше залишилося не так вже й багато. Вирішили їхати додому. Лікар була не проти. Буде більше часу відновитись перед Трускавцем. Ну а Вікуля просто щаслива.


Новини від мами на 30.08.21

Доброго вечора наші дорогі друзі та помічники. Лікування наше продовжується. Для Вікторії всі умови, що вона любить. Але моє здоров'я цього разу мене підкачало. Зірвала спину та так зірвала, що без уколів не обійшлося. Моя дівчинка вже велика і природно важка. Але вона в мене молодець як може шкодує маму, допомагає мені, де може там пересувається з підтримкою сама, але я то розумію, якщо почалися ці проблеми, то, на превеликий жаль, безслідно вони не пройдуть. Взагалі, сумно все з мого боку. А так у нас все добре були до моєї болячки ще пару разів на морі та Віка щаслива, а це найголовніше. Дякую величезне, за вашу підтримку. Я дуже сподіваюся, що через мене лікування у Трускавці не буде на межі зриву, який заплановано на 04.10.2021 р. Все у Божих руках. Спасибі всім. Від Вікі величезне привітання.


Новини від мами на 19.08.21

Доброго дня наші дорогі. Лікування відбувається у нас добре. З процедур на сьогоднішній день проходимо: масаж, магніт, гідрокінез, бруду, ортопедичні укладання, тренажерний зал, педагогічна корекція, мантосори, логопед та заняття з психологом. Ще заплановано консультацію ортопеда. Загалом заняття проходять непогано. Вчора після трудового дня з'їздили на море на дві години. Дорога дуже вимотує, добиратися треба двома трамваями з пересадкою, за часом годину в один бік, годину назад. Тяжко, але нічого страшного, як то кажуть, була розвідка боєм, перед вихідним. Були на спеціальному пляжі, для людей з обмеженими можливостями, в роздягальні можна прямо з візком заїхати, всередині є лавка та поручні, що дуже зручно. Надають безкоштовні шезлонги, туалет під ключ. Викладено дерев'яну доріжку прямо в море. Якщо чесно вперше таке бачила. Якби таке вигадали на всіх пляжах. Було б круто. У вихідний плануємо на довше за часом відпочити. Треба скористатися моментом. Не завжди вдається поєднати лікування та відпочинок — нехай навіть малесенький. Дякую хто з нами. Від Викульки всім величезне привітання.


Новини від мами на 09.08.21

Міні відпустка на морі минула як один день. Вікторія купалася від душі, дуже любить воду. Не хотілося їхати. Зараз готуємося до поїздки до санаторію м. Одеса «Хаджибей», несподівано дали путівку на 16.08, отож відпустка триває і по можливості на вихідних Віка побуває ще й на чорному морі цього року.

Новини від мами на 28.06.21

Ми всією сім'єю поїхали на наш довгоочікуваний відпочинок. Вікуля дуже любить море. Вона там почувається як рибка у воді, дуже любить плавати. Намагаємося щорічно здійснити її мрію.

А ще ми знову одержали від фонду ліки. Дякую за допомогу. Спасибі вам.


Новини від мами на 16.06.21

Доброго ранку. Сьогодні останній день лікування. Як же цей курс швидко пролетів, не встигли навіть схаменутися, а вже додому. Вікторія тримається молодцем, навіть не втомилася, ось би ще тиждень інтенсивного лікування, раніше ми дуже часто їздили на три тижні реабілітації, але, на жаль, зараз це дуже дорого, тому радіємо, тому що є. Дякую Вам друзі, що допомагаєте лікувати донечку, без Вас ми б не впоралися.


Новини від мами на 07.06.21

Добрий вечір друзі. Вікторію поклала спати, і з'явився час вам розповісти як пройшов перший день лікування, процедури почали з голкотерапії на превеликий мій подив, Вікторія була слухняною дівчинкою і тільки Ойкала і Айкала, єдине трохи побурхала на маленьких діток тому що вони плакали. А так молодець. Логопед нас хвалила, заняття пройшли також на ура. Зробили енцефалограму, все Слава Богу добре. На ЛФК виконувала всі вправи. Втім те, що наша дівчинка подорослішала результат в наявності. За успішний і без слізний день, у нас була винагорода у вигляді полуниці. Заробила. Радості немає болю. Пообіцяла поводитись так, весь курс. Ну подивимося. На добраніч дорогі наші. Від Вікулі всім привіт.


Новини від мами на 06.06.21

Добрий вечір. А ми з Вікулею у Києві. Отакий вам сюрприз вирішили зробити. Приїхали на чергове лікування до центру Стимуляції мозку. Цього разу вирішили заїхати на день раніше, щоби було більше часу підготуватися до першого дня лікування. Віка росте, і мені з кожною поїздкою стає все важче та важче. Цього разу навіть сумку новою поштою відправила як радили інші матусі, до останнього тягла всі валізи на собі, відчуваю, що вже й по здоров'ю сама здавати почала. А Вікторію, то лікувати треба. Хто як не я! Гаразд, зараз не про мене, а то вже й скаржитися почала. Доїхали добре, розмістилися на нашій постійній орендованій квартирі, недалеко від клініки. Всі справи переробила, на пошту збігала за сумкою, магазинами як метеор пролетіла, їсти на кілька днів наперед наготувала, Вікулю нагодувала, спати поклала. Взагалі впоралася. А завтра зі свіжими силами та світлою головою можна приступати до довгоочікуваного лікування. Графік уже надіслали. Починаємо о 13:00. Велике дякую, хто з нами і всіляко підтримує нас. Ми дуже любимо та цінуємо Вас друзі. Від Вікулі всім величезне привітання.

Новини від мами на 21.05.21

Сьогодні одержала ліки від фонду. Дякую Вам величезне за допомогу. Бажаємо Вам міцного здоров'я. Буде величезний подарунок до вікового Дня народження, який вже завтра 22 травня. Дякую від усього серця.


