top of page

Кулачковський Артур

Діагноз: симптоматична епілепсія, ДЦП, спастичний тетрапарез.

Надано фінансову допомогу на лікування та придбання необхідних мед. препаратів у сумі 28 589 грн.


ам дякую за допомогу нам з Артурчиком!

Ми від щирого серця просимо прийняти нашу подяку!


З повагою мама Наталя!


Лист подяки!

Велике дякую всім співробітникам фонду «Оберiг життя» та всім, хто відгукнувся на наше лихо! Особливу подяку хочеться висловити Ользі. Сердечно дякуємо за допомогу, участь, підтримку у скрутну хвилину, за те, що даєте нам впевненість, віру та надію у завтрашній день, не даєте сумувати та опускати руки. Поки є такі небайдужі до чужого болю люди, здатні почути та допомогти, ми подолаємо всі труднощі, у нас все вийде!


Ми сподівалися на диво і вкотре переконалися, що дива бувають! Ви справжні чарівники!


Висловлюємо нашу особливу сердечну подяку людині, яка пожертвувала для нас велику суму. Хай не збідніє рука того, хто дає! Дай Бог йому здоров'я, удачі та благополуччя!

З Вашою допомогою ми купували ліки для Артура щомісяця на суму понад 1 500 гр на місяць, поїздку до Києва на консультацію до французького професора-епілептологи Олів'є Дюлака (2 200 гр.+ 1 500 гр.), проживали біля клініки (3 000 гр.) .) проходячи черговий курс реабілітації у «Міжнародній клініці пр.Козявкіна В.І.» у м.Трускавці.


Не передати словами того, як ми вдячні всім, хто зробив свій неоціненний внесок у шлях одужання для мого Артурчика. Ви для нас промінчик надії!


Ми ніколи не забудемо Вашої доброти та милосердя. Нехай з Вами завжди буде удача! Низький уклін усім Вам, дякую, що Ви з нами!


З повагою та величезною подякою, мама Артура Кулачковського – Наталя!


Лист подяки від 23.03.16

Щиро Вам вдячні за допомогу необхідними ліками Артура, які ми отримали від Вас сьогодні! Навіть немає слів, які б висловили всю радість… Ваша підтримка завжди нас зігріває, особливо приємне та щире спілкування з Ольгою…. , найбільший подарунок! Щире вам дякую!!!


Comments


bottom of page