top of page

Баранник Анастасія

Діагноз: Цукровий діабет 1 тип (інсулінозалежний), субоптимальний глікемічний контроль.

15.01.2014 р. н.

07.09.2017р. Настюше діагностували Цукровий діабет І типу. Це був страшний удар для нашої багатодітної родини. Життя на якийсь час для нас зупинилося. Як правило, одного разу виникнувши діабет у дитини вже ніколи не проходить. Дитина хвора на діабет потребуватиме підтримуючого лікування протягом усього його життя.


Нашій маленькій Насті довелося зарано подорослішати. Її веселе безтурботне життя перетворилося на життя за розкладом, суворе дотримання режиму харчування, багаторазові ін'єкції інсуліну, нескінченні проколи пальчиків для постійного виміру рівня глюкози у крові. Це дуже важко для маленької дитини!


Чим молодша дитина, яка захворіла на діабет, тим важче вона протікає і тим більша загроза розвитку різних ускладнень. А у маленьких дітей дуже складно тримати цукор у нормі, т.к. з його значення впливають безліч чинників, які неможливо прорахувати.


Дуже хочеться забезпечити Насті якісне лікування і в результаті дати можливість жити щасливим та повноцінним життям. Крім постійних витрат на тест-смужки та сенсори для вимірювання цукру крові, голки для шприц-ручок (безпосереднє введення інсуліну), необхідні також багаторазові аналізи в лабораторіях, медикаменти, вітаміни. На жаль, витрат більше, ніж доходу в сім'ю, тому що працює тільки тато. Просимо допомоги т.к. це непосильна ноша для нашої багатодітної родини.


Прямі контакти батьків:

Телефон мами Баранник Тетяни 0671883828
Електронна адреса: tany23071979@gmail.com

Адреса проживання: м.Кам'янське, пр-кт В.Стуса


Прямі банківські реквізити:

Карта Приватбанку: 4149 4991 5554 1103 Бараннік Т.А.
Карта Монобанку: 5375 4141 0278 6711 Бараннік Т.А.


Новини від мами на 20.03.24

На даний момент підбираємо дозу еутирокса, бо маємо ще гіпотиреоз, окрім цукрового діабету. Кожні два місяці здаємо кров з вени на гормони щитовидної залози. Дуже дякуємо за увагу!
Новини від мами на 07.02.24

Настя ходить до школи неділю очно - неділю онлайн.  Новий рік ми святкували вдома в колі сім'ї. Настюша з сестричкою разом наряджали ялинку, потім шукали під нею подарунки) На канікулах відвідали театр.


Новини від мами на 12.11.23

Настя продовжує навчання в школі на змішаній формі, відвідує гурток "Інфознайка". В неї все добре. Дякуємо за увагу.


Новини від мами на 09.08.23

Планове обстеження ми пройшли ще в липні, дякувати Богу, все гаразд, бо ми дуже переживали.


Новини від мами на 12.06.23

Настя поки що дома зі мною. Моя друга дитина відвідує шкільний табір до кінця червня. Тому поки так. На планове обстеження плануємо лягати в лікарню в липні. В клініку зору поїдемо в серпні.


Новини від мами 27.03.23

Настюша почуває себе добре. Навчається онлайн. В квітні-травні будемо знов їхати в клініку Зору, треба перевірити зір. Держимо на контролі гормони щитоподібної залози, приймаємо еутірокс. Влітку треба лягати на плановий огляд по цукровому діабету


Новини від мами на 06.01.23

На Новорічні свята ми були у друзів, дуже добре поспілкувались і дорослі і діти. На днях сдали основні аналізи Насті. Тепер требе ретельно слідкувати не тільки за цукром, а й за показниками щитовидної залози. Зараз канікули, тому Настя ще відпочиває від школи, а з 9 січня вже знову до школи.