Новини від мами на 11.05.21

Реабілітація у Трускавці пройшла дуже добре. Щодня на заняття Віка йшла із величезним задоволенням. На цьому курсі сліз не було взагалі. А ще ми поєднали наші домашні стимулюючі навушники з курсом реабілітації. Під час перерв стимулювали нашу голову. Після лікування, помітно знизився тонус, краще почала стояти і тримати рівновагу.

Травневі свята пройшли у домашній обстановці. Бережемося перед майбутньою реабілітацією у Києві на яку ми їдемо 7 червня.

Новини від мами на 08.02.21

Добрий день!!! У п'ятницю закінчили бити за схемою препарат Цереброкурин. А сьогодні розпочали новий курс навушників Soundsory. Продовжуємо стимулюватися вдома.

8 березня їдемо на лікування до м. Трускавець, квитки вже куплено житло заброньовано. Дякую Всім за підтримку.

Новини від мами на 23.01.2021

Доброго дня дорогі наші друзі. Небагато новин. 22 січня ми їздили до м.Дніпра до спеціалізованого клінічного центру матері та дитини Їм. проф. Руднєва. на консультацію до ортопеда Єршов Д.В. Я вже писала про те, що у Києві ортопед пропонує оперувати ніжки Вікі. Ось я вирішила почути ще думку одного фахівця із Дніпра. На що мені сказали однозначно операція. Як я не намагалася цього уникнути, але, на жаль, не виходить. Лікар сказав, якщо робити, то все одразу. У нашому випадку це стегна, коліна і ступні. Віка сильно пішла в зріст, через це вона стоїть на напівзігнутих ногах, плюс до всього плоско-вальгусна деформація стоп, що не дає їй йти рівно, постійно заплітаються ноги. Лікар обіцяє, що ноги будуть рівні, і вони більше не повернуться до її колишнього вигляду. І у Вікі подвоюються всі шанси самостійно піти. Для цього в стегна вживлятимуть металеву конструкцію та гіпсуватимуть на три тижні. Сама операція безкоштовна, але ці пластини, наркоз і додаткові витрати через аптеку, коштуватимуть не маленьких грошей. Сьогодні зателефонувала фірмі, яка виготовляє ці пластини, замовила рахунок. Один набір коштує 18.500 грн., нам треба два. Тобто, виходить загальна сума пластин на дві ноги 37.000 грн. + наркоз 5.000 грн. + 3.000 грн. додаткові витрати через аптеку. На жаль на наркоз та аптеку лікар не може дати рахунок. Лікар сказав, щоб з операцією не затягували, її обов'язково треба зробити цього року, тому що Віка росте і це грає не на нашу користь, навантаження на ноги стає все більше. Кілька днів перетравлюю, всю цю інформацію. Зважую все за і проти, думаю про дати та місяці коли краще робити операцію. Дуже боюся, але відразу розумію, що для Вікулі це необхідно. Загалом такі наші справи. Як надумаю, обов'язково все розповім. Ми не розкисаємо, а віримо у краще. Всім велике спасибі за підтримку.


Новини від мами на 24.12.2020

Добрий вечір. Сьогодні ми маємо щасливий день. Зовсім недавно я писала, що дива трапляються там, де в них вірять. І це якраз про нас. Сьогодні справді сталося диво, чудове. Дві чудові феї Яна Дубранова та Yevheniia Bakiko, зробили для Вікі супер подарунок, ці ліки Цереброкурин — аж 2 упаковки про які я зовсім недавно писала. Дорогі дівчатка дякую Вам за допомогу, З наступаючими святами, Новим Роком. Здоров'я, Щастя та Благополуччя. Дякую

PS: Завтра їдемо додому щасливі!!

Новини від мами на 16.12.2020

Добрий день. З привітом до вас із Києва. Почну по порядку доїхали ми добре. Розташувалися на орендованій квартирі біля центру, 5 хвилин ходьби. По можливості ми завжди намагаємося її зняти, зручне розташування, ліфти для коляски великі, ну і пандус, що не мало важливо в нашому випадку. Сумки залишили, Вікторія пообідала і відразу ж на процедури, оскільки графік занять ми вже знали. ЛФК, масаж, логопед, потім була консультація невролога, зробили енцефалограму, лікарка сказала, що вона дуже хороша, це радує. Призначили стимулюючі процедури, ВАК та ампліпульс. Призначили консультацію психіатра, який мав ми вчора. Як сказала лікар, Віка своєю чарівною посмішкою і кісками вразила її наповал. Сказала, що ми молодці, що досягли таких результатів у розумовому та фізичному розвитку, що за аномалії Денді Волкера, яка у Вікулі не всім вдається це зробити. А найголовніше, що це не лише моя заслуга, а й ваша насамперед. Без Вашої фінансової підтримки друзі у мене це не вийшло б. Спасибі вам. Лікар сказала, щоб ми йшли в тому ж ритмі, і єдине, що вона нам додала, це пройти курс уколів Цереброкуріна 20 ін'єкцій. Ми його вже били. Припарат добрий, стимулюючий. Але ціна його величезна. 10 ампул майже 12 тис. грн. а нам треба 2 упаковки. Загалом треба над цим думати. Через два дні день Святого Миколая і дуже хотілося б, щоб він нам зробив під подушку такий подарунок, ми були б дуже раді і щасливі, адже чудеса трапляються і ми в них віримо. Дякую, дорогі, що ви з нами і всіляко підтримуєте нас. Від Вікулі всім величезне привітання.

