top of page

Підтримка волонтерів

Благодійний фонд метою свого створення має шляхетну мету допомоги дітям, які хворіють на ракові захворювання, а також їхнім сім'ям, яким просто необхідна не лише фінансова підтримка для лікування хворої дитини, а й психологічна підтримка. Саме психологічна підтримка фахівців зможе правильно налаштувати батьків та близьких дитини, а також безпосередньо найменшого пацієнта на потрібний лад для подолання такого непростого захворювання, як рак.

Найважливішу роль у одужанні маленьких пацієнтів, які хворіють на онкологічні захворювання, відіграє підтримка волонтерів, а також представників інших фондів, які підтримують дітей та їхні сім'ї.

Основна активна діяльність благодійного фонду, напевно, практично неможлива без волонтерів, які максимумом зусиль та роботою з надання та пошуку фінансової підтримки рятують сотні дитячих життів, даруючи дітям одужання та свободу від хвороби. Для того, щоб отримати підтримку волонтерів та представників інших фондів, вам необхідно звернутися до нашого фонду із заявкою та документами, зазначеними на нашому сайті.

Волонтери займаються залученням коштів на лікування онкологічно хворих дітей шляхом проведення різноманітних благодійних акцій та кампаній. Що й казати, допомога волонтерів та інших представників благодійних фондів – це неоціненна послуга, яку вони надають онкологічним хворим та їхнім родинам та близьким, оскільки багато хто стикається з хворобою рак, не в змозі провести повноцінне ефективне лікування чи операцію дитини у зв'язку з високою вартістю як медикаментів для лікування, так і інших методів і способів лікування раку в нашій країні.

Підтримка волонтерів та представників інших благодійних фондів не зводиться виключно до пошуку матеріальних засобів та фінансування лікування онкологічно хворих дітей, але є безцінною психологічною підтримкою дітей та їхніх батьків, а також будь-якої іншої посильної допомоги необхідної для подолання хвороби дитини.


Ви завжди можете звернутися до нашого благодійного фонду з будь-якими питаннями, як для надання допомоги хворій на рак дитині, так і надання коштів з метою благодійності, адже саме завдяки добровільним пожертвуванням наш фонд має можливість рятувати життя дітей, які хворі на рак.

bottom of page