top of page

Довженко Діана

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз Т-клітинний варіант, гострий період.

Надано фінансову допомогу на лікування у розмірі 68 395 грн

Новини від мами на 08.07.19

Добрий день. Печінка, Слава Богу, нормалізувалася, знайшли причину, пропили препарат і ось уже місяць як усі в межах допустимих перевищень. Тобто стрибають показники, але трохи. Хімію Діана продовжує приймати, сподіваюся до нового року закінчить. Загальний стан хороший, літо, школи немає, більше часу на повітрі і гарний настрій.

Минулого місяця нам привезли з Німеччини останні флакончики хімії, ми розрахували та закупилися вже до кінця лікування. На сьогоднішній день витрат на лікування менше, і ми вже можемо впоратися із сімейним бюджетом. Ми Вам дуже вдячні за Вашу допомогу, за допомогу фонду та небайдужих людей! Дякую за те, що були поряд і допомагали нам!


Новини від мами на 05.03.19

Загальний стан задовільний. Апетит поганий, печінка почала ще більше пустувати, через високі показники багато хімії пропускаємо, такими темпами хоча б до нового року допити, пропили лише трохи більше половини курсу. А так все по-тихеньку. Аналізи, таблетки, хімія, навчання. Дуже чекає на весну, тепла, бо зараз мало гуляє. Фото печінкових аналізів додаю


Новини від мами на 03.12.18

На даний момент Діана пройшла всі протоколи інтенсивної хіміотерапії у лікарні. За час підтримуючої терапії будинку, пройдено опромінення головного мозку, зроблено всі пункції за планом. На сьогодні нам залишилося приймати ще рік хімію у таблетках. Стан задовільний. Через хімію постійно коливаються показники печінки, крові, постійно проявляється вірус герпесу. Тому, крім печінкових препаратів, Діані постійно доводиться приймати противірусні препарати. Діана довго відновлювалася після опромінення, і лише тиждень тому розпочала шкільні заняття, вчителі ходять до нас додому. Отакі у нас справи. Аналізи на сьогодні такі:


Новини від мами на 30.08.18

Нам залишилася одна пункція, опромінення минуло два тижні тому. Загальний стан задовільний, щоправда, немає апетиту. Показники печінки після опромінення перевищені у 6 разів. Хімію поки що приймати не може, поки організм не відновиться.


Новини від мами на 29.05.18

Стан Діани стабільний. Діана зараз вдома, на підтримуючій терапії. Приймає суху хімію (у таблетках). Підтримуюча терапія триватиме півтора роки. Паралельно з хімією приймає підтримуючі препарати для печінки, а також інші препарати залежно від поточного стану. Влітку готуємось у стаціонар на опромінення голови. Коли це буде, точно не знаємо, до цього часу ще потрібно зробити кілька люмбальних пункцій. З добрих новин, Діана за 4 місяці, що знаходяться вдома, закінчила 4 клас. До школи Діана не ходить, навчання проходить удома.

Kommentare


bottom of page