Новини від мами на 29.11.20

Ми з Вікулею почали 4 курс наших навушників Soundsory в домашніх умовах. Вікі дуже подобається. А я як задоволена, при нинішньому карантині стимулюємося не виходячи з дому. Що може бути краще, отримувати лікування, будучи вдома. Цього тижня, почала ходити вчитель, Вікулька любить займатися. Виконує усі вимоги. Викладач дуже хвалить її. Ще ми хочемо потрапити на консультацію до ортопеда, який приїжджає до нас у місто з Червоного Лиману. Хочеться почути думку ще одного фахівця, і не одного (раніше я писала, що ортопед з Києва рекомендує зробити операцію на ніжках). Не хочу із цим поспішати. Треба добре обміркувати і зважити. Час ще є. Тому ми ще не прийняли рішення щодо операції. А так справи наші добре, дуже сподіваємось, що наша груднева реабілітація у Києві не зірветься через коронавірус. Це наше буде заключне лікування цього року. Дякую, що Ви з нами і всіляко підтримуєте нас. Ми вас дуже любимо та цінуємо. Від Вікулі всім величезне привітання.


Новини від мами на 24.09.2020

Доброго дня наші дорогі. Лікування Вікулі йде повним ходом. Процедури переносить добре, навіть на ЛФК не хничемо. Зателефонувала я з ортопедом, домовилася про консультацію як рекомендувала нам невролог. Вчора поїхали на прийом до дитячої міської лікарні №1. Доктор Машуренко Віктор Іванович, глянув на нашу дівчинку. Розповідав багато, але якщо написати коротко, то Віку на превеликий жаль треба оперувати. Він радить в області кісточок, вставити імпланти, щоб вирівняти стопи в правильне положення, тому що у неї плоско вальгусна стопа йде деформація. Плюс до всього треба послабити деякі м'язи, під колінами та на стегнах, щоб її не тягнуло і ноги були у правильному положенні, т.к. Віка сильно пішла в зріст, вона зараз весь час стоїть на напівзігнутих ногах. Після операції обов'язково треба буде гіпсувати на кілька місяців. Потім обов'язково замовляти високі тутори, і в них уже вчиться ходити на рівних ногах. Щодо тазостегнових суглобів, сказав все добре, дисплазія яку нам спочатку ставили, коли Віка була ще маленькою, практично пішла. Взагалі, ось такі наші справи. Всю ніч не спала, весь час думала про це, кожне його сказане слово прокручувала кілька разів. Я розумію, що буде дуже нелегко, але те, що їй стане легше від цієї операції, і її шанси на самостійну ходьбу подвоюються, він гарантує. Лікар дав час подумати. Буду все добре обмірковувати і зважувати, інакше ні як.

Новини від мами на 21.09.2020

Доброго вечора дорогі наші. Ми вже у Києві. Одразу з вокзалу поїхали на орендовану квартиру. Швиденько розташувалися, і одразу до центру Стимуляції. Пройшли консультацію невролога, зробили енцефалограму. Лікарка розписала нам процедури. ЛФК, масаж, логопедичні заняття + зондовий масаж, Мікрополяризація + Оксі терапія та ВАК. Ще невролог порекомендувала пройти консультацію ортопеда, на жаль у центрі цього лікаря немає, але мені дали контакти і я цього тижня зідзвонюватимусь і домовлятимуся про прийом. Процедури загалом пройшли добре, трохи на Баку Вікуля похникала, а так молодець. У цей центр за стільки років ми приїжджаємо як до себе додому, тому Віку тут уже всі знають і чекають. Сказали нам, що Віка, дуже виросла, змінилася і подорослішала за півроку, поки нас не було, часто про неї тут усі згадують, якою вона була і якою стала. Коли так кажуть, я одразу згадую Вас про наші дорогі помічники, тільки завдяки Вам у Вікі такі зміни, тільки завдяки Вам я можу її лікувати. Дякую вам за це. Від Вікулі всім величезне привітання.


Новини від мами на 08.09.2020

Доброго дня наші дорогі. Давно ми не чого вам не розповідали. Зараз виправлятимемося. Перед новим навчальним роком Вікторія встигла побувати не багато на морі, вона шалено любить воду, плаває як рибка, тому ми по можливості намагаємося влаштувати їй міні відпочинок. Навчальний рік для Вікторії розпочався 1 вересня, у буквальному значенні слова. Вчитель, її дуже хвалила. Сказала, мало того, що Віка за літо дуже виросла, а ще й порозумнішала. Ну це ми й так знаємо, там де не треба ми дотепні, а де треба прикидається. А ще ми розпочали третій курс наших навушників SoundSory. (Це для стимуляції в домашніх умовах). Вікі дуже подобається, йти і їхати не куди не треба, села на диван відпрацювала на повну і вільна, таким лікуванням вона задоволена. А ще ми готуємося на лікування до нашого улюбленого центру Стимуляції Мозку, вже навіть квитки купили, квартиру забронювали ще у березні. Тож скоро буде лікування в повному обсязі. Реабілітацію оплачує фонд Слава Богу. На житло з Вашою допомогою теж нагромадили. Я взагалі не уявляю, щоб ми без Вас наші помічники робили. Завдяки Вам наші рідні ми можемо лікувати Вікулю. Дякую вам за це. Ми Вас дуже любимо та цінуємо. Від Вікулі Всім величезне привітання.

Новини від мами на 24.07.20

Вікторія почувається добре. Нещодавно пройшли другий курс навушників у домашніх умовах. Вона стала більш зосередженою і помітним поліпшення пам'яті. 18 липня ми повернулися з м. Трускавця, де проходили реабілітацію до МКВЛ два тижні. Після лікування у Вікі додалися нові слова та склади, добре знизився м'язовий тонус. Плануємо Вікулю відвезти на відпочинок до моря чи лісу. Дуже сподіваємося, що нічого нам не завадить. Дякую, що не забуваєте про нашу дівчинку.