Новини від мами на 09.11.22

Настю обстежили два місяці тому, додався ще й гіпотеріоз (( Лікуємося гормонами. В іншому все нормально. Дякую за турботу та допомогу)


Новини від матері на 08.08.22

Ми вже місяць як удома. Настя відчуває собі добре. Дуже сподіваємося, що більше не доведеться кудись їхати


Новини від мами на 02.04.22

Через військові дії ми тимчасово поїхали на Західну Україну. Дуже хочемо повернутися додому(((


Новини від мами на 07.01.22

Новий рік ми зустрічали вдома. Всі разом прикрашали ялинку та будинок. Настя дуже любить весь передноворічний процес)) Під ялинкою, як завжди були подарунки для дітей. Настя знайшла свої дуже цікаво спостерігати за такою величезною радістю дитини! Перед Новим роком ми були в театрі, дивилися новорічну казку «Холодне серце», Настя була в захваті!)) Будинки малювали, ліпили, викладали новорічні іграшки стразами, дуже багато зараз захоплюючих занять для дітей! в школу. Збираємось по-тихеньку))


Новини від мами на 27.11.21

Настюша вже ходить до школи, дистанційка закінчилась. Всілякими способами зміцнюємо імунітет, сподіваюся не захворіємо.) Плануємо встигнути до Нового року поїхати на контрольну перевірку зору. Настя дуже любить зиму, оскільки багато свят: день Св. Миколая, Новий рік та у січні день народження. Цього року плануємо придбати штучну ялинку, хоч до цього були справжні. Ну і звичайно ж наглядатиму подарунки. Дякую велике за турботу та допомогу!


Новини від мами на 25.09.21

Отримала грошовий переказ від фонду Оберіг Життя. Дякую величезне наші чарівники. На перераховану суму ми закупимо Глюкагон (реанімаційний укол при сильній гіпоглікемії зі втратою свідомості) та тест-смужки до глюкометра для вимірів цукру.


Новини від мами на 18.07.21

На плановому обстеженні Насті виявили невелике відхилення від показників норми в гормонах щитовидної залози, тому зараз проходимо курс лікування препаратами. Також знову впав зір, тому треба обов'язково відвідати офтальмологічну клініку та підібрати очки перед школою. Тиждень тому у Насті було отруєння і як наслідок — сильна гіпоглікемія (впав цукор) зі втратою свідомості. нормально.Влітку ми вдома або гостюємо у бабусі.Настя гуляє, малює, читає, спілкується з друзями.Дякую величезному фонду за неоціненну допомогу та підтримку!Дякую величезне за все, наші чарівники!


Новини від мами на 31.05.21

Настя перехворіла на ларингіт. Відновлюється. 7 червня збираємось їхати до Києва на планове обстеження. Дуже дякую за занепокоєння!


Новини від мами на 21.03.21

Після щеплення кілька днів була температура і дуже хворіла рука, був набряк та дискомфорт при рухах. Нині вже все добре. Дякую великому фонду за неоціненну допомогу та підтримку! Були закуплені тест-смужки для вимірювання цукру крові для Насті.


Новини від мами на 20.01.21

Ми купили тест-смужки, які нам потрібні завжди. Насті зробили щеплення, яке вона перенесла не дуже добре. Але зараз вже краще) Зміцнюємо імунітет, щоб не захворіти. Вдома Настя займається, малює, грає. Дякую за турботу!


Новини від мами на 19.11.20

Намагаємось докласти максимум зусиль для зміцнення імунітету Насті. Боїмося дуже ковіда, тому що Настя у групі ризику. Сподіваємося, що все буде гаразд.)


Новини від мами на 15.10.20

Настя застудилася, лікуємось, зміцнюємо імунітет наскільки можемо! Оптична корекція продовжується.


