top of page

Ассута - провідна лікарня в Ізраїлі


Тисячам туристів, які прибувають з-за кордону на лікування в Ізраїлі, добре відома адреса провідної ізраїльської приватної лікарні «Ассута», розташованої у престижному районі північного Тель-Авіва. І це не дивно: адже рівень, на якому знаходиться медицина в Ізраїлі, у всьому світі ходять легенди. Цим пояснюється той факт, що лікування в Ассуті прагнуть пройти пацієнти з усіх кінців нашої планети, включаючи розвинені країни.


«Ассута» має в своєму розпорядженні найсучасніше медичне обладнання для діагностики та лікування, співпрацює з ізраїльськими лікарями світового рівня, які використовують інноваційні методики та проводять унікальні операції.


Провідна ізраїльська приватна лікарня «Ассута» по праву вважається найкращим медичним центром, де пацієнтам надається повний комплекс послуг, починаючи з діагностики та консультацій та закінчуючи необхідним циклом лікувальних та відновлювальних процедур, включаючи операції та післяопераційний догляд та спостереження.


Загальна кількість лікувальних процедур, що проводяться на базі «Ассути», виражається в таких значних числах, як: 85.000 операцій, 65.000 амбулаторних досліджень і лікувальних процедур, більше 23.000 діагностичних обстежень із застосуванням апаратів МРТ і КТ, п'ять тисяч процедур щороку.


В «Ассуті» проводиться ефективне лікування різних видів онкології, захворювань серця та судин, ортопедичних проблем, захворювань шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи, сечостатевої системи тощо. В «Ассуті» досягнуто високих відсотків успіху в екстракорпоральному заплідненні (ЕКЗ). «Ассута» займає лідируючі позиції в естетичній медицині та лікуванні ожиріння, включаючи оперативне втручання.


Лікування у приватній клініці «Ассута» проводиться на базі потужних інноваційних медичних технологій. До послуг наших пацієнтів весь арсенал сучасної медицини: майстерність лікарів, увага та турбота середнього медичного персоналу, найвищий рівень комфорту.


Російськомовні лікарі та сестри становлять значну частину медперсоналу «Ассути». Наші лікарі є кольором медицини в Ізраїлі, користуються заслужено високою репутацією у світовій медицині. Пацієнти, які пройшли курс лікування в «Ассуті», залишають найприємніші відгуки про ізраїльську медицину.


Відділення центру "Ассута"


Найбільша ізраїльська приватна лікарня Ассута надає пацієнтам широкий спектр сучасних медичних послуг світового рівня. Чи йдеться про найдосконаліше медичне обладнання, інноваційні методики чи кращих ізраїльських фахівців, — «Ассута» є флагманом сучасної медицини.


Клінічні досягнення, у яких взяли участь понад 1000 найдосвідченіших фахівців та хірургів країни, багато з яких є світовими лідерами у своїх галузях, дозволяють запропонувати найкращі знання та досвід в ізраїльській медичній спільноті.

Крім того, в Ассуті працюють 1200 співробітників, у тому числі власних хірургів та анестезіологів, а також висококваліфікованих та відданих медсестер на додаток до груп спеціального догляду та парамедичної підтримки для надання цілодобового догляду.


Передові новаторські медичні методи входять до числа найкращих у світі:

Відділення хірургії складається з 26 сучасних операційних по всій країні, підрозділів коронарної та загальної інтенсивної терапії (ICCU та

ТЗ) і палат для одужуючих.


Лікарня також має в своєму розпорядженні установи удосконаленої візуалізації (Advanced Imaging), що працюють на цілодобовій основі.


«Ассута» має у своєму розпорядженні відділення стаціонару, до числа яких входять:

 • Відділення загальної хірургії;

 • Онкологічне відділення;

 • Відділення ЕКЗ (екстракорпорального запліднення);

 • Кардіохірургічний центр;

 • Ортопедичне відділення;

 • Відділення нейрохірургії:

 • Діагностичний центр (КТ, ПЕТ, КТ, МРТ тощо);

 • Центр діалізу;

 • Відділення гастроентерології;

 • Відділення пластичної хірургії;

 • відділення судинної хірургії (клініка з лікування вен);

 • Пульмонологічне відділення.

Comentarios


bottom of page