Новини від мами на 25.05.20

Віка почувається добре. Карантина дотримуємося досі, на вулицю виходимо рідко, лише за сильною потребою. Свіжим повітрям дихаємо на балконі. Нещодавно ми пройшли стимулюючу процедуру для головного мозку не виходячи з дому. Я придбала навушники Soundsory, завдяки яким ми зможемо підтримувати та проходити лікування в домашніх умовах. Оскільки через карантин, на жаль, не вдається пройти комплексну реабілітацію, з Вікулею займаємося вдома. 22 травня Вікторії було 13 років, були у дідуся в гостях смажили шашлик та повноцінно відпочили на вулиці, у дворі. Дякую, що цікавитесь нашою дівчинкою, для нас це дуже важливо.

Новини від мами на 21.03.20

З 24.02 до 06.03.2020 р. ми були на лікуванні в центрі Стимуляції Мозку м. Києва. Лікування пройшло, як завжди, добре, а ще тішить те, що ми його встигли пройти до карантину. Тепер чекатимемо на результати. Карантина ми дотримуємось. Сидимо вдома, практично не виходимо. Вікуля взагалі носа на вулицю не показує. З Божою допомогою все скоро налагодиться, і всі люди світу будуть здорові. Міцного всім здоров'я.

Новини від мами на 08.01.20

У Вікторії були ранки, додому приходили Дід Мороз та Снігуронька, і було море подарунків!)))


Новини від мами на 16.12.19

А ось результат від лікування.

А в нас є чергова перемога над діагнозом ДЦП. Слава Богу! Ось так наша Вікуля навчилася ходити, я навіть не знаю як правильно назвати це ходіння, але напевно віднесу це до ходи качиним. Це до речі дуже важко, але незважаючи на це вона намагається. Кожне пройдене лікування залишає свій позитивний слід. Нехай такими сантиметровими кроками, даються Вікі її результати, але я знаю, я впевнена ми обов'язково дійдемо до фінішу. Дуже дякую всім хто нам допомагає. Любимо вас безмірно та обіймаємо. Разом із Вами ми сила.

Новини від мами на 29.11.19

Ну от і все. Наше лікування добігло кінця, остання процедура і додому. Швидко пролетіла наша реабілітація. Цього разу Вікторію дуже хвалили логопеди, у нас їх було кілька, тому було цікаво почути думку більшості. У нас виявляється Віка знає багато слів, тільки чомусь вона ними не користується. А якщо скаже, то, на жаль, вдруге не повторює на прохання, тільки тихо сама із собою. Загалом викрили ми нашу дівчинку, і тепер знаємо над чим працювати нам далі. Велике дякую за ще одне пройдене лікування для Вікулі. Воно просто життєво необхідне нею. Міцно вас обіймаємо.


Новини від мами на 19.11.19

Вчора об 11 ранку ми були вже у Києві. Розташувалися в нашій постійній квартирі недалеко від центру Стимуляції. І одразу на процедури. У принципі все як завжди, окрім Томатіса, тому що у вересні ми цю процедуру робили, чекаємо лютого. Невролог зробила Вікторії енцефалограму, у нас все добре Слава Богу. І назначила процедури. Дещо ми зробили вже вчора. А з сьогодення у нас: ЛФК; масаж; логопедичний масаж + заняття з логопедом; мікрополяризація та ВАК. Процедури розписані і ми приступаємо до бою за нові вміння. Дуже дякую кожному за допомогу в лікуванні Вікі. Ваша допомога та підтримка безцінна.


Новини від мами на 05.11.19

Добрий день. Ось уже 2 дні, як ми повернулися з лікування з санаторію Хаджибей. Поки що про результати рано говорити, і чи будуть вони одному Богові відомо тому, що це було схоже більше на відпочинок, ніж на лікування, до якого звикла Віка. Але ми особливо не засмучуємось через два тижні 17.11 їмо в наш улюблений центр Стимуляції Мозку. Там пройдемо реабілітацію на найвищому рівні.


Новини від мами на 07.10.19

Доброго дня дорогі наші. Щось давно ми не писали. Ох, стільки напало справ у нас. Вийшла у нас у місті на один реабілітаційний центр, який надає послуги логопеда, психолога для занять із такими дітками як Вікулька, намагаюся пробитися до них. Поки що йде все за планом. Як точно все знати потім розповім. Дуже хочеться, щоб не лише на реабілітаціях, а й удома Віка отримувала послуги фахівців. Коли це буде без перерв, тоді будуть і кращі результати від лікування. А ще нам дали безкоштовну путівку до санаторію Хаджибей у м. Одеса, перший раз їхатимемо, трохи переживаю. Величезна паперова тяганина, купа аналізів, лікарів, давно я так не бігала. Сподіваюся це того варте. Курс розпочнеться наступного тижня із 15 жовтня. Квитки в один бік уже придбали. Майже сидимо на сумках. Тож ось такі наші справи. Чекаємо на чергове лікування та хороші результати. Дякую, що ви з нами і всіляко підтримуєте нас з Вікулею. Для нас це важливе.


Новини від мами на 20.09.19

Добрий день. Небагато новин від Вікулі. Зараз спостерігаємо за Вікторією, чекаємо на результати. Одне скажу, що лікування пішло Вікі на користь, після попереднього лікування в центрі Стимуляції Мозку, якщо ви пам'ятаєте, вона почала проситися в туалет. Зараз це дуже закріпилося, якщо раніше це відбувалося через раз, то зараз майже протягом дня памперс у нас сухий. Поки що, на жаль, повністю відмовитися від них не можемо, але ми вселяємо надію, що скоро будемо взагалі без них. Також з'явилися нові звуки, склади та слова, такі як ІДІ та ДАЙ. Ще вона почала конкретно показувати що хоче, якщо раніше вона видавала певний звук і показувала рукою в нікуди, то зараз вона усвідомлено підповзає і показує, що саме хоче. Начебто зовсім небагато, але для мене це величезна радість. Вже цього тижня почала приходити наша вчителька додому, доки Віка займається добре. Клеять, вирізають, вчать літери, навчальний рік у розпалі.