Новини від мами на 12.07.20

Ми обстежили Настю у приватній дитячій офтальмології повністю. Наразі проходимо оптичну корекцію до листопада. Дякую, що хвилюєтеся)


Новини від мами на 29.03.20

Уся наша родина на карантині. Настя розпочала підготовку до школи. Вчимося читати, писати. Як завжди улюблене заняття у Насті ліплення пластиліном, малювання, танці. Робимо різні вироби з паперу. Дуже не вистачає прогулянок на вулиці. Але сподіватимемося, що карантин швидко пройде. Обстеження зору, на жаль, ми так і не встигли закінчити, оскільки Настя хворіла. Займемося цим питанням вже після карантину.


Новини від мами на 28.12.19

Реабілітацію з ортопедії пройшли, необхідно буде повторити у квітні. Швидких результатів сказали не чекати, але виправити багато з часом можна. І це радує!) Після нового року хочемо ще зір ретельно перевірити, так як на одному оці виявили астегматизм, що починається. Потрібна буде оптична корекція (окуляри). Наступного року розпочнеться школа і ситуація може погіршитися. Тому треба поспішати. А в іншому все як завжди. Кінець року у Насті був дуже активний. Ми ходили до театру та цирку. Було багато позитивних емоцій та радості!


Новини від мами на 27.10.19

На плановому обстеженні були. Зараз проходимо реабілітацію з ортопедії. ЛФК, масаж, парафін. Так як у Насті ще й кіфоскаліотичне порушення постави, лійкоподібна асиметрія грудної клітки зліва, вальгус ступнів. Діагноз поставив місцевий ортопед, оскільки у Києві не вдалося його пройти.


Новини від мами на 27.08.19

У нас перехворіла вся сім'я, відходимо потихеньку. Тільки старша дочка ще з пневмонією лежить у лікарні. Настюша нормально почувається. Тепер зміцнюватимемо імунітет по трохи. Збираємось на початку вересня їхати до Києва на планове обстеження.


Новини від мами на 26.06.19

Із Настюшею все добре) Ходимо в місцевий парк. Вона любить гойдалки, батути, гірки.) Мріємо кудись з'їздити її оздоровити, але поки не виходить( Восени поїдемо на чергове обстеження. Влітку дуже спекотно в лікарнях.


Новини від мами на 16.05.19

Настя почувається набагато краще, радіє життю.) Часто ходимо на дитячі майданчики, парк. Це Настя дуже любить. Малює, ліпить, грає ляльками. Життя прекрасне, коли крім діабету немає інших супутніх та придбаних захворювань.)


Новини від мами на 04.04.19

Після хвороби (скарлатина) зміцнюємо імунітет, шлунково-кишковий тракт, оскільки дуже швидко підхоплюємо застуди та вірусні захворювання.


Новини від мами на 04.03.19

До вчора все було гаразд. А сьогодні Настя захворіла на скарлатину. Скоріше б весна, бо вже сил немає. Хвороба за хворобу (


Новини від мами на 04.02.19

Здрастуйте, на сьогоднішній день лікуємо ГРВІ, імунітет ослаблений, всі наші віруси. Але завдяки вашій допомозі з медикаментами, думаю швидко впораємося. Дози інсуліну через хворобу змінюються часто. Необхідно цілодобове спостереження при хворобі і без неї. Намагаємося зміцнити ШКТ та імунітет в цілому. Це дуже важливо. Дякую вам за допомогу!


Новини від мами на 17.12.18

На сьогодні Настя пройшла комплексне обстеження м.Київ «Охматдит», призначено лікування.


Новини від мами на 09.10.18

Настюша у нас дуже життєрадісна та товариська дівчинка, дуже любить прикрашати, ліпити, малювати, дивитися улюблені мультфільми, грати іграшками)

Поки їй дуже складно зрозуміти чому ж вона ніяк не може одужати, чому потрібно постійно колоти інсулін в ручки і ніжки, а також постійно колоти пальчики для вимірювання цукру крові. немає і потрібно якнайшвидше звикнути до цієї думки.) Головне, що наша дитина жива і їй можна допомогти)

Comments


bottom of page