top of page

Підтримка дітей

За підтримки благодійних фондів зараз здійснюється високоякісна допомога дітям, хворим на рак. Здавалося б, що ще зовсім недавно вилікувати дитину від раку було фактично неможливо, але на даний момент при належному фінансуванні фактично 80% дітей можуть швидко одужати та вилікуватися від «смертельної» хвороби. Насамперед це заслуга несучасної медицини, адже за останні роки стався суттєвий прорив у сфері лікування дітей хворих на рак. Деяким може здатися, що 80% це надто високий відсоток, якому далеко не до реальних показників. Природно, вітчизняна медицина не може порадувати такими показниками, але закордонні клініки зуміли досягти неймовірних успіхів у лікуванні своїх пацієнтів.

Підтримка дітей хворих на рак потребує максимально серйозного підходу з боку благодійних фондів. Перші проблеми найчастіше виникають через несвоєчасну діагностику раку у дитини. На Заході саме діагностика відіграє вирішальну роль, адже на останніх стадіях вилікувати від раку неймовірно складно, а іноді й зовсім неможливо. Кожна сім'я повинна приділяти увагу постійним відвідуванням лікаря, щоб мати можливість вчасно розпочати лікування. Всім відомо, що діти стійкіше переносять навіть найскладніші захворювання, тому організму маленької дитини набагато простіше перебороти таку страшну хворобу, як рак. Саме це і обумовлює такий високий відсоток одужання дітей хворих на рак.

Найважливішою складовою підтримки дітей хворих на рак є високоякісне лікування та купівля дорогих медикаментів. Чому одразу дорогих медикаментів? На жаль, на даний момент дешевих ліків для проведення необхідних процедур не існує. Простій сім'ї практично неможливо оплатити якісне лікування самостійно. Таким чином, лікування дитини змушує сім'ю брати гроші у борг. Ситуація стає зовсім критичною, коли повернути борг неможливо. У такі моменти батьки дитини опиняються у безвихідній ситуації, і їм залишається лише сподіватися на маленьке диво. Зробити подібне диво для них можуть благодійники та фонди підтримки, які допомагають дітям хворим на рак.


За допомогою благодійних фондів та волонтерів дитина отримує шикарний шанс на швидке одужання та лікування у найкращих онкологічних клініках. Не можна сказати, що підтримка дітей хворих на рак закінчується на одному лише лікуванні. Навіть якщо лікування завершилося вдало, і дитина пішла на поправку, у будь-якому випадку на неї чекає ще довгий процес реабілітації. Лікування раку завжди позначається на здоров'ї людини, тому наступні роки потрібно дбайливо і ретельніше стежити за здоров'ям малюка.

bottom of page