НОВИНИ ВІД МАМИ НА 03.09.19

Добрий день. Реабілітація у м. Чернігів у центрі Відродження пройшла у нас на найвищому рівні. Віка дуже добре займалася, і швидше за все цим послужила наша тривала перерва аж три місяці. Інструктора її дуже хвалили, виконувала всі прохання, взагалі працювала однією диханні. І за таку інтенсивну роботу був «приз» — поїздка на море. Де Викулька накупалася і назбиралася вдосталь, цілий тиждень. А вчора, 1 вересня, ми розпочали наше лікування до м. Києва у центрі Стимуляції Мозку, яке триватиме 2 тижні. Очікуємо від реабілітації лише позитивних результатів.


Новини від мами на 26.06.19

Ми вже готові до лікування у Чернігові у центрі «Відродження», квитки куплені виїжджаємо 6 липня, реабілітація на два тижні. На цей раз з нами на допомогу їде старший брат Вікі. Вікуля росте, мені стає з кожним разом все важче у поїздках. Тепер по можливості і у вільний час від навчання Діма нам допомагатиме.

З приводу останнього досягнення - це наші набридливі памперси, поки повністю ми від них не відмовилися, але й те, що треба проситься на горщик Слава Богу ми не забуваємо, так що потихеньку йдемо до нашої мети - Цілі відмови від них на завжди. Літо та канікули проходять у Вікторії добре, їздимо на річку, дихаємо свіжим повітрям. Дуже хотілося б, хоча б на пару днів відвезти донечку на море. Вона дуже любить воду. Сподіваюся, у нас все вийде. Дякую всім за допомогу, турботу і переживання про нашу Родзинку.

Новини від мами на 25.04.19

Лікування у Стимуляції пройшло добре. Під час цього курсу Віка почала проситися до туалету. Ми дуже сподіваємося, що незабаром повністю відмовимося від підгузків. Наступне лікування у нас заплановано на липень до Чернігова, до центру Відродження. А поки що відпочиваємо і набираємось сил.


Новини від мами на 19.02.19

Добрий день. Буквально сьогодні завдяки УББ суму на лікування до центру Стимуляції Мозку зібрано. Лікування розпочнеться з 25.02 по 08.03.2019 р. Дуже чекаємо на цю реабілітацію.

За цей час ми встигли у січні пройти реабілітацію у м. Чернігів у центрі «Відродження». Результати, як завжди, невеликі, але є. Зміцнилася спина, знизився тонус. Віка краще почала ходити за одну руку. Повільно, але впевнено йдемо до своєї мети. До мети одужання.


Новини від мами на 10.12.18

Нещодавно відкрили новий збір на лікування до центру Стимуляції Мозку в м.Київ. Сума за рахунком 26 400 гривень + 9 100 гривень проживання, дорога та додаткові витрати. Лікування заплановане на лютий 2019р.

Після того, як ми з'їздили в м. Вороніж на імплантацію колагенових ниток, Віка у вересні пройшла стимуляцію мозку в м. Києві в центрі Пріоритет, а в листопаді ще раз імплантацію колагенових ниток, тільки вже в м. Москві. З'явилися додаткові склади, звуки, навіть вигукує слова, шкода, що повторювати не хоче. Дуже помітно вирівнялися очі, тому що цього разу упор ниток більше йшов на інтелект і косоокість. Добре знизився тону рук та ніг. Загалом, ми задоволені результатами.

Новини від мами на 09.07.18

Добрий день. Вікторія почувається добре. На імплантацію колагенових ниток у Воронежі ми їздили. Процедура пройшла непогано. Результати були вже на 10-й день.

Відео самої процедури

Результати після імплантації колагенових ниток.


Новини від мами на 17.04.2018

Привіт дорогі наші друзі. Трохи новин про нашу Вікулі. Щось останнім часом дуже багато справ на нас напало. Почну по порядку. Займалася переоформленням Вікулькіної пенсії, доводиться цим займатися кожні 5 років. Процедура займає кілька днів, збираєш купу папірців, потім їздиш містами, лікарями ставиш печатки, обходиш комісії. Коротше, процедура не з приємних. Слава Богу, що цього разу все зроблено спочатку правильно, тому папери вже передані в соціальний захист. На одну проблему менше. Ще ми перенесли Стимуляцію Мозку зараз, чекати ще місяць було б безглуздо і не правильно, нашу дівчинку треба лікувати зараз, і так у неї був тривалий відпочинок. Квитки купили, виїжджаємо у неділю 22 квітня. Квартиру також забронювали. Так що у Вікулі починаються трудові будні 🙂.

Щодо імплантації колагенових ниток. Аналізи готові. Все залишається в силі. Вже навіть числа знаємо з 21 до 24 травня. Записалася на 23 та 24 травня, рахунок на лікування теж є. Залишилося лише взяти дозвіл у натаріуса від колишнього чоловіка на вивезення дитини за кордон, це зробимо після приїзду з Києва.

****************************************

Відео як Вікуля займається вдома https://youtu.be/XkTA4Nf1RMU


Не можу не поділитися 🙂 наша нова умілка

Ви навіть собі не уявляєте, наскільки - це кайфово дивитися як твоя дитина їсть САМ, це викликає бурю емоцій. Рік тому у нас почало виходити вилкою, тепер Слава Богу ложкою. Господи Дякую тобі за Все!!!!! https://youtu.be/uuKTPDY7Ie0


Новини від мами на 29.03.2018

Привіт дорогі наші друзі!! Небагато новин про Вікулі. Минулої п'ятниці здали аналіз, на алергію на білок і групу крові, як я писала раніше, цей аналіз просто необхідний для імплантації колагенових ниток. Результат буде наступного тижня. У вівторок їздили до Краматорська на МРТ (це теж необхідно), поїхали о 14:00, а повернулися додому о 21:30. Втомилися не те слово. Особливо дісталося нашій дівчинці, їй робили наркоз (видовище не для слабкодухих), тому що без нього у нас не вдалося б зробити МРТ на жаль. Пройшло все непогано, але вихід з наркозу був жахливим, вона криком кричала, всю дорогу поки не приїхали додому. Вдома теж плакала, доки не заснула. Вночі спала погано, постійно прокидалася, її нудило, нескінченно просила пити. І наступний день стан був не дуже, поганий апетит, не весела. Слава Богу все вже позаду, і сьогодні наша дівчинка прийшла до норми. Всі виписки і висновки відправила координатору в Воронеж, а вона вже на пряму лікаря в Новосибірськ. Тепер чекаємо на результат і схвалення з приводу імплантації. Дякую Вам дорогі за підтримку. Ви нам дуже потрібні.


Новини від мами на 21.03.2018

Небагато новин про Вікулі. Надіслала документи та виписки до м. Воронеж. Чекаємо на відповідь лікарів, з приводу імплантації колагенових ниток і дату цієї процедури. Перед поїздкою треба здати певні аналізи і обов'язково МРТ головного мозку. Чим я зараз і займаюсь. Сьогодні я їздила в Краматорськ до анестезіолога і домовлялася з приводу наркозу, щоб зробити МРТ, тому що на превеликий жаль Віка не зможе лежати спокійно і без анестезії не обійтися. За наркоз заплатила одразу 600 гривень. 27 березня о 16:50 у нас саме МРТ у м. Краматорську у нашому місті його немає. З Божою допомогою все пройде добре. Небагато звичайно переживаю т.к МРТ у нас вперше, раніше було КТ і то вона на той момент була маленька кнопочка, яка заснула сама, і обійшлися без наркозу. Але робити його все одно треба за те знатимемо на майбутнє, що в нашій головушці робиться. У п'ятницю поїмо здавати аналіз на те, що Віка не має алергії на тваринний білок (це обов'язковий аналіз), який дуже дорогий. Сподіватимемося, що в нас і справді немає не якоїсь прихованої алергії на яловичину, молоко, яйця. Бо нас через це не візьмуть на імплантацію. Начебто все…., все, що хотіла написати написала. Дякую, що ви снами і всіляко підтримуєте нас. Від Вікулі всім величезне привітання.


Новини від мами на 13.03.18

Справи наші добре, Вікуля займається вдома, приходять вчителі. Хвалять її, що вона намагається, щоправда іноді лінується. Але найголовніше, що працює і це тішить. Сьогодні у нас вийшла не дуже приємна ситуація. Подзвонила мені завідувачка Чернігівського центру, куди ми збиралися їхати 15 квітня. Сказала мені про те, що нас не можуть прийняти на реабілітацію і що нас просунули по черзі далі, через те, що зараз дуже великий наплив діток, і хочеться допомогти в лікуванні всім. Оскільки ми були зовсім недавно в січні, нас посунули аж до осені. Я звичайно дуже засмутилася, адже ми так чекали на це лікування, але на жаль буває і так. Але знаєте, я заспокоїла себе тим, що все, що не робиться, робиться на краще. Зараз відкрию вам невеличкий секрет. Ми планували, це на літо, але якщо такі справи з лікуванням, то гріх цим не скористатися саме зараз. Я записала Вікулю на процедуру «імплантація колагенових ниток», трохи нижче напишу, що це є. Так ось ця процедура проходитиме в м. Воронеж всього 2 дні, на даний момент чекаю рахунок з клініки. Сам рахунок буде на 25 000 рублів + 4500 рублів орг збір + дорога та житло. Точне число знатиму найближчим часом, але приблизно в середині квітня. Тому вся сума, яка була зібрана на Чернігів, 3 200 гривень перейде безпосередньо на лікування Вікі, на «імплантацію колагенових ниток» у квітні. Інші — 9 500 гривень, що були зібрані, підуть на заплановану стимуляцію мозку в м. Київ 28 травня. Ми дуже розраховуємо на Вашу допомогу та підтримку.

Метод імплантації колагенових ниток. Даний метод можна порівняти з голкорефлексотерапією, де відбувається вплив на біологічно активні точки (БАТ), перевага імплантації ниток у тому, що процедура робиться раз на місяць, а стимуляція біологічно активної точки здійснюється цілий місяць, через місяць нитка повністю розсмоктується. Даний метод не має протипоказань, є лише обмеження за віком, доктор Фан ставить нитки діткам після трьох років.

За допомогою впливу ниток на БАТ відповідальні за мовлення та інтелект дають потужний поштовх у цих видах діяльності. Невролог Фан із реабілітаційного центру в Пекіні коментує: ми намагаємося за допомогою імплантації ниток задіяти основні біологічно активні точки, які відповідають як за мовленнєву, так і за рухову активність наших пацієнтів. Після огляду дитини, опитування батьків та складання історії ми визначаємо кількість БАТ. Імплантацію ниток розділяємо на 2 етапи (2 дні), перший день ставимо нитки, що відповідають за інтелектуальну, мовленнєву діяльність, другий день присвячуємо точкам, які відповідають за рухову активність. Хочу нагадати, що ми лікуємо людину, а не хворобу, через стимуляцію біологічно активних точок організм сам розподіляє всі свої ресурси на відновлення.


НОВИНИ ВІД МАМИ НА 19.02.18

Результати після лікування чергового курсу в центрі Стимуляції Мозку невеликі вже є, енцефалограма показує, що за це лікування у Вікулі мовні показники зросли ще на 5%. За два курси збільшилося на 9%, як сказав психолог, це просто супер. Люблю коли так кажуть, ще більше сил додається. Після лікування у Києві ми через два тижні поїхали на трьох тижневу реабілітацію до м. Чернігова до центру Відродження. І тут Вікуля нам показала ще результати. Дивіться відео наша дівчинка за одну руку піднімається сходами. Повільно, але впевнено крок за кроком йдемо до нашої заповітної мети, мети одужання. Наступний курс лікування призначено на 16 квітня у Чернігові в центрі Відродження. А поки що заняття та навчання вдома. Дякую всім, хто підтримує нас.

Новини від мами на 19.12.17

Небагато новин із центру Стимуляції Мозку.

Невролог мене сьогодні дуже втішила, та вона й сама була під враженням. Віке зробили контрольну енцефалограму, результат якої дуже хороший. Як сказала лікарка, його можна назвати нормою. Якщо порівнювати як і як зараз, це просто неймовірне поліпшення. Викулькины вражені клітини мозку по тихеньку почали відновлюватися (вона і сказала), але це може радувати. Невролог каже, що ми молодці, і в нас обов'язково все вийде. Я просто щаслива від почутого. Ми на правильному шляху, і Слава Богу.

Після пройденого лікування в жовтні, чекаємо протягом місяця лише позитивних результатів, оскільки при виписці у Вікі були вже помічені хороші результати, і про це показала енцефалограма. У неї вже на 4% збільшився показник, який відповідає за промову. Я рада до божевілля. У грудні знову їмо на другий курс ВАК — процедури та Томатіса. З Божою допомогою у нас все вийде. А зараз поки що навчання та домашні заняття.

Ще раз хочу сказати велике спасибі кожному доброму серцю, хто допомагає і вірить у нашу дівчинку. Дякую, що підтримуєте, дякую, що ви з нами.

Новини від мами на 15.10.17

Доброго дня!!! За цей час ми встигли пройти дві реабілітації. 17 липня у Хмельницькому та 4 вересня у Чернігові. Лікування пройшло добре. Віка розумничка працює. Тепер наша дівчинка може кілька секунд стояти без підтримки. Комусь здасться, що це дуже мало, але це величезний результат для Вікулі, зараз секунди, потім хвилини, а далі буде годинник. А загалом справи наші добре. Віка зараз навчається, як і раніше, на індивідуальному навчанні. Викладачі приходять додому. Небагато змінилися заняття. Додали нам ще логопеда, я дуже задоволена. Вчитель не тільки з Вікулею займається, то ще робить логопедичний масаж, а це супер. Викладачі нашу дівчинку хвалять, кажуть що стала дуже добре все запам'ятовувати та вловлює на ходу. За літні канікули вона дуже змінилася та подорослішала. Що наші праці та реабілітації дають свій позитивний результат. Незабаром 22 жовтня ми їмо на наше довгоочікуване лікування до Києва в центр Стимуляції Мозку. Вже забронювали квартиру, недалеко від центру. Ще ми Віке купили «Трекбол» (спеціальну мишку), не таку як хотілося, але принцип той самий, тепер наша дівчинка не тільки в центрі реабілітації та й удома грає на комп'ютері, тим самим розвивається. Тож ось такі наші справи. Дякую що ви з нами. Любимо вас і цінуємо!

Новини від мами на 24.06.17

Справи наші добре. Лікування пройшло у Чернігові чудово. Віка почала сама грати в гру, що розвиває, на комп'ютері. Це дуже круто для нашого розвитку. Іпотерапію теж пройшли. Викуля у захваті. Вона дуже любить конячок, тим більше цього коня вона вже знає давно. Ми постійно, коли перебуваємо у Чернігові, відвідуємо іпотерапію. Ми вже встигли з'їздити на лікування до Хмельницького з 22.05 до 10.06. Реабілітація була 3 тижні. Віка помітно зміцніла. Ще в нас з'явилося багато різних звуків. Таке відчуття що ось ось заговорить. Наступне лікування у нас 17 липня у Хмельницькому.

Новини від мами на 27.03.17

Добрий вечір. Реабілітація у Бердичеві пройшла на найвищому рівні. Наша Вікуля красуня, видала нам свої нові вміння. Тепер моя дівчинка вміє їсти самостійно вилкою. Після приїзду з Бердичева ми вже встигли з'їздити до Києва до центру Стимуляції мозку. Приїхали 18 березня. Результат після Києва поки не великий, тому що пройшло мало часу, але він все одно є. Вікуля почала ходити вздовж стіни, тримаючись за неї. 1 квітня виїжджаємо до м. Чернігова до центру Відродження. І паралельно пройдемо іпотерапію. По катаємось на конях. Віка дуже їх любить. Лікування буде два тижні. Тож ми скоро в дорогу.

Новини від мами на 27.01.17

На даний момент ми з Вікулею знаходимося на лікування в м. Бердичів. Дуже добра чарівниця покликала нас у гості та сплатила лікування для Вікі. Наша дівчинка почувається дуже добре. Кілька днів тому Вікуля почала їсти сама з виделки, цереброкурин дав свій позитивний результат.

Після лікування в Центрі стимуляції мозку, Віка за допомогою підтримки почала ходити на колінах. Відео також є. У розумовому розвитку великий поштовх стала запам'ятовувати швидше.

Викуля працює в поті чола! Особливо їй дуже подобається спілкування з дітьми та заняття з психологом. Я не коли не залишала свою дівчинку на 3-4 години на заняттях. За те тепер Віка стільки часу проводить на Монтесорі. Наш психолог Любочка дуже хвалить нашу дівчинку. Говорить у неї дуже великі перспективи розвитку. Не багато нових фотографій із занять!!!

Новини від мами на 01.11.16

Добрий вечір дорогі наші!! Небагато новин. Справи наші добре. Зараз у Вікі осінні канікули, нам їх продовжили ще на тиждень через економію опалення в школі. Тому і до нас вчителі теж не приходять додому. Віка природно рада такій події як будь-яка дитина. Але ми не марнуємо час і вдома Віка займається фізкультурою, крутить тренажер, розглядає книжки, постійно мені вказує на предмети, щоб я говорила що це ... і як називається. Дуже їй подобається, почала швидко запам'ятовувати, що мене шалено радує. З'явилося дуже багато нових складів, звуків, намагається говорити якісь слова, поки я ще не можу зрозуміти її повністю, але думаю, що незабаром у нас будуть перші чіткі й усвідомлені слова. Уколи цереброкурину ми закінчили колоти вчора. Поки що від препаратів у нас невеликий відпочинок. Через три тижні почнемо колоти гомеопатію, яку ми замовляли у Німеччині. Колоти будемо за схемою, як прописала нам доктор Віліна Василівна у Хмельницькому. Зараз морально готуємось до чергової поїздки до Києва до центру Стимуляції Мозку. Квитки купили обидві сторони. Виїжджаємо у неділю 6 листопада. Ще ми купили квитки в Трускавець, правда, тільки в один бік на 12 грудня. Житло також вже знайшли. Поки що все йде за планом. Дякую дорогі за кожне пройдене лікування, за кожну реабілітацію. Всі успіхи, всі досягнення це все лише завдяки вашій допомозі та підтримці. Любимо Вас дуже. Від Вікулі всім величезне привітання.


Новини від мами на 17.10.16

А у нас дорогі сюрприз... Праці наші не пройшли даремно. Тепер наша Віка вміє САМА БЕЗ ПІДТРИМКИ стояти на колінах. І все завдяки нашому інструктору з ЛФК Геннадію із центру Стимуляції Мозку. Щире вам дякую. Дивіться наші результати:


Новини від мами на 14.10.16

Добрий вечір. Дорогі наші. Не багато новин про нашу дівчинку. Навчання Вікулі йде повним ходом. Вчителі як і минулого року приходять до нас додому, правда викладачі у нас змінилися, єдине я випросила одну вчительку з математики з минулого року, щоб нам її повернули тому що Вікуля дуже добре з нею займалася і у неї був якийсь свій підхід до нашої дівчинки. А так начебто все нові вчителі не погані, тільки одну ще не бачили це Дефектолог. Повинна у вівторок прийти. Вчора почали бити уколи Цереброкурин. Віка тримається як солдатик не однієї сльозинки. Розумниця моя. Знає що голівку лікуємо. Ще хотіла вам розповісти про те, що наші плани щодо лікування змінюються. Я довго думала і вирішила дещо небагато змінити. Я думаю, що ви мене в цьому підтримаєте. Так як у нас після останнього лікування в Києві були хороші результати і, на жаль, нам не вдалося залишитися для закріплення цих результатів, тому я подумала, що нам краще місце Хмельницького лікування, яке призначено на 7 листопада поїхати знову до Києва. З директором центру Стимуляції Мозку я вже все говорила, нас чекають, що дуже тішить. Тож 6 листопада ми виїжджаємо до Києва, квитки вже в один бік купили. Щодо Трускавець теж уже заздалегідь записалися на 12 грудня. Нині шукаємо житло. І незабаром можна купувати квитки. Тож ось такі наші новини друзі. Дякую дорогі, рідні, кохані, що ви з нами. Спасибі, що вірите в нашу Вікулю. Спасибі, що допомагаєте реабілітувати нашу красуню. Ми обов'язково виправдаємо ваші очікування!! Цілуємо і обіймаємо вас. Від Вікулі всім привіт.


Новини від мами на 30.09.16

Доброго дня дорогі та улюблені наші друзі!!!! Вчора ми вже приїхали додому із Києва з лікування. Дорога пройшла у нас не погано, але з кожним разом вона мені дається важче, тому що Віка росте і набирає вагу. За час нашого від'їзду у нас кілька хороших новин, у перших нам прийшли ліки з Німеччини, які ми дуже довго чекали і друге — нам надіслали дві пачки памперсів, яких ми потребуємо постійно (на жаль, без цього засобу гігієни ми не можемо поки обійтися ). За памперси у мене особлива подяка до дівчат Марти та Світлани. Дякую Вам від щирого серця за допомогу, це цінно для мене та Вікі. А ще у нас є дуже хороші новини від лікування, перша ми стоїмо самі без підтримки по кілька секунд, що не мало важливо з нашим діагнозом, а ось друга ми зробили два наші перші впевнені КРОКИ. УРА!!!!! Ми маємо перемоги і ваша допомога не проходить без нагород. Дякую вам за це. Я знала і вірила, що це станеться рано чи пізно. Віра творить чудеса. Це диво сталося в останній день, у день нашого від'їзду, хотілося б дуже закріпити такий суперський результат, але довелося їхати додому. Дуже хочу вірити, що у Вікі обов'язково виходитиме незабаром більше таких перших кроків. Спасибі вам. Від Вікулі всім привіт.


Новини від мами на 13.08.16

Добрий день. Ми нещодавно приїхали з лікування. Реабілітацію проходили у центрі Апис-Меліфіка м. Хмельницький – це наш четвертий курс. Лікування пройшло добре та з результатом. Віка навчилася стояти навколішки самостійно без чиєїсь чи підтримки. У вересні за планом реабілітація у Києві в центрі стимуляції мозку. А у листопаді плануємо вже не на два тижні, а на три тижні лікування у центрі Апіс-Меліфіка. Якщо, звичайно, знайдемо фінанси. До бандажів Віка звикла, вже навіть не плаче. Спасибі що цікавитеся здоров'ям та долею Вікулі. Інші подробиці групи. http://vk.com/club4965840


Новини із соц. мережі на 10.06.16

Сьогодні отримали бандажі навколішки для Вікулі. Замовила одразу, як тільки приїхали з Хмельницького. Нам їх рекомендували тренери з ЛФК. Дуже гарна річ. Віка звичайно не задоволена, намагається зняти, але не виходить. Будемо звикати. Ціна бандажів – 1406 гривень. Спасибі вам!!!!

Comments


bottom of page